Jan Kozakiewicz, zawodnik pływackiej Legii walczy o kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie
REKLAMA

Pływanie

Jan Kozakiewicz walczy o igrzyska i pakiet sponsorski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik sekcji pływackiej Legii Warszawa, Jan Kozakiewicz, który pod koniec 2019 roku został mistrzem Polski na 50 metrów stylem klasycznym, ustanawiając przy tym rekord Polski w tej konkurencji wśród młodzieżowców, przygotowuje się obecnie do kwalifikacji do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Nasz zawodnik bierze jednocześnie udział w konkursie, w którym filmik z największą ilością "lajków" na YouTubie wygrywa potężny pakiet sponsorski - dla Kozakiewicza to spora szansa na wsparcie i lepsze przygotowanie do najważniejszych dla wszystkich sportowców zawodów.

Jak możecie pomóc pływakowi Legii? Wystarczy, że "polajkujecie" poniższy film:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Adam - 23.01.2021 / 11:12, *.chello.pl

Łapka w górę poszła, jeszcze podeślę znajomym :D

odpowiedz
Olympic - 22.01.2021 / 10:37, *.centertel.pl

Pływak z Legii na igrzyskach? Dajesz mordo! Masz mojego lajka.

odpowiedz
spasiony - 22.01.2021 / 10:36, *.41.227

Brawo, powodzenia Janie!

odpowiedz
lux - 22.01.2021 / 09:40, *.chello.pl

Lajk poleciał. Spoko klip :)

odpowiedz
nie-plywak - 22.01.2021 / 09:29, *.vectranet.pl

Niech ma, daję lajka, trzeba swoim pomagać! + szacun za filmik z pomysłem

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.