Czesław Michniewicz, Igor Lewczuk, Bartosz Slisz, Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pekhart i Lewczuk zdrowi

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa poinformowała, że wtorkowe testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 u Igora Lewczuka i Tomasa Pekharta dały wynik negatywny. Pozostali zawodnicy przejdą badania w środę 4 listopada. W ostatnich dniach w związku z epidemią do dyspozycji trenera Czesława Michniewicza nie byli Luquinhas, Michał Karbownik, Radosław Cierzniak oraz William Remy, który przebywa na kwarantannie. Cierzniak wznowił już indywidualne treningi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Marcel - 06.11.2020 / 00:42, *.t-mobile.pl

Mój znajomy grał ostatnio z kumplami w piłkę i podczas jednej z akcji przypadkowo kopnął w słupek. Teraz boli go noga, więc ten ból to na pewno jeden z objawów koronawirusa.

odpowiedz
Lipa - 05.11.2020 / 10:39, *.chello.pl

Nie imprezować za często .Będzie smak i węch!!!

odpowiedz
... - 04.11.2020 / 15:31, *.244.23

Co nie zmienia faktu,że Czesio 711 jest mocno ograniczony.
Warto wiedzieć co się mówi,zamiast mówić co się wie.

odpowiedz
MARKUS - 04.11.2020 / 13:21, *.t-mobile.pl

tylko po co ten cyrk z naszej strony I że strony mediów i PZPN u

odpowiedz
koczi - 04.11.2020 / 12:52, *.cyfrowypolsat.pl

fajnie że są zdrowi ale to nie zmienia faktu że Czesiu jest idio-tą!!! sra we własne gniazdo.

odpowiedz
Tom - 04.11.2020 / 08:56, *.233.0

#czesiekout

odpowiedz
pworit - 04.11.2020 / 08:12, *.chello.pl

Ja jestem już po tym g....
Utrata węchu to stosunkowo późny objaw. Ja straciłem w 6 dniu po zakażeniu. Smaku nie straciłem w ogóle, przytępił się tylko.
Jeżeli piłkarzy testują co kilka dni to raczej wcześniej wyłapaliby zakażenie niż dopiero gdy utracą węch.

odpowiedz
Darek - 04.11.2020 / 07:28, *.t-ipconnect.de

Zesrać się wszyscy chcieli bo Lewczuk dostał kataru.Kołtoń w tej swojej śmiesznej prawdzie futbolu mało się nie spuścił,że piłkarze Legii nie przestrzegają warunków izolacji.Czemu nie zrobił reportarzu jak cała drużyna widzewa była na kwarantannie bo tam nikt nie przestrzegał warunków izolacji. Tylko do Legii się przywalił jak dwóch pilkarzy zgłosiło katar i brak smaku.Chodził gdzieś po krzakach że niby taki odiozolowany od świata.Pajac!!!
Do końca roku wszyscy powinni się zarazić tym covidem,wyzdrowieć jak Wszołek i na wiosnę będzie spokój.I szczepionki już nie będą potrzebne.

odpowiedz
Hugon - 04.11.2020 / 23:23, *.vectranet.pl

@Darek : Kołton na Legię przychodzi i siedzi na miejscu dziennikarzy i takie pieprzy farmazony .Może nie mieć letko.

odpowiedz
zaba285 - 04.11.2020 / 00:41, *.116.118

idealny przykład tej idiotycznej paniki wokół tej grypopodobnej choroby

odpowiedz
lechu47 - 04.11.2020 / 12:50, *.orange.pl

@zaba285: Nie wiesz co mówisz. Mój przyjaciel trafił do szpitala pod respirator, ponieważ nie mógł oddychać. 32 lata, nie choruje na żadne choroby przewlekłe a prawie się przekręcił przez covid. Nie mówię, aby panikować, ale też nie powinno się jej lekceważyć.

odpowiedz
zenek - 04.11.2020 / 16:42, *.orange.pl

@lechu47: kolego raczej Ty nie wiesz co mówisz. Posłuchaj lekarzy z Niemiec i z Wloch np. którzy mówią, że stosowanie respiratorów w przypadku pacjentów covidowych prowadzi najczęsciej do śmierci i nie powinno się tego robić właśnie dlatego. Naprawdę ludzie otwórzcie się trochę na wiedzę i wiadomości z innych krajów a nie łykacie wiedzę z czerwoych pasków z polskiej TV.

odpowiedz
tommy - 04.11.2020 / 17:14, *.toneticgroup.pl

@zenek: to lechu ci pisze o swoim koledze a ty wyjezdzasz o ludziach ktorych nie znasz, nie wiesz czy mowia prawde i sa z krajow ktore podlaczaly naszych rodakow do respiratorow z cyklonem b

odpowiedz
lechu47 - 05.11.2020 / 11:10, *.orange.pl

@zenek: Napisałem Ci, że mój bliski przyjaciel się prawie przekręcił przez Covid, a Ty mi piszesz, że głupoty gadam oraz, żebym nie nie sugerował się czerwonymi paskami w tv. No nie wiem co mam Ci więcej powiedzieć, skoro według Ciebie nie jestem wiarygodny...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.11.2020 / 23:38, *.centertel.pl

Czeslaw powiedzial prawde. Jeden mial 37 st. drugiemu w Poznaniu nic nie smakowalo. Zrobiono afere z niczego. Niedlugo, gdy sie pierdnie, bedzie podejrzanie o Covid. Spuchniete jaja tez rzekomo maja o tym swiadczyc. Takze panowie jaja do lodowki i opuchlizna zniknie.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 04.11.2020 / 01:10, *.chello.pl

@Leśny Dziadek:
powiadasz, że zrobiono aferę z niczego. A ja twierdzę, że nasz trener-śmieszek walnie się przyczynił do jej powstania. Medialne hieny tylko czekały na taką okazję. Skoro się trafiła (podana przez CM niejako na talerzu), to dlaczego nie skorzystać. Atak wizerunkowy na Legię to jedno, a po drugie to jest wreszcie gorący temat i wierszówka leci. Nic tylko lać błotko do legijnego zachwaszczonego ogródka.
Ps.: pakowanie opuchniętych jąder do lodówki (nawet zamrażarki) prawdopodobnie spowoduje niewielki efekt wizerunkowy, no chyba, że CM zacznie miarkować swoje "naiwne" wypowiedzi szczególnie teraz, gdy wypowiada się jako trener Legii. Osobiście mało w to wierzę, ale niech tam...
Serdeczności

odpowiedz
Weź - 04.11.2020 / 05:17, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: nic już nie mow

odpowiedz
word!up - 03.11.2020 / 23:13, *.net.pl

No i w Poznaniu udławili się pyrą.

odpowiedz
TeDe85 - 03.11.2020 / 23:04, *.chello.pl

Smród pozostał... Szkoda... Poznańskie powietrze udzieliło się trenerowi

odpowiedz
Arek - 03.11.2020 / 22:42, *.tpnet.pl

No i dobra. Wczoraj stare, za kilka dni młode kartofle. A Ty Czesław ogarnij się na tych konferencjach i nie pier... tyle. Bo wczoraj się udało, a następnym razem tyle szczęścia może nie być. Chcą kartofle kary, ale mogą nas cmoknąć.

odpowiedz
Mdread - 03.11.2020 / 23:50, *.virginm.net

@Arek: czesiek se lubi pogadac 711 rozmow z ryskiem dobitnie o tym swiadczy

odpowiedz
Pusia - 03.11.2020 / 22:38, *.vectranet.pl

Czesiu wymiata w niedziele piątka do zera trafiła Legia poznańskiego frajera

odpowiedz
artic - 03.11.2020 / 22:23, *.inetia.pl

Teraz sie upieklo ale ciekawe czy Czesław nie odj.... czego na nastepnej konferencji prasowej:)


odpowiedz
wawa 12 - 03.11.2020 / 22:04, *.chello.pl

kara dla Czesia za polowe swoje mozgownicy opanowana przez Covid, z taka glowa to Legia daleko nie zajedzie w 2020.2021

odpowiedz
Yeti - 03.11.2020 / 22:03, *.vectranet.pl

Dobrze, że tak się skończyło. Następnym razem Michniewicz niech się zastanowi co mówi.

odpowiedz
M-Ochota - 03.11.2020 / 22:00, *.chello.pl

Apel do klubu: czy ktoś w klubie może powiedzieć Czesławowi wielkiemu mówcy, motywotarowi czy też słowikowi, żeby na przyszłość był większym dyplomatą? Mógł przecież powiedzieć, że mieliśmy swoje problemy, a nie ten miał gorączkę ten puścił bąka, a ten złamał paznokieć, przecież w dobie Covid-u takie słowa to jak dolewanie benzyny do ognia. Czesiu na przyszłość morda w ciup i będzie git.

odpowiedz
jo - 03.11.2020 / 23:16, *.tpnet.pl

@M-Ochota: niech wyznaje zasadę: nie mów nikomu co się dzieje w domu...

odpowiedz
MARKUS - 03.11.2020 / 21:55, *.t-mobile.pl

I TAK trzymać Poznań chciał kary dla legii niech patrzą na siebie

odpowiedz
Seba8102 - 03.11.2020 / 21:54, *.vectranet.pl

Teraz to nawet 37 kurła mieć nie można bo koronawirus, ehhh

odpowiedz
jo - 03.11.2020 / 21:51, *.tpnet.pl

A pół posrania już w pampersach.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 03.11.2020 / 21:49, *.vectranet.pl

Michniewicz powinien zostać dyscyplinarnie zwolniony. Albo za narażanie zdrowia zawodników, albo za gadanie głupot na konferencjach, narażając tym samym na szwank dobre imię Legii.

odpowiedz
sochaczew444 - 03.11.2020 / 21:25, *.interkam.pl

Luqinias ma byc ready na pyrki

odpowiedz
Cyniek - 03.11.2020 / 21:17, *.play-internet.pl

Więcej szczęścia jak rozumu ma pan Czesiu na drugi raz lepiej niech nic nie mówi niż ma pier...lnąć znów coś

odpowiedz
Gizior - 03.11.2020 / 21:14, *.alfa-system.net

Co z luqim.na mecz z Lechem? Karbownik bez różnicy antola świetny mecz, gwilla ława luqi 10 a Valencia skrzydlo

odpowiedz
sochaczew444 - 03.11.2020 / 21:00, *.interkam.pl

Masc na ból dupska rozeszla sie w Polsce migiem a juz w Poznaniu rekord hehehe bo i Warta i Leszki liczyly na kare hehehehhe

odpowiedz
Sprite - 03.11.2020 / 21:07, *.play-internet.pl

@sochaczew444: mogą nas cmoknać

odpowiedz
jo - 03.11.2020 / 21:56, *.tpnet.pl

@Sprite : jak sobie test zrobią...

odpowiedz