REKLAMA

Typujemy

Wasze legijne wróżby na 2021 rok!

Redakcja

Trzeci rok z rzędu zapraszamy do zabawy w legijne wróżby, czyli typowanie co wydarzy się w najbliższych 12 miesiącach. Przygotowaliśmy formularz z serią pytań i propozycje odpowiedzi. Wybierajcie te, które waszym zdaniem wydarzą się. Jeżeli na końcu formularza podacie adres e-mail, otrzymacie szansę na zgarnięcie nagrody niespodzianki. Na początku 2022 roku podsumujemy te wróżby, a osoba z największą liczbą trafień zostanie uhonorowana :)

LEGIJNE WRÓŻBY 2021
WYTYPUJ CO WYDARZY SIĘ W NAJBLIŻSZYCH 12 MIESIĄCACH



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Mioduski - 04.01.2021 / 02:34, *.optonline.net

Nie przegramy żadnego meczu po przerwie zimowej i zdobądziemy mistrzostwo z 12 pkt
przewagi.
Zagramy w finale PP
Zagramy w grupie LE
W końcu zdobędziemy SP

odpowiedz
Rdzenny - 04.01.2021 / 07:29, *.plus.pl

@Mioduski: Darek to Ty ...obiecanki cacanki a glupiemu radosc znasz to ? Zdobadz mistrza i puchar to i rak wiele jak na tych graczy i pozbadz sie grajacych u buka bo jak to wyjdzie to bedxie wstyd ...

odpowiedz
Nie chcemy Miodulskiego w Legii - 03.01.2021 / 23:08, *.114.164

Odejscie szkodnika Miodulskiego to warunek konieczny żeby Legia wróciła na zwycięski szlak krajowy i europejski!

odpowiedz
Chcemy Mioduskiego w Legii - 04.01.2021 / 02:40, *.optonline.net

@Nie chcemy Miodulskiego w Legii: Legia cały czas jest na zwycięskim szlaku krajowym, a będzie też w Europie

odpowiedz
PFCL - 04.01.2021 / 10:42, *.inetia.pl

@Nie chcemy Miodulskiego w Legii: Mistrz co roku nie pasuje?

odpowiedz
grzesiek - 03.01.2021 / 19:04, *.centertel.pl

No coz. Od tego sezonu chyba rusza jakas trzecia liga rozgrywek europejskich oprocz LM i LE bedzie cos jeszcze. Za pewne kasa za udzial w tych rozgrywkach tez bedzie. Wiec Darek bedzie sie trzymal stanowiska raczkami i nozkami

odpowiedz
Zdzichu pierdzi po ciuchu - 04.01.2021 / 02:38, *.optonline.net

@grzesiek: On niczego nie musi się trzymać, to jego klub.
Znajdź lepszego.

odpowiedz
lob - 03.01.2021 / 13:37, *.chello.pl

Wróżę " wielką " karierę temu pajacowi z opaską kapitana w bukmacherce....

odpowiedz
Sputnik 44 - 03.01.2021 / 18:58, *.vectranet.pl

@lob: No wiesz - typy ma z pierwszej ręki a i kasę na zakłady też da radę zorganizować...

odpowiedz
Darek - 03.01.2021 / 09:48, *.chello.pl

Oto moja wróżba.
Jedrzejczyk sprzeda jeszcze nie jeden mecz.
Jak zrobi się za duży szum w okól Jedrzejczyka godnie zastapi go Wieteska.
Beniaminek który awansuje do ekstraklasy wygra z nami na Łazienkowskiej.
Legia zdobedzie mistrzostwo Polski i nie awansuje do ligi mistrzów.Ani ligi europy.
Klub sprowadzi miniumum jednego gamonia tylko do pobierania pensji.
Choć nie wiem czy to jest wróżba czy raczej sprawdzony od lat proceder.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 03.01.2021 / 22:12, *.244.209

@Darek : dokładnie tak będzie.

odpowiedz
Lupus - 03.01.2021 / 00:10, *.centertel.pl

To zgrupowanie będzie po prostu bazarem z naszymi "orłami"

odpowiedz
warszawiak1234 - 02.01.2021 / 11:13, *.chello.pl

Moja wróżba/marzenie to, że wielki rekin podpłynie pod zgrupowanie i pożre Jędzę i Wietesa na raz!

odpowiedz
Dentysta - 01.01.2021 / 17:28, *.centertel.pl

Redakcjo,pytanie nr 26 ma więcej niż jedną odpowiedź prawidłową,zawsze w takim wypadku można się odwołać????Wiem coś o tym,układam pytania????Przecież poprawne będą,jeśli drużyna zdobędzie mistrza czy vice,,ale wowczas i odpowiedź,że wywalczy utrzymanie,też jest prawidłowa????????‍♂️

odpowiedz
Wojtas - 01.01.2021 / 14:08, *.t-mobile.pl

Liczę na to że jacyś szejkowie kupią klub i zrobią z niego potęgę ze znanymi postaciami ;D

odpowiedz
dejne3 - 03.01.2021 / 10:42, *.plus.pl

@Wojtas: Jacy sz/wagrowie/ejkowie ,nikt tu nie przyjdzie i nic nie kupi bo i po co jak ta cala e-klapa to jedno wielkie NIC

odpowiedz
Kuba - 01.01.2021 / 12:20, *.t-mobile.pl

W zeszłym roku we wróżbach było pytanie o powstanie boisk treningowych pod stadionem, teraz go brakuje. Czy redakcja nie wierzy w ich wybudowanie w 2021 roku? Oby powstały!

odpowiedz
oLaf - 01.01.2021 / 13:12, *.vectranet.pl

@Kuba: .. w to chyba już nikt nie wierzy : (( to się tak ślimaczy że termin 2025 jest optymistyczny...

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 01.01.2021 / 14:03, *.legionisci.com

@Kuba: Za bardzo nie wierzymy, ale niektóre pytania zmieniamy, by nie było nudno :)

odpowiedz
SEBO(L) - 01.01.2021 / 10:54, *.chello.pl

Znajdzie się arabski lub azjatycki naiwniak, który w przerwie zimowej zatrudni Kante,który przez 3 miesiące udawał różne dolegliwości, byle tylko dotrwać w zdrowiu do wyjazdu...

odpowiedz