REKLAMA

Legioniści z Raszyna gratulują Idze Świątek

Bodziach, źródło: Legionisci.com

"Iga - dobra z Ciebie rakieta" - takiej treści transparent wywiesili w dobrze widocznym miejscu na mieście, fani Legii z Raszyna. W ten sposób legioniści pogratulowali Idze Świątek, wychowance naszego klubu, ogromnego sukcesu, jakim była wygrana 19-latki w turnieju Rolanda Garrosa. Transparent "Iga jazda z nią!" pojawił się na Żylecie na dzień przed finałowym spotkaniem naszej zawodniczki z Amerykanką, Sofią Kenin.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
wszystko fajnie... - 14.10.2020 / 09:49, *.t-mobile.pl

...tylko szkoda że Iga taka czosnkowa...

odpowiedz
N - 15.10.2020 / 11:07, *.237.205

@wszystko fajnie...: to znaczy jaka? Bo np ja nie znam tego mlodziezowego slangu..

odpowiedz
Zenek, nie Martyniuk - 16.10.2020 / 16:49, *.orange.pl

@N: nie młodzieżowego tylko "starszych i mądrzejszych" :-)))

a tak poważnie to mam wywalone na jej pochodzenie

odpowiedz
Mickiewicz - 13.10.2020 / 19:58, *.orange.pl

Tekst jak z podrywu na wiejskiej dyskotece...

odpowiedz
Kumaty - 13.10.2020 / 19:48, *.telenormobil.no

I Bardzo dobrze trzeba wspierać młodą z Legijnnej rodziny i pokazać mioduskiej ze nie duzo brakowalo a Ige tez by zepsuł na szczęście ma ogarniętego tatę. Na Następnym meczu Igaaa Igaaa Świątek la la la la la bo kopacze na doping nie zasługują i jechane z prezesiną od początku

odpowiedz
Bro - 13.10.2020 / 20:38, *.chello.pl

@Kumaty: wyjmij cieciu swoje siano, przejmij klub i wtedy możesz jechać na Mioduskiego. Inaczej to jesteś tylko mały Azor ujadający na dużego burka.

odpowiedz
grzesiek - 13.10.2020 / 21:42, *.centertel.pl

@Bro: pochwal sie nam bogaczu ile wlasnymi rekoma zarobiles pieniedzy, biznesmenie

odpowiedz
E(L)ninio - 13.10.2020 / 22:03, *.interkam.pl

@Bro: widać dużo masz zadań na pracy zdalnej :) kto by za Miodka ogarnął wszystkie fora

odpowiedz
Maro - 14.10.2020 / 21:05, *.t-mobile.pl

@Bro: Klej wary płatny szczekaczu.

odpowiedz
grzesiek - 13.10.2020 / 19:35, *.centertel.pl

To co zrobiła Iga to coś wielkiego..szkoda że już nie bedac zawodniczka Legii, ale wazne ze Legie tez ma na pewno w sercu

odpowiedz
oLaf - 13.10.2020 / 15:28, *.vectranet.pl

fajnie.... fajnie jakby Iga też podziękowała Legii że jej karierę uratowała jak miała 15-17 lat....

odpowiedz
(L) - 13.10.2020 / 15:07, *.plus.pl

Kowal

Tak. Naprawdę warto:)))

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 13.10.2020 / 14:53, *.orange.pl

Brakowało mi informacji w LL o pierwszych fazach turnieju gdzie Iga szła jak burza i demolowała kolejne rywalki. Nie jest już oficjalnie zawodniczką LEGII ale warto pamiętać, że podobnie jaki inni nigdy nie będą legionistami, Iga będzie legionistką zawsze. Brawo i jazda dalej .

odpowiedz
agos - 13.10.2020 / 11:56, *.com.pl

będzie nr. 1 w W T A------ jazda------

odpowiedz
N - 15.10.2020 / 08:14, *.237.205

@agos: nie zesraj sie, sereny nikt nie pobije

odpowiedz
Tagi - 15.10.2020 / 21:20, *.vectranet.pl

@N: I tu się mylisz , Iga jest w stanie ograć Serenę , bo chociaż nie jest babochlopem jak czarna amerykanka , podaję piłkę tak samo mocno i dokładnie jak Twoja faworyta :)

odpowiedz
Kowal RSN - 13.10.2020 / 11:53, *.centertel.pl

Warto przypomnieć, że pochodzi z tego samego rejonu (Raszyn) co ja . Pozdro

odpowiedz
JAK POKARZĘ ŻE COŚ MNIE ŁĄCZY Z OSOBĄ KTÓRA ODNIOSŁA SUKCTES TO SAM ODNIOSĘ :)))) - 13.10.2020 / 18:03, *.chello.pl

@Kowal RSN: rzeczywiscie warto, nie wiem jakbyśmy przeżyli bez tej cennej informacji

odpowiedz
U - 13.10.2020 / 11:07, *.233.26

Nie mozna bylo zrobic schludnego baneru w stylu ostatniego "mioduski zadamy nowego prezesa" tylko na przescieradle nabazgrac sprejem.....

odpowiedz
Forever Young - 13.10.2020 / 13:18, *.vectranet.pl

@U: widać, że z myśleniem słabo...zorientuj się ile taki baner kosztuje i pomnóż razy kilka a pożniej zorientuje się jak działaja służby oczyszczające miasto zanim zaczniesz narzekać. Rusz dupę i zrób cokolwiek chociażby nabazgraj cos sprejem...

odpowiedz
Do u - 13.10.2020 / 14:02, *.t-mobile.pl

@U: to czemu nie zrobiłeś malkontencie?

odpowiedz
abcd - 13.10.2020 / 14:21, *.t-mobile.pl

@U: idź spać.

odpowiedz
U - 13.10.2020 / 18:03, *.tpnet.pl

@Do u : Zrobiłem, tylko służby oczyszczające miasto od razu się nim zajęły.????

odpowiedz
Expat - 13.10.2020 / 18:08, *.virginm.net

@Forever Young: zjedz snikersa

odpowiedz
Zdzicho - 13.10.2020 / 18:27, *.tpnet.pl

@U: a ty kiedy nabrazgałes na prześcieradło ;-)

odpowiedz