fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kobiety

IV liga: Legia Ladies 3-2 Gosirki Piaseczno

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 8. kolejki IV ligi kobiet rozegranym na bocznym boisku przy Łazienkowskiej 3 Legia Ladies wygrały 3-2 z drużyną Gosirki Piaseczno. Do przerwy gospodynie prowadziły 1-0.

Po sześciu rozegranych meczach Legia ma na swoim koncie 15 punktów i prowadzi w ligowej tabeli. Kolejny mecz legionistki rozegrają 31 października o godzinie 12 w Ostrołęce.


IV liga: Legia Ladies 3-2 (1-0) Gosirki Piaseczno
Gole: Amelia Przybylska 3

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
ksieciunio - 19.10.2020 / 13:39, *.chello.pl

no niech te nasze barany biorą przykład z DZIEWCZYN - BRAWOOOOOOO

odpowiedz
Ogórek - 18.10.2020 / 20:11, *.chello.pl

Zuzia masz najlepsze kopyto :)

odpowiedz
ksieciunio - 18.10.2020 / 19:21, *.chello.pl

Amelka kocham Cie

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 18.10.2020 / 12:54, *.btcentralplus.com

A 'KOBIETY' kiedy graja ??

odpowiedz
Alex Moorgan - 18.10.2020 / 15:42, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI OUT: Nie podawaj fake newsów!

odpowiedz
Kuba - 18.10.2020 / 21:09, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Odezwał się ten, który pisze "OUT".

odpowiedz
Kuba - 18.10.2020 / 12:50, *.t-mobile.pl

Legia, Legia, Legia gol! Brawo Ladies!

odpowiedz
WETERAN - 18.10.2020 / 12:05, *.chello.pl

Brawo Ladies! A szczególnie - Amelia! Oby tak dalej.

odpowiedz
Aron - 18.10.2020 / 10:27, *.18.56

Brawo kobietki tak trzymać i tradycyjnie jazda z k.... Mi hehe w każdym meczu

odpowiedz
Twardy z Jadwisina - 18.10.2020 / 10:08, *.chello.pl

Do czego to doszło żeby kobity zamiast klepać schabowe za piłką latały ... Ale z drugiej strony nie musza sie malować ;)
Pozdro dla kumatych !

odpowiedz