Piotr Pyrdoł - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Transfer

Pyrdoł odszedł z Legii

Woytek

Piotr Pyrdoł po bardzo krótkim pobycie w stolicy odszedł z Legii Warszawa do Wisły Płock. 20-letni pomocnik trafił na Łazienkowską w styczniu 2020 roku z ŁKS-u Łódź i podpisał 2,5 letnią umowę. Jego umiejętności jednak nie wystarczyły na to, by przebić się do składu mistrzów Polski. Na murawie pojawił się zaledwie dwa razy, debiutował w czerwcu w końcówce spotkania z Arką Gdynia. Następnie raz zagrał od pierwszej minuty w meczu z Lechią Gdańsk, ale niczym się nie wyróżnił i trener zdjął go w 58. minucie meczu.

Płocczanie musieli wykupić Pyrdoła z Legii. Zawodnik podpisał z Wisłą dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
TeDe85 - 27.08.2020 / 15:46, *.jmdi.pl

Na każdym kroku podkreśla się profesjonalizm naszego najlepszego klubu w Polsce. Jeśli sakuting i pion sportowy (trener?) zdecydowali się na zakup i rekomendowali podpisanie umowy na 2,5 roku to zawodnik MUSIAŁ się czymś wyróżniać, prawda? Jeśli po pół roku z chłopaka się rezygnuje, bo jego umiejętności nie wystarczyły by przebić się do szerokiego składu pierwszej drużyny to chyba coś tu nie gra. Albo wypuściliśmy niesprawdzoną do końca perełkę, albo transfer "po znajomości", albo ktoś nie panuje nad tym wszystkim... chyba, że to transfer w stylu a nuż zaskoczy to pchnie się go dalej na zachód za euro... w każdym razie nie wygląda to ani ładnie ani profesjonalnie... Powodzenia Piotrze

odpowiedz
t - 27.08.2020 / 11:02, *.edu.pl

a może miał za mało czasu by pokazać swoje umiejętności?

odpowiedz
pol - 27.08.2020 / 07:11, *.chello.pl

Trenerzyna debil , jego sztab również.
Wcześniej żaden z tych kretynów nie widział że jest za słaby i szastali pieniędzmi???????????????????????????????????????????

odpowiedz
WIDZ - 27.08.2020 / 22:32, *.chello.pl

@pol: Ty, mądralo robisz najlepsze zakupy - w Biedronce.

odpowiedz
Olaf - 26.08.2020 / 18:54, *.vectranet.pl

dobra, czasami tak bywa - nie sprawdził się (z nieważne jakich powodów) to dziękujemy, do widzenia i nie marnujemy kasy na płace : )

odpowiedz
Misiek75 - 26.08.2020 / 17:51, *.play-internet.pl

Po co go wogole kupowali z tego Łksu skoro się nie sprawdził

odpowiedz
Mlbets - 26.08.2020 / 18:54, *.centertel.pl

@Misiek75:

Właśnie, powinni odpalić magiczna kule i przewidzieć, że się nie sprawdzi zanim go sprowadzili. Albo zadzwonić do wrozbity Macieja.

odpowiedz
Kaktus - 26.08.2020 / 19:37, *.play-internet.pl

@Misiek75:
Bo każdy piłkarz PRZED przyjściem do nas powinien się sprawdzić w Legii ;)

odpowiedz
Władeczek - 26.08.2020 / 16:26, *.play-internet.pl

Bo to pyrdoł był faken.

odpowiedz
Maciora - 26.08.2020 / 19:02, *.master.pl

@Władeczek: a ty to pier..oła faken

odpowiedz