Oskar Rogalski (trzeci od lewej)
REKLAMA

Brąz Rogalskiego w Pucharze Europy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W Bielsku-Białej odbyły się zawody Pucharu Europy w judo w kategorii kadetów. W rywalizacji kategorii wagowej do 73 kilogramów, brązowy medal wywalczył zawodnik Legii, Oskar Rogalski. Legionista pokonał Czecha, Radka Gottwalda, zaś w półfinale przegrał z Dawidem Szulikiem. W repasażach nasz zawodnik zwyciężył Belga, Noaha Christiaensa.

Z kolei podczas międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików (rocznik 2005 oraz 2006), złoty medal w kategorii -57kg wywalczyła Kalina Zozulińska. Brąz w kat. -70kg zdobyła Oliwia Wiśniewska. Na miejscu piątym, rywalizację w kat. -46kg ukończył Radosław Rychlewski.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.