REKLAMA

Windsurfing

Brąz Klepackiej na ME RS:X

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zofia Klepacka zdobyła brązowy medal na ostatnich w historii windsurfingowych Mistrzostwach Europy w klasie RS:X, które dziś zakończyły się w portugalskiej Vilamourze. Legionistka po czterech dniach Mistrzostw i trzech dniach wyścigów (wczoraj nie doszedł do skutku żadnej z nich), plasowała się na miejscu trzecim. Ostatni, podwójnie punktowany wyścig, tzw. medal race ukończyła na miejscu szóstym, ale wynik ten wystarczył do zdobycia brązowego medalu.

Legionistka poszczególne wyścigi kończyła na miejscach 7, 2, 2, 5, 7, 3, 5, (32), 1. Klepacka ma zapewniony start w przyszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w klasie RS:X - ostatnich w tej właśnie klasie.

"W wyścigu medalowym panowały trudne warunki. Bardzo dobrze wystartowałam, płynęłam na trzeciej pozycji, ale okazało się, że wiatr przyszedł z drugiej strony i w drugiej części wyścigu musiałam już odrabiać straty. Udało się, choć oczywiście mogło być jeszcze lepiej. To jest jednak sport. Myślę, że jestem na dobrej drodze do medalu na igrzyskach w Tokio" - powiedziała Klepacka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
MK - 03.12.2020 / 09:17, *.187.2

Jak zawsze wysoki poziom. Gratulacje

odpowiedz
Edward Urdanczykj - 30.11.2020 / 09:38, *.plus.pl

Brawo gratulacje

odpowiedz
Normalny człowiek - 29.11.2020 / 14:51, *.chello.pl

Brawo Pani Zosiu!

odpowiedz
rob bandit - 29.11.2020 / 11:20, *.com.pl

Brawo ???? ???? ???? Gratulacje

odpowiedz
Senior - 29.11.2020 / 09:52, *.supermedia.pl

Mistrzyni !!! Na zawsze

odpowiedz
gucio - 29.11.2020 / 08:54, *.play-internet.pl

żenada....

odpowiedz
Kibolek - 29.11.2020 / 08:06, *.komputersat.pl

Szacunek z wyniki i z wartosci ????????????????❤???????????????? .MUREM ZA BONUSEM. MUREM TEŻ ZA ZOŚKĄ

odpowiedz
ic - 29.11.2020 / 07:57, *.orange.pl

Gratu(L)acje !

odpowiedz
Gniewko - 29.11.2020 / 00:42, *.tpnet.pl

Gratulacje za medal i szacunek za wartości. Zośka walcz.

odpowiedz
piotro - 28.11.2020 / 23:50, *.tpnet.pl

Gratulacje !!!

odpowiedz
AAA - 28.11.2020 / 22:06, *.chello.pl

Gratulacje! Za postawę sportową i za postawę patriotyczną.

odpowiedz
Gniewko - 28.11.2020 / 21:17, *.tpnet.pl

Gratulacje za medal i szacunek za wartości. Zośka walcz.

odpowiedz
Sto(L)ica - 28.11.2020 / 21:12, *.centertel.pl

Witam. Pani Zofio, szczere gratu((L)acjje, oraz dalszych Sukcesów..oraz zdrowia

odpowiedz
jarekk - 28.11.2020 / 20:10, *.metrointernet.pl

Gratulacje i powodzenia dalej. Tak trzymaj pani Zofio.

odpowiedz
Warszawiak - 28.11.2020 / 19:57, *.vectranet.pl

Gratulacje !

odpowiedz
S - 28.11.2020 / 19:32, *.centertel.pl

A dla mnie jesteś mistrzem!!!

odpowiedz