6 medali legionistów na OOM i MPjm

Bodziach, źródło: Legionisci.com

We Wrocławiu odbyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym, czyli najważniejsza w tym roku rywalizacja juniorów młodszych, będąca jednocześnie mistrzostwami kraju w tej kategorii wiekowej. Zawodnicy Legii wywalczyli sześć medali. Złoto w konkurencji Trap 100 zdobyła Katarzyna Kosiba, w tej samej konkurencji wśród mężczyzn srebro wywalczył Wołodymyr Yazykov, zaś brąz Piotr Hancke. Dwa kolejne medale legioniści wywalczyli w Trapie Mix - złoto para Wołodymyr Yazykov z Katarzyną Kosibą, zaś brąz Piotr Hancke z Marią Kurpiewską. W konkurencji karabin 3x30 strzałów srebrny medal wywalczyła Maria Baranowska.

W klasyfikacji klubowej, Legia zajęła miejsce czwarte, za Zawiszą Bydgoszcz, Gwardią Zielona Góra i Kalibrem Białystok.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.