fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Górnik nie wygrał przy Łazienkowskiej od 22 lat

Woytek, źródło: Legionisci.com

Ostatnie ligowe wyniki Legii z Górnikiem przy Łazienkowskiej 3 to: 5-1, 4-0, 2-0, 1-0, 3-1, 2-0. Czy ta dobra seria zostanie podtrzymana w sobotę? Kurs na wygraną mistrza z liderem w Fortunie wynosi 1,62.

O ile legioniści w Zabrzu legioniści grają ze zmiennym szczęściem, o tyle na własnym boisku od dawna zdecydowanie górują. Po raz ostatni w Warszawie zabrzanie wygrali 18 października 1998 roku, czyli niemal 22 lata temu. Ostatni punkt ze stolicy Górnik wywiózł w sierpniu 2014 roku, czyli od ośmiu spotkań.

Ligowy bilans meczów Legia - Górnik przy Łazienkowskiej 3 od ostatniej porażki "Wojskowych" z Górnikiem u siebie to: 15 zwycięstw Legii i 5 remisów, bilans bramek 41-12.

Zabrzanie rozpoczęli sezon 2020/21 od trzech przekonujących zwycięstw w lidze i wygranej w Pucharze Polski. Aktualnie są samotnym liderem Ekstraklasy, więc sobotnie starcie zapowiada się więc bardzo ciekawie. Kurs na to, ze obie drużyny strzelą gola wynosi 1,70.

FORTUNA: LEGIA WARSZAWA - GÓRNIK ZABRZE
1 1.62 X 4.31 2 5.70

Wszystkie kursy na mecz Legia - Górnik Zabrze

Oficjalny sponsor Legii Warszawa firma Fortuna przygotowała specjalną ofertę dla nowych graczy: Pierwszy zakład do 200 PLN bez ryzyka, bonus od pierwszego depozytu aż 2000 PLN + 20 PLN bonusu a rejestrację. Szczegóły oferty

Sprawdź bonus

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
Afro - 19.09.2020 / 16:47, *.plus.pl

To wiadomo już jak obstawiać.l

odpowiedz
Kwas70 - 19.09.2020 / 08:36, *.oktv.se

Po meczu bedzie wypowiedz, trzeba uszanowac ten punkt.

odpowiedz
Wola - 19.09.2020 / 08:07, *.centertel.pl

Przełamią się górnicy. Kiedyś musi być ten pierwszy raz.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.09.2020 / 13:14, *.orange.pl

Dla Górnika idealna okazja, żeby w końcu wygrać w Warszawie - to na ten moment najlepsza drużyna w lidze, a Legii jako tako poza gładko wygranymi z Górnikami przydarza się więcej wyrównanych, gdzie wynik może być w każdą stronę. Czyli jest szansa, że wygramy, bo z lepszymi od siebie gramy najlepiej.

odpowiedz
Zgred Wyjazdowiec - 18.09.2020 / 14:19, *.elartnet.pl

@Mateusz z Gór: W I lidze najlepszy jest ŁKS, a w Ekstraklasie mistrzem Polski jest Legia. Natomiast Górnik to potęga... w wydobyciu węgla. A z tym wydobyciem ostatnio krucho. Nie gniewaj się ziomek, tak sobie świruję. Pozdrawiam.

odpowiedz
smutno smutno smutno - 18.09.2020 / 12:32, *.plus.pl

Jest to strona Legii a nic pochlebnego o niej od jej "kibiców". Nikt nie był w stanie napisać np.
I prędko nie przełamie bo Legia Nasza wygra! My w to wierzymy!
Tylko hejt na trenera piłkarzy prezesa Po prostu Jaja
Ale na trybunach lizanie dupy
NIe poddawaj się ukochana Ma ....
My wierni kibice....
Cóż z tego ze macie ładny stadion fajne zaplecze i mistrza w 6 razy w ciągu 10 lat
W latach 80/90 gdy chodziłem regularnie na Żyletę stało sie przy ławkach na deszczu i mistrz był raz na 23 lata i to odebrany!!!
Ale była WIARA w drużynę, trenera, zarząd i ona we mnie na zawsze będzie!!!
Pozdro dla prawdziwych LEGIONISTÓW ( a nie płaczków dupolizów)

odpowiedz
... - 18.09.2020 / 16:25, *.t-mobile.pl

@smutno smutno smutno : hejt na pinokio

odpowiedz
Geppetto - 18.09.2020 / 21:01, *.plus.pl

@...: raczej na kibiców!

odpowiedz
Wola - 19.09.2020 / 08:13, *.centertel.pl

@smutno smutno smutno : Skoro jest tak wspaniale to dlaczego brak grupowej LM i LE. To jest wyznacznik poziomu sportowego. A, nie, kopanie się w czoło z ogórkami w naszej ekstraklapie.

odpowiedz
Amek - 17.09.2020 / 22:17, *.tpnet.pl

Jak wiele drużyn przełamywało się na Legii chociażby Cracovia w zeszłym sezonie

odpowiedz
Szelka - 17.09.2020 / 20:46, *.chello.pl

Śmiało można typować, iż ew. remis Legii w sobotnim meczu z Górnikiem będzie niewątpliwym sukcesem...myśli szkoleniowej Vuko.

odpowiedz
Ivan - 17.09.2020 / 20:37, *.centertel.pl

To w sobotę wygraja. Tak samo bylo z cracovia i innymi zespolami w ostatnich sezonach...

odpowiedz
Elquatro - 17.09.2020 / 20:28, *.chello.pl

#Hasi wróć

odpowiedz
Haha - 17.09.2020 / 21:17, *.t-mobile.pl

@Elquatro: Jozak, Klafurić, Pinto

odpowiedz
pol - 18.09.2020 / 10:46, *.chello.pl

@Elquatro: Ty tak na serio???
Zresztą........to samo ,co nasz obecny trenerzyna pinokio

odpowiedz
Zorro - 17.09.2020 / 19:56, *.chello.pl

Ja bym nie był pewny że L wygra.
Popatrzcie TYLKO na ten rok kalendarzowy, bo po pandemii jest jeszcze większa przepaść.

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Górnik Zabrze 20 39 12 3 5 36-22 8 1 2 26-13 4 2 3 10-9
2. Legia Warszawa 20 37 11 4 5 34-18 6 1 3 22-10 5 3 2 12-8 2 3 1 0 1 2-2
3. Lech Poznań 20 37 10 7 3 43-22 7 2 1 24-7 3 5 2 19-15 2 3 1 0 1 2-2

odpowiedz
VukoWON - 17.09.2020 / 19:26, *.vectranet.pl

No to teraz wygra.
vuko mu to zagwarantuje

odpowiedz
Qwer - 17.09.2020 / 17:34, *.centertel.pl

Jak widze taki wpis to już wiem kto wygra. Ile to juz było takich przełamań w ostatnich dwoch latach :((

odpowiedz
Jano - 17.09.2020 / 17:30, *.orange.pl

taa Pogoń też kiedyś daawno temu z Legią nie wygrała,jak zaczniecie tak pisać to przerwą passę :)

odpowiedz
L - 17.09.2020 / 17:30, *.co.uk

Trzeba wygrac z kurnikiem, zeby nie odskoczyli. LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Bul glowu - 17.09.2020 / 16:55, *.46.226

Spokojnie, vukovic da na przelamanie

odpowiedz
majusL@legionista.com - 17.09.2020 / 15:56, *.214.250

ostatnio niestety nie jedna druzyna przelamywala swoje zle passy na Ł3 .....

odpowiedz
Władeczek - 17.09.2020 / 15:38, *.netfala.pl

No i znowu hanysy nie wygrają faken. Legia pod wodzą Vuko wyleje kubeł zimnej wody na brudne pyski hanysów. Przy okazji w końcu się umyją faken...

odpowiedz
... - 17.09.2020 / 17:27, *.co.uk

@Władeczek: obys mial racje.. jesli wygramy odpalam maciore! :o)

odpowiedz
Pawel - 17.09.2020 / 17:32, *.vectranet.pl

@Władeczek: jak wygra Legia to stawiam maciorę

odpowiedz
coach - 17.09.2020 / 15:27, *.tpnet.pl

Dzień dobry, nie zaglądałem na stronę Legioniści od dwóch dni. Czy drużyna ma już trenera? Czas leci.

odpowiedz
... - 17.09.2020 / 17:30, *.co.uk

@coach: Loczek czeka az znowu nas wylecza z pucharow, omonia nie wystarczyla..

odpowiedz
... - 17.09.2020 / 18:31, *.t-mobile.pl

@coach: dalej buco

odpowiedz
SEBO(L) - 17.09.2020 / 15:17, *.centertel.pl

A jaki kurs na pewny rzut karny dla Górnika? "Niespodziance" musi sędzia "pomóc"...

odpowiedz
... - 17.09.2020 / 15:14, *.t-mobile.pl

Kolejne historyczne wydarzenie na konci buco.

odpowiedz