Wyniki legionistów w III rundzie PP

W rozegranych w ten weekend w Bydgoszczy, zawodach III rundy Pucharu Polski w strzelectwie sportowym, zawodnicy Legii wywalczyli jeden medal. Daniel Sadowski zdobył brąz wśród juniorów, w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc. Blisko miejsca na podium był także Leszek Kamionka, który w karabinie dowolnym 3x40 strzałów zajął miejsce czwarte.

W konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów (juniorek), Julia Grzybowska zajęła miejsce szóste. Natalia Wnęk w pistolecie sportowym 30+30 strzałów (juniorek) była czwarta.

Pozostali startujący legioniści zajmowali miejsca poza czołową ósemką: Marek Dobrowolski, Feliks Giedgafow, Weronika Grudzimska, Maksym Józefowicz, Katarzyna Klepacz, Krzysztof Kwiatkowski, Tomasz Łastówka, Robert Osmulski, Aleksander Rojek, Paulina Romaniuk, Mariusz Rożniecki, Darya Slepakova, Piotr Szuszczyński, Antoni Wojcieszek i Piotr Zakrzewski.