Jakub Kielesiński, Oskar Rogalski i Michał Wąsikowski
REKLAMA

Trzy medale w PP juniorów młodszych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Judocy Legii zdobyli trzy medale w zawodach Pucharu Polski juniorów młodszych, które odbyły się w Piasecznie. Legioniści zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej. W kategorii -73kg złoty medal wywalczył Michał Wąsikowski, a srebro Oskar Rogalski. Brązowy medal w kat. -81kg wywalczył Jakub Kielesiński. Miejsce piąte w kat. -81kg zajął Jacek Zieliński.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.