fot. Legionisci.com
REKLAMA

Liga Europy

Potencjalni rywale Legii w 4. rundzie el. LE

Woytek, źródło: Legionisci.com

W piątek, 18 września o godz. 14 w Nyonie odbędzie się losowanie par 4. rundy eliminacji Ligi Europy. Jeżeli "Wojskowi" wyeliminują w 3. rundzie Dritę Gnjilane, to trafią na jednego z 14 rywali ze ścieżki mistrzowskiej. W tym losowaniu Legia nie będzie rozstawiona, ponieważ rozstawienie mają drużyny, które odpadły z eliminacji Ligi Mistrzów w 3. rundzie (5 zespołów).

W 4. rundzie eliminacji Ligi Europy rozgrywane jest tylko jedno spotkanie, a jego gospodarz zostanie wyłoniony podczas piątkowego losowania.

Zespoły rozstawione
Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)
Young Boys Berno (Szwajcaria)
Crvena zvezda Belgrad (Serbia) *
Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan)
Dinamo Brześć (Białoruś)

Drużyny nierozstawione
Legia Warszawa / Drita Gnjilane (Kosowo)
FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina) / FK Buducnost Podgorica (Czarnogóra) *
Ararat-Armenia Erywań (Armenia) / NK Celje (Słowenia)
Kuopion Palloseura (Finlandia) / Sūduva Marijampolė (Litwa)
Djurgardens IF (Szwecja) / CFR Cluj (Rumunia)
KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) / Dinamo Tbilisi (Gruzja)
Sheriff Tiraspol (Mołdawia) / Dundalk FC (Irlandia)
Floriana (Malta) / Flora Tallin (Estonia)
Riga FC (Łowa) / Celtic FC (Szkocja)
KF Tirana (Albania) - wolny los
Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - wolny los

* przekreślone drużyny - ze względów politycznych Legia/Drita nie będą mogły trafić na Crvenę zvezdę Belgrad oraz parę Sarajevo - Buducnost.

Liga Europy 2020/21

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Wujcio - 19.09.2020 / 20:48, *.centertel.pl

Legia nie ma szans obojętnie z kim zagra. Polskie drużyny niestety są gorsze od takich drużyn jak z Irlandii Islandii czy choćby że Słowacji. Z czym do ludu?

odpowiedz
Legła - 18.09.2020 / 19:49, *.inetia.pl

co za różnica z kim odpadnie legia?

odpowiedz
Otwock - 18.09.2020 / 17:12, *.play-internet.pl

L. E. To wejście do grupy obowiązkowe.

odpowiedz
PLBBOY - 18.09.2020 / 14:01, *.227.22

Jest mi przykro, ponieważ nie czuję by Legia była faworytem w najbliższym meczu LE. Jakiś czas temu mecz z tym rywalem byłby zwykłą formalnością.

odpowiedz
ja - 18.09.2020 / 12:57, *.chello.pl

Dawać celtika.

odpowiedz
Int - 18.09.2020 / 08:41, *.centertel.pl

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) / Dundalk FC (Irlandia)
Ktoś z tej pary. Będziemy widzieli, czy poszliśmy trochę do przodu.

odpowiedz
Sen o - 18.09.2020 / 08:34, *.play-internet.pl

Pesymisci i czarnowidze najaraliscie sie plujac w swoje gniazdo? Spadajcie z tej strony. WIERZMY W NASZĄ LEGIE.

odpowiedz
pol - 18.09.2020 / 10:26, *.chello.pl

@Sen o: w LEGIE wierzę od 48 lat................w kaleczniaka pinokia NIE

odpowiedz
ding - 18.09.2020 / 08:01, *.chello.pl

Dlaczego mecz Ryga-San Marino został przerwany?

odpowiedz
Legionisci.com - 18.09.2020 / 08:04, *.Legionisci.com

@ding: Z powodu bardzo złych warunków pogodowych.

odpowiedz
M - 18.09.2020 / 08:15, *.mm.pl

@Legionisci.com: raczej z powodu awarii oświetlenia, a potem 2 raz z powodu pokruszenia się jednej z lamp oświetleniowych i jej upadek obok ławki sędziowskiej. Dlatego dzisiejszy mecz jest na innym stadionie.

odpowiedz
Legionisci.com - 18.09.2020 / 08:39, *.Legionisci.com

@M: Zgadza się. Spowodowane silnym wiatrem.

odpowiedz
Pawciu - 17.09.2020 / 22:41, *.net.pl

Bialorusinim w tym momencie nie pilka w glowie wiec moze wylosowac Brzesc?

odpowiedz
JACUNHO - 17.09.2020 / 23:53, *.kampinostelco.pl

@Pawciu:
Najpierw trzeba uporać się z kimś z Kosowa, a już większość trzęsie portkami
I słusznie!!!

odpowiedz
SteveWonder - 17.09.2020 / 22:29, *.centertel.pl

Mam przeczucie, że trafimy na Brześć :) Zobaczycie! :)

odpowiedz
KuraK - 17.09.2020 / 22:16, *.centertel.pl

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) / Dinamo Tbilisi (Gruzna)
Sheriff Tiraspol (Mołdawia) / Dundalk FC (Irlandia)
Linfield (Irlandia Północna) / Floriana (Malta) [mecz trwa] / Flora Tallin (Estonia)
KF Tirana (Albania) - wolny los
Kuopion Palloseura (Finlandia) / Sūduva Marijampolė (Litwa)

Opcje marzen trafic pare nierozstawiona.
3 pary beda dobrane calkowicie z druzyn nierozstawionych.

odpowiedz
Pawciu - 17.09.2020 / 22:12, *.net.pl

Bialorusinim w tym momencie nie pilka w glowie wiec moze wylosowac Brzesc?

odpowiedz
Danie(L) - 17.09.2020 / 22:09, *.centertel.pl

no to Celtic...

odpowiedz
Rzepa - 17.09.2020 / 23:46, *.chello.pl

@Danie(L): może być..

odpowiedz
Raf - 17.09.2020 / 23:52, *.supermedia.pl

@Rzepa: Tak jest !!

odpowiedz
Ginpasterz - 17.09.2020 / 22:07, *.194.50

Bądźmy poważni. Z taką grą to strach w 3 rundzie. Tylko mega fart w losowaniu i mecz u siebie z Brześciem lub zwyciezcą Finowie/Liitwa. Chyba, że z jakiegoś powodu zaczną grać tak jak od nich oczekujemy to wtedy będzie dobrze. Ale wg zasady jak się trenuje tak się gra to będzie ciężko.

odpowiedz
Piotrek - 17.09.2020 / 22:03, *.gigainternet.pl

Dobrze rozumiem że 5 par będzie z nierozstawionych?

odpowiedz
Legionisci.com - 17.09.2020 / 22:09, *.Legionisci.com

@Piotrek: 3 pary zostaną stworzone z zespołów nierozstawionych, natomiast 5 par to drużyna rozstawiona z nierozstawioną.

odpowiedz
anty vuko - 17.09.2020 / 22:02, *.vectranet.pl

nie widać szans niestety

odpowiedz
Bili - 17.09.2020 / 22:00, *.centertel.pl

Dynamo Brześć i mamy awans

odpowiedz
Świstak666 - 17.09.2020 / 21:59, *.chello.pl

Karabach(w Warszawie) lub Dynamo Brześć. Z resztą odpadka :(

odpowiedz
Czaro - 17.09.2020 / 21:56, *.vectranet.pl

Damy rade

odpowiedz
Majkel - 17.09.2020 / 22:27, *.chello.pl

@Czaro: bez klaufa na ławce?

odpowiedz