REKLAMA

Brąz Rusa na MP U-23

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę w Poznaniu odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (do lat 23) w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnik Legii, Michał Rus zdobył brązowy medal w kategorii wagowej -130 kilogramów. Drugi z legionistów, 20-letni Krzysztof Śmigacz w kat. -77kg był dwunasty. W klasyfikacji drużynowej Legia zajęła miejsca 12-15.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.