REKLAMA

Judo

Zozulińska wicemistrzynią Polski młodziczek

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w judo, w których startowało pięcioro zawodników Legii Warszawa. Srebrny medal, w kategorii wagowej -57kg wywalczyła Kalina Zozulińska. Legionistka prowadzona przez trenerów Olgę Zwolak i Radosława Gaczyńskiego, debiutowała w imprezie tej rangi i w drodze do finału wygrała trzy walki. Awans do finału zapewniła sobie w walce z Zuzanną Starczyńską (Pałac Młodzieży Katowice) przez ippon. W finale legionistka uległa Julii Bulandzie z Czarnych Bytom.

Radosław Rychlewski w kat. -46kg zajął miejsce siódme, pokonując . W klasyfikacji medalowej, Legia uplasowała się na miejscu 19. Dawid Wiśniewski w kat. -73kg odpadł po porażce w pierwszej walce z Kamilem Bouatią (Ryś Warszawa). Daniel Ceglarski w kat. -50kg również odpadł w pierwszej rundzie, przegrywając z Franciszkiem Gepnerem (MULKS Radzyń Podl.), podobnie jak Oliwia Wiśniewska w kat. -63kg, która została pokonana przez Agnieszkę Sosnowską (Gwardia Koszalin).


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Ziomek69 - 15.12.2020 / 07:20, *.65.143

Gratulacje! Życzę dalszych sukcesów. Cała Legia zawsze razem!

odpowiedz
XX((L) - 14.12.2020 / 15:13, *.centertel.pl

Karinko, gratulacje i dalszych sukcesów. Pozdrowienia- Legia Warszawa

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.