6 medali legionistów na OOM i MPjm

We Wrocławiu odbyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym, czyli najważniejsza w tym roku rywalizacja juniorów młodszych, będąca jednocześnie mistrzostwami kraju w tej kategorii wiekowej. Zawodnicy Legii wywalczyli sześć medali. Złoto w konkurencji Trap 100 zdobyła Katarzyna Kosiba, w tej samej konkurencji wśród mężczyzn srebro wywalczył Wołodymyr Yazykov, zaś brąz Piotr Hancke. Dwa kolejne medale legioniści wywalczyli w Trapie Mix - złoto para Wołodymyr Yazykov z Katarzyną Kosibą, zaś brąz Piotr Hancke z Marią Kurpiewską. W konkurencji karabin 3x30 strzałów srebrny medal wywalczyła Maria Baranowska.

W klasyfikacji klubowej, Legia zajęła miejsce czwarte, za Zawiszą Bydgoszcz, Gwardią Zielona Góra i Kalibrem Białystok.