Trener przekazuje zawodnikom taktyczne rozwiązania na poniedziałkowy mecz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Dwudziestka na mecz z Wartą Poznań

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielne południe drużyna Legii odbyła ostatni trening przed meczem z Wartą Poznań. W zajęciach wzięło udział 20 zawodników, którzy udadzą się do Wielkopolski. Trener Czesław Michniewicz postanowił zabrać Rafaela Lopesa i Luisa Rochę, którzy dopiero dziś wrócili do pełnych treningów.

W poniedziałek do dyspozycji szkoleniowca będą:
Bramkarze: Boruc, Miszta
Obrońcy: Jędrzejczyk, Juranović, Lewczuk, Luis Rocha, Mladenović, Stolarski
Pomocnicy: Andre Martins, Antolić, Cholewiak, Gwilia, Kapustka, Karbownik, Slisz, Valencia, Wszołek
Napastnicy: Pekhart, Rafael Lopes, Rosołek

Nieobecni: Astiz, Cierzniak, Hołownia, Luquinhas, Wieteska, Kante, Kostorz, Remy, Muzyk, Sanogo, Vesović

Trening trenerzy poświęcili konkretnym rozwiązaniom taktycznym przed nadchodzącym spotkaniem. Było wyprowadzanie piłki od bramkarza, różne warianty rozgrywania stałych fragmentów gry oraz dośrodkowania kończone strzałami. Wyjściowa jedenastka na mecz z poznaniakami nie powinna różnić się od tej, którą zagrała w ostatnim spotkaniu z Pogonią.

Mecz Warta - Legia odbędzie się w poniedziałek, 2 listopada o godzinie 18:00 w Grodzisku Wielkopolskim.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
kosa69 - 01.11.2020 / 23:09, *.47.35

Nie macie wrażenia, ze drużyna ma do Czesława spory respekt ? Może to moje subiektywne wrażenia, ale wyglądają na skupionych na trenerze.

odpowiedz
tomiacab - 02.11.2020 / 14:25, *.232.8

@kosa69: bo wreszcie mają trenera

odpowiedz
Krzysztof - 01.11.2020 / 20:21, *.centertel.pl

Wynik meczu?
Bądźmy dobrej myśli.

odpowiedz
MARKUS - 01.11.2020 / 18:56, *.t-mobile.pl

każdy inny wynik jak zwycięstwo nasze będzie porażka nasza

odpowiedz
Matigol - 01.11.2020 / 18:48, *.orange.pl

Oczywiście "pan piłkarz" Stolarski nadal ma się świetnie i znając życie nawet słowa upomnienia po rajdzie i dzwonie na mieście nie dostał od Loczka. I dziwić się że grajki czują się bezkarni i myślą że im wszystko wolno. Dla mnie po tamtej akcji jest skończony.

odpowiedz
Mac - 01.11.2020 / 19:59, *.play-internet.pl

@Matigol: A skąd wiesz?

odpowiedz
burek - 01.11.2020 / 22:19, *.mm.pl

@Matigol:
chyba nie ogarniasz przepisów ruchu drogowego...
1. winną kolizji jest ta baba, która zmieniła pas i zajechała stolarowi
2. stolar niezaleznie jest winny przekroczenia prędkosci w zabudowanym
3. mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy...

odpowiedz
Stara L - 01.11.2020 / 22:20, *.plus.pl

@Matigol: A co on takiego zlego zrobił? Spowodowal stluczke, dostał mandat I tyle..Każdemu możesz się zdarzyć, wiec wyluzuj

odpowiedz
Michaello - 02.11.2020 / 01:24, *.mgk.pl

@Matigol: słuchaj, czy w takim razie Ciebie powinni wywalić z roboty jak rozbijesz auto? Tak w ogóle to jechałeś kiedyś tą ulicą, gdzie Stolarski miał stłuczkę? Jeśli nie to podpowiem Ci, że mało kto jedzie tam poniżej 70km/h... no chyba, że jest korek... Każdy ma prawo popełnić błąd i to nie jest powód, żeby piłkarza skreślać dlatego, że spowodował stłuczkę...

odpowiedz
singspiel - 02.11.2020 / 13:12, *.centertel.pl

@burek: daleki jestem od nagonki na Stolara, bo ludziom zdarzają się błędy. Mam nadzieję, że odrobi to na boisku. Ale winnym kolizji został uznany Stolarski. Przyjął mandat, i z tego co wiem, nie odwołał sie do sądu. Czyli sam uznał, że sprawa przegrana

odpowiedz
Ogryzek - 01.11.2020 / 17:53, *.tpnet.pl

Ktoś wie co dalej ze stanem zdrowia Sanogo?

odpowiedz
bum - 02.11.2020 / 14:30, *.virginm.net

@Ogryzek : mam nadzieje ze nim to juz zajmuje sie jakis szaman w dalekich zakatkach africa :D
miec dosc taki polamaniec!!

odpowiedz
WL - 01.11.2020 / 17:49, *.tpnet.pl

LEGIO walczymy o zblizenie punktowe do Rakowa ! Warta 1=3 LEGIA !!!

odpowiedz
grzesiek - 01.11.2020 / 17:06, *.centertel.pl

Zal mi chlopakow ze musza trenowac z poznanskim slowikiem.

odpowiedz
Antygrzesiek - 01.11.2020 / 17:59, *.play-internet.pl

@grzesiek:

Żal mi ciebie że jesteś takim matołem

odpowiedz
grzesiek - 02.11.2020 / 01:50, *.centertel.pl

@Antygrzesiek: milo mi Cie poznać matole. Czemu rodzice dali Ci tak na imie?

odpowiedz
R.K. - 02.11.2020 / 15:18, *.icpnet.pl

@grzesiek: Przynajmniej ich czegos nauczy.

odpowiedz
Darek - 01.11.2020 / 16:49, *.t-ipconnect.de

Jeden Jędrzejczyk zarabia więcej niż wszyscy piłkarze Warty a znając życie to wydziadują jakiś remis 1:1

odpowiedz