Oskar Rogalski
REKLAMA

Judo

Rogalski srebrnym medalistą MP kadetów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Judoka Legii, Oskar Rogalski wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski kadetów. Podczas zawodów, które odbyły się w Zamościu, legionista w finale kategorii wagowej -73kg przegrał po niezwykle zaciętej walce trwającej 5:36 min. z Dawidem Szulikiem z Polonii Rybik. W drodze do finału Oskar pokonał Jana Romańca (Czarni Bytom), Jakuba Bieleckiego (Flota Gdynia) i Adama Małeckiego (Gwardia Kos).

Siódme miejsce w kat. wagowej -73kg zajął inny zawodnik Legii, Michał Wąsikowski. Miejsce szóste w kat. -81kg zajął Jacek Zieliński. Z kolei czwarty z legionistów, w kat. -81kg po wygranej z Ignacym Studnickim (AZS Gorzów Wlkp.), przegrał z Rafałem Kotlewskim (Gwardia Olsztyn), późniejszym złotym medalistą w tej kategorii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
:) - 24.10.2020 / 14:49, *.chello.pl

Nie mów szopenowi bo będzie chciał pieniędzy

odpowiedz
Szymon - 24.10.2020 / 11:24, *.chello.pl

Bravo. Gratulacje i powodzenia w dalszych startach

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.