REKLAMA

Legioniści obdarowali szpital dziecięcy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii z Bielan i Łomianek przekazali upominki w postaci spinnerów, naklejek i albumów, pacjentom szpitala dziecięcego w Dziekanowie Leśnym."To z pewnością zapewni atrakcje naszym pacjentom oraz umili czas spędzony w naszym Szpitalu. Wyrażamy swoją wdzięczność za okazaną życzliwość, bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. Jesteście wspaniali, dziękujemy, że zawsze pamiętacie o nas" - dziękują pracownicy szpitala w Dziekanowie.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Czwarty Pasek Na Dresie - 09.02.2021 / 13:35, *.chello.pl

Zdrooowka dla dzieciakow

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 09.02.2021 / 12:46, *.246.2

Najlepsi z Najlepszych

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 09.02.2021 / 11:34, *.246.2

Najlepsi z Najlepszych !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.