fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki legionistów na MP U-20

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Daleko od strefy medalowej, zakończyli udział w Mistrzostwach Polski do lat 20 w podnoszeniu ciężarów, dwaj sztangiści Legii Warszawa. Podczas zawodów rozgrywanych w Gdańsku, 18-letni Adam Daniluk zajął miejsce siódme w kategorii -109 kilogramów. Legionista uzyskał 215 kg w dwuboju (100kg w rwaniu oraz 115kg w podrzucie). Z kolei Tomasz Oreszczuk zajął miejsce dziewiąte w kat. -61kg. 19-latek uzyskał 145 kilogramów w dwuboju - 65kg w rwaniu oraz 80 w podrzucie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.