REKLAMA

Cztery medale na MP Osób Niepełnosprawnych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwoje zawodników sekcji strzeleckiej Legii zdobyło medale na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym, które odbyły się w Bydgoszczy. W konkurencji R6- karabin dowolny 60 strzałów, złoty medal wywalczył Marek Dobrowolski. Dobrowolski triumfował również w konkurencji R1- karabin pneumatyczny 60 strzałów stojąc. Trzecie złoto wywalczyła Emilia Babska w konkurencji R2 - karabin pneumatyczny 60 strzałów stojąc.

Emilia Babska w konkurencji R3 - karabin pneumatyczny 60 strzałów leżąc zdobyła brązowy medal. W tej samej konkurencji Marek Dobrowolski był piąty. Dla legionistów mistrzostwa Polski w Bydgoszczy były świetnym sprawdzianem formy przed Igrzyskami Olimpijskimi Osób Niepełnosprawnych. Emilia wywalczyła już kwalifikację, z kolei Marek Dobrowolski wciąż ma szansę na jej wywalczenie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
cel - 28.09.2020 / 15:48, *.tpnet.pl

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
MK - 28.09.2020 / 12:55, *.187.2

Gratulacje

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.