Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport medyczny: Pekhart zdrowy

Woytek, źródło: Legia.com

W sobotę, 7 listopada jeden z piłkarzy klubu otrzymał wynik pozytywny testu na obecność wirusa SARS-CoV-2. Zawodnik od piątku przebywa w izolacji. Według naszych informacji chodzi o Bartosza Slisza, który nie trenował w ostatnich dwóch dniach.

Wtorkowe testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 u Tomasa Pekharta dały wynik negatywny. Przed dopuszczeniem Czecha do treningów, w piątek wykonano kolejny test wymazowy, którego wczorajszy wynik był niejednoznaczny, w związku z czym test powtórzono. Powtórzony test ma wynik negatywny, co oznacza, że zawodnik może wznowić treningi z drużyną. Wszyscy zawodnicy oraz członkowie sztabu przystępujący do dzisiejszego meczu w czwartek otrzymali ujemne wyniki badań oraz nie zgłaszają żadnych objawów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Taki Jeden - 09.11.2020 / 00:01, *.t-mobile.pl

Taki straszny ten wirus, niektórzy wręcz uważają, że będzie zagłada ludzkości, a wystarczy posiedzieć w domu przez kilka dni i już się nie ma wirusa. Kpina z ludzi.

odpowiedz
taki drugi - 09.11.2020 / 08:30, *.in-addr.arpa

@Taki Jeden: powiedz to rodzinom tych, którzy poumierali lub ledwo dychają w szpitalach.

odpowiedz
MMK - 09.11.2020 / 11:28, *.187.2

@taki drugi: a skąd Ty wiesz, że wszyscy umierają akurat z powodu tego wirusa? Idź do szpitala i popatrz na niektórych ludzi. Jest ich w stanie zabić nawet grypa, jeśli ich organizm został wycieńczony przez inną chorobę i leki.
Nie twierdzę, że nie ma covid, ale też nie jest tak "zabójczy", jak próbuje nam się wmawiać

odpowiedz
Zenek - 08.11.2020 / 16:45, *.kpn.net

Kapustka to porażka legii

odpowiedz
L1916 - 08.11.2020 / 16:57, *.chello.pl

@Zenek: ty jesteś porażka

odpowiedz
genzo - 08.11.2020 / 17:06, *.play-internet.pl

@L1916: dokładnie, ty jesteś porażką Legii idź śpiewaj disco polo

odpowiedz
L - 08.11.2020 / 17:18, *.tpnet.pl

@Zenek: Ciągnął dziś naszą grę. Był wszędzie. Przebiegł najwięcej ze wszystkich zawodników na boisku.

odpowiedz
CWKSiak - 08.11.2020 / 17:30, *.icpnet.pl

@Zenek:
Oglądałeś dzisiejszy mecz, czy siejesz tylko ferment?

odpowiedz
Kaszub - 08.11.2020 / 18:32, *.kabel-deutschland.de

@Zenek: nie udany transfer i tyle on się nie odbuduje w legi! Mamy grać o mistrza to i tak po tym sezonie większość trza sprzedać! I zrobić naprawdę mocna legie z młodzieży a nie emerytów

odpowiedz
MARKUS - 08.11.2020 / 15:54, *.t-mobile.pl

jak na razie 1 połowa zero taktyki zero środka I różnica klasy między drużynami BRAK zaangażowania z naszej strony

odpowiedz
Alchim - 08.11.2020 / 17:41, *.chello.pl

@MARKUS : Maciuś po ile z metra ?

odpowiedz
Rozje - 08.11.2020 / 14:41, *.chello.pl

bać ich dziś Panowie !!! Legia !!!

odpowiedz