fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kapustka: Nie ma wymówek

Wiśnia, źródło: TVP Sport

- Przegraliśmy mecz, który bez dwóch zdań powinniśmy wygrać. Nie mamy żadnej wymówki. Szkoda szybko straconej bramki w dogrywce. Mecz nie ułożył się po naszej myśli. Dostaliśmy czerwoną kartkę, potem sprokurowaliśmy rzut karny i gdyby nie to, to pewnie byśmy nie przegrali. Możemy sobie pluć w brodę. Nie mamy żadnej wymówki - powiedział na antenie TVP Sport po meczu z Omonią Bartosz Kapustka

- Teraz już wszystko w naszych nogach. Liga Mistrzów była naszym celem, chcieliśmy w tych rozgrywkach zajść jak najdalej, ale mamy jeszcze Ligę Europy. Mamy dobrą drużynę i nie wyobrażam sobie, że nie osiągniemy w tym sezonie czegoś fajnego w Europie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
bronek49 - 29.08.2020 / 18:07, *.chello.pl

wy to już nic nie pokażecie trzeba wpierw dobrze i solidnie trenować żeby cos w Europie osiagnać a ze jesteście leniami i bez ambicji to jest tak jak jest

odpowiedz
Sasza - 27.08.2020 / 19:18, *.chello.pl

Kapustka: "Szkoda szybko straconej bramki w dogrywce".
Zaraz mnie chyba szlag trafi! W dogrywce? Serio? A co robiliście przez 90 minut lamusy? Wasza genialna taktyka i jedyny pomysł na Omonię to laga na Pekharta, który albo w ogóle do piłki nie dochodził albo natychmiast ją tracił. Weź Kapustka nie zaczynaj przygody z Legią od takich złotoustych "mundrości" bo już na starcie się kompromitujesz.

odpowiedz
KLanik - 27.08.2020 / 16:22, *.chello.pl

Kapustka, który i tak grał krótko a pokazał więcej niż Garagamel i Perkard? On ma się za nich tłumaczyć? Zabrać pensje wszystkim.

odpowiedz
Zduneq - 27.08.2020 / 13:23, *.play-internet.pl

Czas Jędrzejczyka w Legii dobiegł końca.
Wieloletni kapitan po kompromitującej wpadce nie ma jak wyjść do kamer tylko wyręcza się chłopakiem który przyszedł 2 tygodnie temu do klubu i grał 40 minut.

odpowiedz
Trampek - 27.08.2020 / 12:54, *.net.pl

Bartosz Kapustka powiedział pół prawdy którą cytuję: "Mamy dobrą drużynę i .." . Z wiadomych przyczyn nie dopowiedział .." i kiepskiego trenera" .

odpowiedz
Arek - 27.08.2020 / 19:33, *.master.pl

@Trampek: raczej nie mamy trenera.

odpowiedz
Szymon - 27.08.2020 / 12:22, *.centertel.pl

Kapustka do pierwszego skladu zamiast tego kaleki gvili

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 09:06, *.centertel.pl

W tamtym sezonie Vuko wyciagnal do gory za uszy ten mierny personalnie sklad. W tym okienku brak solidnych wzmocnien moze zaowowocowac tym co widzielismy wczoraj.
Na cholere transfer kapustki jak linie pomocy mamy w pprzadku? Lepiej kupic bylo napadziora lub srodkowwgo obronce skoro u nas ciagle kontuzjowani obroncy...

odpowiedz
Wolfik - 27.08.2020 / 09:27, *.play-internet.pl

@grzesiek: Przecież przyszedł do nas super napadzior od Probierza. Nie wiem, gdzie jest i co robi, ale w składzie figuruje. Gdzieś koło października pewnie zadebiutuje, o ile go pandemia w międzyczasie nie dopadnie....

odpowiedz
Darek - 27.08.2020 / 06:51, *.t-ipconnect.de

Bartoszu nie przejmuj się za bardzo.Na koncie wszystko będzie się zgadzać niezależnie od waszych cudownych popisów na boisku.

odpowiedz
Wolfik - 27.08.2020 / 00:29, *.play-internet.pl

Facet który nie grał poważnego meczu od kilku lat miał "pociągnąć" drużynę....ja naprawdę coraz mniej z tego wszystkiego rozumiem. Ale i tak wolę oglądać jego i Bartka Slisza niż Gwiliów, Pekhardów, Martinsów, Remych....

odpowiedz
danieLo - 27.08.2020 / 00:55, *.233.48

@Wolfik: 100% prawdy, plus taki ze Kapustka zle nie wygladal...moze swieze nogi. Bardziej sie boje tego co Vuko teraz zrobi z tego pilkarza, pewnie przesunie na prawa obrone, tak ja to zrobil z Karbo.

odpowiedz
zduneq - 27.08.2020 / 13:21, *.play-internet.pl

@danieLo:
Karbo poszedł na PO nie dlatego że sobie Vuco tak wymyślił tylko nowy nabytek z Hajduka nie może grać bo jest na kwarantannie

odpowiedz
zp - 26.08.2020 / 23:32, *.chello.pl

Bartek nos do góry, staraj się, walcz, odbudujesz formę i dla naszej Legiunii jeszcze powalczysz.

odpowiedz
antek - 26.08.2020 / 23:22, *.rr.com

wszyscy sie na nim poznali prucz polskich dzialaczy

odpowiedz
ben - 26.08.2020 / 23:13, *.inetia.pl

W TVP przed chwilą powiedzieli że Kapustka był jedynym który odważył się wyjść do wypowiedzi. Gdzie jest kapitan ? Jędza wstyd

odpowiedz
Sokolowp - 26.08.2020 / 23:10, *.metrointernet.pl

Koszmar z poprzednich eliminacji, w tamtym roku Kulenovic w tym roku Pekhart. No i oczywiście Valerian kocur jakich mało. Tragedia... Loczek odpuść sobie i weź sie np za prowadzenie komisu samochodowego, albo otwórz sobie Lombard np na Szembeka, masz koleś smykalke "taniej kupic, drożej sprzedać".Pozdro Bracia, cała LEGIA zawsze razem!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.08.2020 / 22:59, *.orange.pl

A ja sobie to niestety wyobrażam, co wiecej - jestem nawet pewny, że puchary się w tym roku skończyły....

odpowiedz
Trampek - 26.08.2020 / 23:32, *.net.pl

@Leśny Dziadek: Zgadzam się w 100% z tobą.

odpowiedz
Olaf - 27.08.2020 / 12:59, *.vectranet.pl

@Trampek: niestety też się zgadzam - w 4-tej rundzie rywal konkretny będzie i po ptokach jak rok temu.... : (

odpowiedz
Kristof - 26.08.2020 / 22:56, *.telekom.hu

Kapustka wiesz co ty możesz osiągnąć???Nic po za tym ze dziś ci dobrze pójdzie w agencji towarzyskiej.

odpowiedz
Sokolowp - 26.08.2020 / 22:56, *.metrointernet.pl

Proponuję jeszce do tego zestawu Gwilia, Pekhart, ściągnąć Mariusza Jopa (bez urazy). Mioduski to może sobie zarządzać salonem Mini albo BMW. Leśny wróć!!!!

odpowiedz