fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

8 stycznia nabór do sekcji rugby

Woytek, źródło: Legionisci.com

Sekcja Legia Rugby zaprasza na nabór do drużyny mężczyzn i kobiet. Otwarty trening odbędzie się w piątek, 8 stycznia o godzinie 19 na bocznym boisku stadionu przy Łazienkowskiej 3. Treningi są darmowe.

"Dołącz do nas i reprezentuj najlepszy klub w stolicy z (L)-ką na sercu! Reprezentowanie Legii Warszawa to coś więcej niż tylko gra, to oddanie i poświęcenie, wspólna walka o najwyższe cele! To sport dla każdego kto lubi trochę adrenaliny we krwi! Jeżeli chcesz dołączyć do grona zawodników z pasją, zacząć nową przygodę ze sportem, rozwinąć się sportowo lub też znaleźć nowe hobby to ten nabór jest dla Ciebie! Wszystko czego potrzebujesz to strój sportowy, korki oraz zapał do gry" - zachęca sekcja mężczyzn.

"Gramy w olimpijską odmianę rugby 7-osobowego. W tym sporcie znajdziesz sporo biegania, dużo siłowania, bardzo dużo przewracania... czyli wiele sportów w jednym. Jeśli miałaś do czynienia z innym sportem, a być może jesteś szybka, sprytna, silna lub po prostu odważna to koniecznie przyjdź i się sprawdź! Zależy nam na dziewczynach chcących się zaangażować i gotowych na treningi kilka razy w tygodniu. Chcemy stworzyć drużynę, która będzie walczyć i zwyciężać w Polsce i turniejach zagranicznych, a same zawodniczki będą chciały się rozwijać i walczyć o miejsce w reprezentacji Polski. Nie musisz obawiać się braku umiejętności, wszystkiego cię nauczymy. Przynieś ze sobą strój sportowy, dobry humor i zapał do pracy! Zapraszamy wszystkie szukające wyzwań dziewczyny (17-30 lat do drużyny seniorskiej, 13-16 lat lat do drużyny juniorskiej)." - zapraszają dziewczyny.

W razie pytań kontaktujcie się przez profile sekcji na FB: Legia Rugby lub Legia Rugby Sekcja Kobiet


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Janusz - 02.01.2021 / 12:59, *.play-internet.pl

#niepopularnaopinia
Rugby jest nude.

Doceniam tych którzy za własne pieniądze działają w klubach. U mnie w małym mieście od lat funkcjonuje klub dzięki zaangażówaniu kilku osób stanowiących trzon drużyny. Należy im się moim zdaniem obiekt sportowy do rugby bo "amerykańskim" futbolistom wybudowali, kto się orientuje ten wie o jakim mieście piszę.
Jednak nie potrafię sobie wytłumaczyć jakie atawistyczne zachowania powodują że skądinąd bardzo męskich samców fascynuje wzajemne obściskiwanie się i wkładanie swoch głów pomiędzy tyłki innych facetów. Dziwne.

Wolałbym już aby na popularności zyskały niszowe sporty gaelijskie.

odpowiedz
Fan rugby - 29.12.2020 / 21:00, *.orange.pl

Do kolegi KKK - piszesz, ze miałeś doświadczenie w mistrzostwach Polski Juniorów - jakie to doświadczenie?? To zwykle zawody i kilka meczy w roku. To nie kadra ???? chyba, z byłeś kadrowiczem w co wątpię... Kolejna bzdura, która piszesz co świadczy o tym, ze nie wiesz co piszesz to to, ze zaznaczasz ze grałeś w najwyższej klasie rozgrywek ? Ale jakiej? Legia przecież nigdy nie grała w ekstralidze wiec chyba coś Ci się pomyliło.... Jakos nie przypominam sobie, żeby ktoś z juniorów doszedł do seniorów... a był jeden taki rodzynek, co myślał, ze świat zwojuje pograł trochę w Siedlcach, potem niby wielki kadrowicz i dogadał się ze Skra - i co - był taki mocny jak twierdził , co to nie on i wogole, ze po 3 treningach nie miał zdrowia i się nie pojawił przez miesiąc... a po powrocie odrazu złamał obojczyk... taki to rugbowy i mocny kot... Podejrzewam, ze ty kkk tez masz takie duże mniemanie o sobie, a w życiu jedyne co osiągnąłeś to 3- z WF ????

odpowiedz
Były zawodnik AZS, Skry i Legii - 29.12.2020 / 20:49, *.orange.pl

Połowa komentarzy to fake newsy ???? miałem przyjemność grać i trenować w każdej warszawskiej drużynie. W barwach Ukochanej Legii również i nie przypominam sobie o jakiś „toksycznych” sytuacjach... wiec nie piszcie bzdur... Drużyna jest zupełnie nowa, z fajnymi ludźmi i polecam każdemu, kto chce spróbować tego sportu. Ktoś pisze, ze był niby taki dobry i nie grał... większej bajki nie słyszałem, może był taki dobry, ze nie musiał trenować, grają Ci co trenują, a gwiazdy są na niebie ???? pisze ktoś o atmosferze w Skrze - jakie? Gdzie cześć osób jest faworyzowana - nie musisz trenować, a i tak grają mecze, bo są kolegami trenera, chore jest tam to, ze cześć zawodników dostaje pieniądze, a cześć nie, wiec widać jaka jest atmosfera.... teraz Skra gra w miarę dobrze, to gwiazdorzy i karierowicze chcą tam grać dla lansu... Na temat lisów z AZS nie będę się wypowiadał, bo niby tacy wszyscy Legionisci, a grają w innych barwach.... ???? W Legii grają Sympatycy Pozdrawiam ????

odpowiedz
Obserwator - 29.12.2020 / 14:16, *.play-internet.pl

Toksyczna ? Lepszy awf i Skra ?
Widać , że to pisze konkurencja, albo osoby słabe psychicznie, które nie nadają się do tej gry.
Prawda jest taka, że dużo nowych zawodników zaliczyło b. wysoki progress w niecały rok.
Wystarczy chodzić regularnie na treningi żeby nauczyć się gry oraz trenować indywidualnie.
Z tej drużyny najczęściej odpadają osoby bez charyzmy oraz obiboki liczące, że 1 trening w tygodniu starczy bo mają szkołę, pracę, albo byli w juniorach i myślą, że są już gotowi na seniorów bez przygotowania.
Nie ma nic Lepszego jak granie z L na piersi, ale na to żeby się utrzymać w drużynie trzeba sobie zasłużyć oraz pokazać charakter i tak jest wszędzie !

odpowiedz
Greg - 30.12.2020 / 07:10, *.t-mobile.pl

@Obserwator:
Skoro jest tak dobrze jak piszesz to czemu tyle porażek na koncie tej jak to piszesz super zorganizowanej drużyny ?

odpowiedz
Jeden z wielu ex graczy - 28.12.2020 / 10:48, *.orange.pl

Z całym szacunkiem dla wielkiej Legii, ale sekcja Rugby jest toksyczna. Jeżeli chcesz zacząc trenować rugby w warszawie idz na SKRE albo AZS.

odpowiedz
Ciekawy - 28.12.2020 / 11:55, *.chello.pl

@Jeden z wielu ex graczy:
Możesz rozwinąć co masz na myśli pisząc "toksyczna"? Pytam w 100% poważnie. Chciałem spróbować swoich sił, Legia jest bardzo blisko mojemu sercu i z podanej trójki nic poza Legią nie brałem pod uwagę.

odpowiedz
Kibic - 28.12.2020 / 19:57, *.chello.pl

@Jeden z wielu ex graczy:
Dlaczego toksyczna?
Drużyna męska całkowicie przebudowana: praktycznie same nowe osoby, nowy Zarząd, nowi trenerzy. Oczywiście musiało się to odbić na wynikach sportowych, które jednak wierzę, że przyjdą.
Bardzo mocna drużyna kobieca walcząca o medale Mistrzostw Polski. Bardzo mądrze budowana i robiąca stały postęp.
Po co ten hejt.
Powodzenia dla całego rugby w Warszawie.

odpowiedz
kkk - 29.12.2020 / 10:13, *.143.211

@Ciekawy: Tez kiedyś trenowałem w Legii potwierdzam słowa poprzednika, nie ważne ze zmienia się zarząd czy trener trzon drużyny pozostaje bez zmian. Ja będąc zawodnikiem z doświadczeniem w mp Polski Juniorów mając za sobą kilka meczy w najwyższej klasie rozgrywkowej siedziałem na ławie i patrzyłem jak zawodnicy którzy nie umieją podać piłki czy wejść w przegrupowanie grają w pierwszym składzie. DO tego w trakcie meczy panuje na boisku chaos zawodnicy krzyczą na siebie nie stanowią monolitu. Bardzo mi się smiać chciało jak w trakcie treningu zatrzymałem skrzydłowego a ten zaczął krzyczeć ze mu krawat założyłem i zebym tak nie robił wiecej bo jutro mają wazny mecz xD W przerwie maja wiecej do powiedzenia niż trener. Jak chcesz trenować Rugby idz na Skre to klub z zasadami gdzie przekłada się wyniki sportowe nad to ze trenujesz w takich samych koszulkach.

odpowiedz
Dociekliwy - 29.12.2020 / 14:30, *.chello.pl

@kkk:
Byłeś taki dobry, a trener trzymał Cię na ławie i gorsi grali:) hahahaha zjedz Sneakersa :)

odpowiedz