fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

IV liga: KS Wilanów 0-1 Legia Ladies

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielę pierwszy historyczny ligowy mecz rozegrała seniorska żeńska drużyna Legii Warszawa. W Jazgarzewie na starcie rozgrywek IV ligi LSS Legia Ladies pokonały KS Wilanów 1-0. Jedyną bramkę w 34. minucie z rzutu karnego zdobyła Paulina Zatorska.

Kolejne spotkanie legionistki rozegrają w środę, 9 września o godzinie 18:45 na boisku przy Łazienkowskiej 3.

IV liga: KS Wilanów 0-1 (0-1) Legia Ladies
0-1 - 34' Paulina Zatorska (karny)

Legia: 12. Kamila Młynarska - 2. Magdalena Zduńczyk, 3. Julia Biesiada, 4. Weronika Szczypka, 5. Adrianna Bielak, 6. Adriana Markiewicz, 7. Izabela Przegalińska (55' 37. Klaudia Bodecka), 8. Gabrysia Hajkiewicz (50' 18. Amelia Przybylska), 9. Paulina Zatorska (50' 31. Martyna Syperek), 11. Żaneta Rutkowska (80' 36. Julia Rachoń), 13. Michalina Koza (80' 39. Olga Grodkowska)
trener: Dariusz Radko
asystent: Jacek Grześkowiak

żółta kartka: Przybylska (Legia)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
ladaco - 07.09.2020 / 17:24, *.vectranet.pl

Ladies to chyba nie w Polsce.Legijne Kobiety brzmi lepiej

odpowiedz
zp - 07.09.2020 / 16:38, *.chello.pl

To może chociaż transmisja na kanale klubowym, na dziewczyny zawsze miło popatrzeć jak kopią bo zawsze zostawiają serca na boisku

odpowiedz
DA1916 - 07.09.2020 / 15:53, *.inetia.pl

Wreszcie jakiś pozytywny news.Brawo Legijne Damy.

odpowiedz
Bie(L)any - 07.09.2020 / 14:01, *.lsas.aero

Super!!! Dziewczyny tak trzymać...
Dlaczego Panie grają w starych kompletach z sezonu 2015/2016 ???
Pudel dawaj nowe stroje...

odpowiedz
Gruby` - 07.09.2020 / 09:28, *.plus.pl

Skoro Legia Pany, to żeńska drużyna powinna być Legia Panie

Jesteśmy w Polsce, używamy polskiego języka!

odpowiedz
BRL - 07.09.2020 / 10:06, *.play-internet.pl

@Gruby`: popieram!

odpowiedz
Alex Morgan - 07.09.2020 / 12:39, *.t-mobile.pl

@Gruby`: Jesteś bardzo SMART, jeśli HEJTUJESZ mimo LOKDAŁNU

odpowiedz
mickk - 07.09.2020 / 00:58, *.inetia.pl

Gratulacje dla zespołu! Fajnie jakby pojawił się skład, zmiany i garść statystyk (lub chociaż kartki + gole)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.09.2020 / 22:29, *.play-internet.pl

Baby do garów????

odpowiedz
wupper11 - 07.09.2020 / 00:31, *.vectranet.pl

@FORmEVER LEGIA: może to ty coś pozmywasz

odpowiedz
FI(L)IP - 06.09.2020 / 22:27, *.amazonaws.com

Brawo dziewczyny!
Podajcie nazwisko zawodniczki, która strzeliła pierwszego historycznego gola.

odpowiedz
Legionistka - 07.09.2020 / 10:10, *.orange.pl

@FI(L)IP:

Historyczną bramkę strzeliła Paulina Zatorska.

odpowiedz