REKLAMA

Pola Wolska brązową medalistką MP U-17

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięcioboistka Legii, Pola Wolska zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski do lat 17 w formule laser-run. Legionistka miała trzeci wynik w pływaniu (2:20.64 min.) oraz drugi w biegu ze strzelaniem (10:24.78). Katarzyna Dębska była 10., Hanna Jakubowska 15., Aleksandra Kazubska 18., zaś Hanna Matusik 23. Igor Radomyski w rywalizacji mężczyzn był 23., a Łukasz Nowik 24.

Z kolei w drugiej rundzie Pucharu Polski w Drzonkowie, najlepszy był pięcioboista naszego klubu, Daniel Ławrynowicz. Miejsce piąte w klasyfikacji Open, a trzecie wśród Polaków zajął Łukasz Gutkowski.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.