fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Gwilia: Odwrócimy tę sytuację

Woytek, źródło: Legia Warszawa

- Po wczorajszym meczu było w nas dużo rozczarowania i frustracji. Rezultat był bardzo zły. Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji, ale podobny moment był również w poprzednim sezonie. Będziemy walczyć jak tylko potrafimy i wierzymy, że poradzimy sobie z tym jak w poprzednim sezonie - powiedział po wczorajszym meczu Walerian Gwilia.

- Już wkrótce Legia wróci na pierwsze miejsce. Teraz cała nasza motywacja i koncentracja skupia się na czwartkowym meczu w Lidze Europy. Musimy wygrać, awansować do kolejnej rundy i jednocześnie z meczu na mecz poprawiać swoją grę. Jesteśmy przecież tą samą Legią, która zdobywała mistrzostwo, musimy to udowodnić na boisku. Będziemy walczyć każdy za każdego i na pewno odwrócimy tę sytuację.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
grzesiek - 21.09.2020 / 14:26, *.centertel.pl

Szkoda ze prezes wlasciciel nie pozwoli wam wrocic na 1 miejsce w tabeli z VUKO

odpowiedz
Szymon - 21.09.2020 / 12:53, *.chello.pl

Nie dość że leń to jeszcze farmazon. Odejdź z tego klubu. W zeszłym roku o tej porze też pozorowałeś grę.

odpowiedz
KAMYL - 21.09.2020 / 02:46, *.110.130

Mecz słaby... dzieci lepiej by ten mecz zagrały... Boruc BUUUUUUU

odpowiedz
Rafał - 20.09.2020 / 23:13, *.chello.pl

Nie da się czytać tych płaczliwych komentarzy osób, które wszystko wiedzą o piłce, ale tylko zza monitora.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 20.09.2020 / 18:56, *.play-internet.pl

To mnie Walerian uspokoiłeś.

odpowiedz
AAA - 20.09.2020 / 18:44, *.plus.pl

Gwilia jesteś słaby nawet na naszą ligę.
Złapałeś kontrakt życia i zamiast się starać jesteś spowolnieniem każdej akcji.
Próbuj więcej biegać a od wywiadów z daleka bo się pogrążysz i przy okazji zakupów w następnej galerii możesz ich nie dokończyć....

odpowiedz
Misiek 87 - 20.09.2020 / 20:17, *.centertel.pl

Co Ty pier... Gwilia może narazie bez formy, ale w dużej mierze to ten gościu dał nam mistrza. Pomyśl zanim coś napiszesz

odpowiedz
Hiszpan - 20.09.2020 / 18:25, *.telnaptelecom.pl

Brawo Waleriana. Czyli jednak z nami zostajesz bo ponoć Chelsea o Ciebie pytała...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 18:13, *.centertel.pl

Jeszcze tylko, poniedzialek, wtorek, sroda, czwartek i....znow za rok puchary, za rok caly,,,,

odpowiedz
:) - 20.09.2020 / 18:09, *.chello.pl

Luz mordo to tylko sport..

odpowiedz
MAKEN - 20.09.2020 / 18:07, *.151.165

Sprawa dotyczy również drugiej drużyny Legii. Ktoś popełnia błędy szkoleniowe.

odpowiedz
Adam - 20.09.2020 / 17:54, *.chello.pl

Jestem pewien, że prędzej czy później będzie lepiej, ale obawiam się, że kwalifikacje do pucharów będą już wtedy daleko za nami.

odpowiedz
Obi - 20.09.2020 / 17:38, *.centertel.pl

To prawda jesteście tą samą Legią która zdobyła mistrza ,jesteście tak samo słabi jak w zeszłym sezonie mistrz z 12 porażkami dramat. Przestańcie hańbić nasza Legię

odpowiedz
lob - 20.09.2020 / 17:37, *.chello.pl

Gwilia ! Poruszasz się jak wagon z węglem. Zanim się odwrócisz to już pada bramka dla przeciwnika z twojego podania............Radzę pozbyć się tego słabego piłkarzyka natychmiast........

odpowiedz
Mietek - 20.09.2020 / 17:35, *.play-internet.pl

Gargamel jak we czwartek nie awansujecie dalej zwijaj się razem z dresiarzem !

odpowiedz
bronek49 - 20.09.2020 / 17:18, *.chello.pl

Gwilla ty się lepiej odwróc i wypieprzaj z Legii takiego partacza nie chcemy oglądac

odpowiedz
bronek49 - 20.09.2020 / 17:11, *.chello.pl

gwilla przestan pieprzyć bzdury twoja obecnośc w Legii to wielka pomyłka ciebie nawet w Górniku by nie chcieli jestes beznadziejne kiepski

odpowiedz
Siłka - 20.09.2020 / 17:11, *.47.62

Srutututu
Dziwię się tylko trybunom, że przychodzą i na takie coś nie reagują

odpowiedz
SEBO(L) - 20.09.2020 / 18:24, *.centertel.pl

@Siłka: jeśli trybuny niezadowoleniem pokażą, że jest rzeczywiście źle, to ludzie będą przychodzić w mniejszej liczbie,i zmniejszą się wpływy ze zrzutek na oprawy...To nie leży w "trybun" interesie,pieniądz musi się zgadzać...

odpowiedz
Kuba - 20.09.2020 / 17:02, *.t-mobile.pl

Co rok jest to samo. Wyobraźmy sobie dwie krzywe: jedna to przygotowanie fizyczne zespołu, druga to czas rozpoczęcia rozgrywek (europejskich i krajowych). Gdy zaczynają się ważne mecze w eliminacjach do europucharów to forma Legii jest słaba, przegrywamy z gorszymi drużynami i szybko odpadamy. Natomiast w lidze forma rośnie z czasem i osiąga apogeum na koniec sezonu E-klapy. Trenerzy przygotowania fizycznego powinni odwrócić tę sytuację, tak byśmy od początku byli w formie, gromili w lidze i w europucharach, a pod koniec sezonu grali ostatkiem sił i rezerwami.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 20.09.2020 / 16:21, *.tpnet.pl

Nawet jak nie uda się wam nic odwrócić to i tak nikt wam głowy nie urwie, co najwyżej zwolnią i będziecie mogli w innym miejscu p.... to samo....

odpowiedz
M. - 20.09.2020 / 16:07, *.tpnet.pl

Oby.

odpowiedz