fot. Maciek Kalisz
REKLAMA

IV liga: Legia Ladies 5-3 Vulcan Wólka Mlądzka

Woytek

W drugim ligowym spotkaniu IV ligi rozegranym na bocznym boisku przy Łazienkowskiej piłkarki Legii Warszawa pokonały 5-3 zespół Vulcana Wólka Mlądzka. Do przerwy było 1-1, ale po zmianie stron świetną skutecznością popisała się Amelia Przybylska, która w ciągu 18 minut zdobyła cztery bramki dla Legii, doprowadzając do stanu 5-1. W końcówce rywalki zdobyły jeszcze dwie bramki, ale nie były w stanie odmienić losów tego spotkania.

Kolejne spotkanie legionistki rozegrają w sobotę, 12 września o godzinie 12:00 w Raszynie na boisku przy ul. Unii Europejskiej 1.

IV liga: Legia Ladies 5-3 (1-1) Vulcan Wólka Mlądzka
1-0 - 4' Martyna Syperek
1-1 - 45' Klaudia Kobus
2-1 - 54' Amelia Przybylska
3-1 - 57' Amelia Przybylska
4-1 - 61' Amelia Przybylska
5-1 - 72' Amelia Przybylska
5-2 - 85' Marta Walicka
5-3 - 85' Weronika Rogulska

Legia: 12. Kamila Młynarska (83' 1. Marta Rapacz) - 2. Magdalena Zduńczyk, 3. Julia Biesiada (70' 36. Julia Rachoń), 4. Weronika Szczypka, 5. Adrianna Bielak, 6. Gabrysia Hajkiewicz, 7. Martyna Syperek (55' 31. Barbara Staszewska), 8. Adriana Markiewicz (55' 37. Klaudia Bodecka), 9. Amelia Przybylska (77' 39. Olga Grodkowska), 11. Żaneta Rutkowska (27' 18. Paulina Zatorska), 13. Michalina Koza
trener: Dariusz Radko
asystent: Jacek Grześkowiak

Tabela:
1. Legia Ladies 6
2. Jantar Ostrołęka 4
3. Ostrovia Ostrów Maz. 4
4. FUKS Pułtusk 3
5. KS Raszyn II 3
6. KS Wilanów 3
7. Vulcan Wólka Mlądzka 0
8. Gosirki Piaseczno 0
9. MLKS Żbik Nasielsk 0
10. MKS Pogoń Siedlce 0

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Elquatro - 11.09.2020 / 05:51, *.chello.pl

Polacy nie gęsi swój język mają. Ciekawe co dzisiaj na lunch.

odpowiedz
Artex Boruck - 10.09.2020 / 23:45, *.virginm.net

Kurde a myślałem ze Radek Majewski poszedł do Monako a on lejdis zasilił ...tak czy siak powodzenia Radzio

odpowiedz
Fan Bodesi - 10.09.2020 / 20:10, *.t-mobile.pl

Klaudia jesteś najlepsza! :*

odpowiedz
Lfan - 10.09.2020 / 12:16, *.chello.pl

A dlaczego nie mogą się nazywać po prostu Legia? Co to za dziwna moda na nazywanie zespołów czy akademii w językach obcych? Nie mamy swojego języka?

odpowiedz
Xyz - 10.09.2020 / 12:29, *.chello.pl

@Lfan: a po to że jak awansuja kiedys na wyzszy szczebel, może jakieś puchary to będzie wyglądać profesjonalnie, język swój mamy, a co aż tak słaby z angielskiego jesteś że Cie to koli?

odpowiedz
głodny piłki - 10.09.2020 / 14:00, *.net.pl

@Xyz: kolega wyzej ma racje powinny dziewczyny nazywac sie normalinie czyli LEGIA

odpowiedz
As - 10.09.2020 / 15:30, *.chello.pl

@głodny piłki: zgadzam się. Już to nawet kiedyś tutaj pisałem. Tak samo Legia Training Center. Nie może być po prostu Centrum Treningowe Legii?

odpowiedz
Juri - 10.09.2020 / 09:24, *.centertel.pl

Po ile bilety,na głównym boisku grają?

odpowiedz
Kuba - 10.09.2020 / 11:22, *.t-mobile.pl

@Juri: Mecze domowe grają na boisku treningowym Legii, przy stadionie. Ja wczoraj oglądałem mecz przez płot, ale mam nadzieję, że za parę lat będą grały na głównej murawie Ł3.

odpowiedz
Kibic - 10.09.2020 / 03:19, *.tpnet.pl

Po co takie news?? Zamiast skupic się na tych młodych dziewczynach, które chcą coś zrobić, to wrzuciliście suche info o meczu... Może jakieś bliższe info, kto grał, kto strzeli.. Chyba na to My kibice czekamy....

odpowiedz
xxx - 09.09.2020 / 23:30, *.chello.pl

obok relacja z CLJ z meczu z Pogonią. porównajcie sobie i może zróbcie to jako minimalny standard podawanego newsa, a nie taki post na odwal się...

odpowiedz
Alex Morgan - 10.09.2020 / 15:42, *.t-mobile.pl

@xxx: Legia Ladies muszą się postarać o jakiegoś kronikarza, osobę do kontaktu z mediami, która poda składy, zdobywczynie bramek, może nawet zrecenzuje mecz i doda kilka fotek. Strona Legioniści.com pewnie bazuje na przesyłanych im informacjach, więc to drużyna musi przesłać dane do redakcji.

odpowiedz
Kuba - 09.09.2020 / 22:23, *.t-mobile.pl

Brawo dziewczyny! Oby tak dalej.
Prześlijcie do redakcji jakieś aktualne zdjęcie drużyny.

odpowiedz