fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Plotki transferowe

Wszołek na celowniku tureckiego klubu

Wiśnia, źródło: Sporx.com

Tureckie media informują o zainteresowaniu Gaziantep FK Pawłem Wszołkiem. Tamtejsi dziennikarze zaznaczają, że zawodnik jest reprezentantem Polski i niezwykle uniwersalnym piłkarzem, przez co na pewno okazałby się dużym wzmocnieniem.

Kontrakt Wszołka z Legią wygasa w czerwcu tego roku, dlatego już teraz może on rozmawiać z ewentualnymi nowymi pracodawcami.

Statystyki Wszołka w Legii

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (46)

+dodaj komentarz
singspiel - 20.01.2021 / 13:09, *.atman.pl

Gaziantep ma nowego trenera. Nie sądzę, żeby Wszołek chciał z nim pracować

odpowiedz
BRL - 16.01.2021 / 13:10, *.play-internet.pl

Nie można go wypuścić.

odpowiedz
Mario-Londyn - 15.01.2021 / 14:25, *.as13285.net

O NIE NIE,to bedzie bardzo duze oslabienie,jak Mioduski znowu oslabi Legie to niech szybko sprzeda Legie Robertowi Lewandowskiemu.Potrzebna jest zmiana prezesa

odpowiedz
kkk - 15.01.2021 / 10:36, *.vectranet.pl

W ogóle mi go nie żal,tek jak kiedyś pisałem w dzisiejszej Legii nie ma ani jednego piłkarza który by robił różnice i którego trudno by było szybko zastąpić,mogliby wszyscy odejść i na ich miejsce wziąć jakiś średniaków z ligi i młodzieżowców i i tak dużej różnicy by nie było.Nie pamiętam kiedy ostatnio Legia miała aż tak słabych/średnich piłkarzy i to wszystkich,straszne dziadostwo.

odpowiedz
Filipek - 14.01.2021 / 18:15, *.195.242

No to kolejny odejdzie za friko ..co za dziadostwo ten cały zarząd itd ....

odpowiedz
@Mojo jojo - - 14.01.2021 / 17:39, *.chello.pl

To już korporacja nie klub niestety.

odpowiedz
grzesiek - 14.01.2021 / 08:58, *.centertel.pl

No i uj. Sadze ze miodek zrobi zaraz wyprzedaz , sprzeda wszystkich czolowych pilkarzy a na koncu sprzeda cały klub :)

odpowiedz
Mojo jojo - 14.01.2021 / 05:25, *.t-mobile.pl

mioduski wiecej dyrektorów kieroników pasożytów kasy ci zbraknie na transfery

odpowiedz
Mk - 13.01.2021 / 21:52, *.com.pl

Ostatnio może szału nie było, ale stanowi ważne ogniwo zespołu. Przy braku jakichkolwiek wzmocnień takich zawodników musimy przytrzymać. Sama pogłoska że ktoś go chce to może być tylko przykrywka żeby lepszy kontrakt z Legia wynegocjować. Oby to sie potwierdziło.

odpowiedz
haha - 13.01.2021 / 21:15, *.chello.pl

Akurat przed pucharami :D i kolejny piłkarz oddany za darmo :D haha farsy ciąg dalszy

odpowiedz
Darek - 13.01.2021 / 19:57, *.t-ipconnect.de

Dopóki nie zmieni się właściciel Legia to równia pochyła.Powodzenia Paweł.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 13.01.2021 / 19:54, *.t-mobile.pl

Z TAKIM zarządzaniem klubem jak jest co drugi to dyrektor nie TRAFIONE TRANSFERY zawodnicy odchodzą po cenach promocyjnych albo za darmo czyli za wyszkolenie BRAK pucharów mizerna liga leć Paweł tam jest kasa

odpowiedz
rybak - 13.01.2021 / 19:48, *.vectranet.pl

To byłoby bardzo duże osłabienie

odpowiedz
ding - 13.01.2021 / 18:04, *.chello.pl

I 200 tys. euro na otarcie łez

odpowiedz
MAKEN - 13.01.2021 / 17:53, *.151.165

I mamy wzmocnienia.

odpowiedz
Wiem co mówię - 13.01.2021 / 17:15, *.chello.pl

Leć Paweł bo tu nie ma przyszłości

odpowiedz
Ooo matko - 13.01.2021 / 17:45, *.t-mobile.pl

@Wiem co mówię : głos rozsadku

odpowiedz
Wiem co mówię - 13.01.2021 / 20:34, *.chello.pl

@Ooo matko : dzięki, pozdrawiam

odpowiedz
Obcy - 13.01.2021 / 16:39, *.t-mobile.pl

Tylko,że Pan Wszołek sam przebiera nogami,aby jak najszybciej dać nogę z Legii. On i tak się tutaj zasiedział. Myślał,że pół roku gry w naszym klubie i będzie przebierał w ofertach z klubów zagranicznych. Teraz będzie łapał byle co,aby tylko kasa się zgadzała. On od początku nie wiązał z Legią swojej przyszłości. Taka mentalność.

odpowiedz
lol - 13.01.2021 / 16:25, *.amazonaws.com

sprzedac i zapomniec !!!!!

odpowiedz
antek - 13.01.2021 / 16:24, *.play-internet.pl

Przeciesz on po tej chorobie nie grał tego co na wiosne.
wręcz bym rzekł że zaczoł grać duzo słabiej.
jak zapłacą dobry chajs niech go biorą.
Veso wraca

odpowiedz
Arek - 13.01.2021 / 18:43, *.tpnet.pl

@antek: człowieku. Veso jak w marcu zagra jakiś kawałek meczu, to będzie dobrze. Sto razy już pisałem, ale napiszę sto pierwszy, skoro nie dociera. Veso nie będzie gotowy na pierwsze mecze. On jeszcze nawet z zespołem nie trenuje, a gdzie mecz?

odpowiedz
Pacz - 13.01.2021 / 15:25, *.t-mobile.pl

Zgrywamy drużynę tak, by zdobyć Mistrzostwo, co zapewne się uda, ale później znowu zostaniemy bez najlepszych piłkarzy (za takiego uważam Wszołka), bo prezes zrobi wyprzedaż. A w wakacje przystąpimy do eliminacji do Pucharów i przeje***my w przedbiegach, bo nie będziemy mieć zgranej ekipy.

odpowiedz
Johny - 13.01.2021 / 15:13, *.chello.pl

Tak się zastanawiam co za dzieci tutaj komentują.... bo na pewno nie osoby rozwinięte umysłowo w pełni. Kupcie lub załóżcie sobie klub pilkarski i zobaczycie. Dla was 1 czy 3 mln euro to co to jest.... kupujcie sobie tak domy, samochody. Legia to jest normalna firma. Ma okresy lepsze i gorsze. Nikt nie brał pod uwagę ze jeszcze dojdą zamkniete stadiony i żyjemy w realiach takie jakie są. Zawsze kazdy z Was moze tez zostac sponsorem Legii wyłożyć kilka milionów na 2-3 zawodników... kto Wam broni? A od człowieka który stara się to poskładać raz lepiej a raz gorzej to się odczepcie bo jak sie naprawde zdenerwuje to szybko moga wrócić czasy iti..... jakos w polskiej piłce brak chetnych do inwestowania w kluby by znalazl sie ktos lepszy.

odpowiedz
Rytm - 13.01.2021 / 16:19, *.centertel.pl

@Johny: niech więcej Mioduski zatrudnia dyrektorów i doradców (jak tego z przeszłością w Basel - on coś w ogóle pomógł czy tylko kasę bierze?).
Mioduski się nie nadaje na prezesa, ale uparcie twierdzi, że się nadaje. Uparty jak osioł.
Dziwne, że odkąd nie ma Leśnego, to nir było pucharów.

odpowiedz
Alan - 13.01.2021 / 16:41, *.t-mobile.pl

@Johny:
Bardzo dobry komentarz, od siebie tylko dodam ze najłatwiej jest tylko krytykować i robic np. oprawy które mają poniżyć właściciela gdy nieidzie .....to potrafi kazdy . A jak tak czytam te niektóre komentarze to zastanawiam się ilu tych prawdziwych kibiców bylo by z Legią gdyby tułała się po niższych ligach, a tak to prosta sprawa kibicować Legii ktora zawsze gra najwyższe cele a nie np. Awans do 1 ligii.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.01.2021 / 16:47, *.centertel.pl

@Johny: Dolozylbym 5 melonow, tylko co z tego? Oni zmarnuja nawet 10 razy tyle. Jak chcesz sie cieszyc z tej kaszany, widocznej na kazdym kroku, to twoja sprawa. Ale nie pisz bredni, bo to smieszne.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.01.2021 / 16:49, *.centertel.pl

@Alan: Co to znaczy ,,nie idzie,,? 4 lata tego bagna to przypadek? Kogo tu chcesz oszukac? Ile ci placa za trollowanie?

odpowiedz
Ooo matko - 13.01.2021 / 17:47, *.t-mobile.pl

@Johny: opanuj emocje ,bo Ci żyłka pęknie w ,,,,e

odpowiedz
Johny - 13.01.2021 / 18:13, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: konwiktorska czeka. Nie musisz kibicować Naszej Legii.

odpowiedz
Rytm - 13.01.2021 / 18:19, *.centertel.pl

@Alan: Jest super jest super. Czy leci z nami pilot?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.01.2021 / 00:20, *.centertel.pl

@Johny: Nie bedziesz mi mowil, komu mam kibicowac. Za cienki jestes. Takie rady mozesz dawac wlascicielowi Legii. To bedzie wlasciwy adres.

odpowiedz
legijne € - 14.01.2021 / 00:47, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: @Alan po prostu wybrał miodowy żołd, w myśl zasady, że każdy orze jak może.
Widocznie rodzice zbyt mało pomogli w usamodzielnieniu się syna. Takie czasy nastały...

odpowiedz
dino - 14.01.2021 / 09:51, *.vtelecom.pl

@Johny:
Prawda po co narzekać mistrzostwo Polski zdobyte z całymi 3 pkt przewagi i potem oklep w pucharach od drużyn ze Słowacji Luksemburga czy Azerbejdżanu. Cieszcie się.

odpowiedz
155 - 13.01.2021 / 15:08, *.207.48

Nie sadze, zeby Mioduski byl glupi...

odpowiedz
Felek - 13.01.2021 / 14:43, *.netfala.pl

Turasy odczepcie się od Wszołka!

odpowiedz
Czarny - 13.01.2021 / 14:23, *.tmodns.net

Wszołka zostawil bym w Legii spokojnie na 2 lata

odpowiedz
ANTYzygo - 13.01.2021 / 14:20, *.com.pl

Aby przedłużyć kontrakt, muszą tego chcieć dwie strony. Nie znamy ustaleń L z Wszołkiem, więc pisanie o durnym Mioduskim jest bezsensu. Ilu z Was prowadzi, prowadziło klub piłkarski i wie jak to wygląda od środka?
Fakt, że karuzela z trenerami i duża część decyzji Prezesa zupełnie się nie broni, ale zanim coś napiszecie to pomyślcie, bo żal czytać niektóre komentarze.

odpowiedz
jo - 13.01.2021 / 14:40, *.sekocin.pl

@ANTYzygo: Po tych kilku latach i tych samych powielanych błędach mamy prawo cisnąć prezesa żeby mu się oczy otworzyły. Nie jest wstyd się pomylić czy się na czymś nie znać. Gorzej jak błędy się powiela i udaje omnibusa...

odpowiedz
jo - 13.01.2021 / 13:59, *.sekocin.pl

Autorski pomysł na Legię rozsypuje się na naszych oczach... Ten pseudo prezes lubi rotować dyrektorami , kierownikami, doradcami ale i zawodnikami. Wypuszcza za darmo kolejnych graczy i dobiera kolejnych tańszych i tańszych...

odpowiedz
Rytm - 13.01.2021 / 13:52, *.centertel.pl

Jaki ten Mioduski jest głupi, to głowa mała.

odpowiedz
Me(L)odia - 13.01.2021 / 23:10, *.play-internet.pl

@Rytm: Ty jesteś za to mądry, pisząc nie na temat.

odpowiedz
Marcin - 13.01.2021 / 13:51, *.plus.pl

Przedłużać z nim umowę na 2 lata,i to szybko.Jaki jest,taki jest ale lepszego w obecnych czasach nie znajdziemy.Chyba że ktoś w lato rzuci 3 miliony euro,no to żegnamy.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.01.2021 / 13:48, *.chello.pl

Ciekawe. Był kiedyś taki dowcip: co to jest kwartet smyczkowy? Odpowiedź: jest to wielka orkiestra symfoniczna radzieckiej telewizji, po powrocie z tournee po Stanach Zjednoczonych. Coś podobnego może wydarzyć się w Dubaju.

odpowiedz
Szczęściarz - 13.01.2021 / 16:47, *.52.138

@Po(L)ubiony:

nie rozumiem

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.01.2021 / 16:52, *.centertel.pl

@Szczęściarz: Wytlumacze w prosty sposob: Pojechala cala orkiestra, wrocilo kilku, czego tu nie rozumiec?

odpowiedz