REKLAMA

Wyniki legionistów w III rundzie PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W rozegranych w ten weekend w Bydgoszczy, zawodach III rundy Pucharu Polski w strzelectwie sportowym, zawodnicy Legii wywalczyli jeden medal. Daniel Sadowski zdobył brąz wśród juniorów, w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc. Blisko miejsca na podium był także Leszek Kamionka, który w karabinie dowolnym 3x40 strzałów zajął miejsce czwarte.

W konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów (juniorek), Julia Grzybowska zajęła miejsce szóste. Natalia Wnęk w pistolecie sportowym 30+30 strzałów (juniorek) była czwarta.

Pozostali startujący legioniści zajmowali miejsca poza czołową ósemką: Marek Dobrowolski, Feliks Giedgafow, Weronika Grudzimska, Maksym Józefowicz, Katarzyna Klepacz, Krzysztof Kwiatkowski, Tomasz Łastówka, Robert Osmulski, Aleksander Rojek, Paulina Romaniuk, Mariusz Rożniecki, Darya Slepakova, Piotr Szuszczyński, Antoni Wojcieszek i Piotr Zakrzewski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.