Kacper Skibicki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Długa praca i chwila przyjemności

Woytek, źródło: Legionisci.com

Silny mróz skutecznie przeszkadza legionistom w trenowaniu na naturalnej murawie. Od początku tygodnia sztab szkoleniowy za każdym razem decydował, żeby zajęcia odbywały się na sztucznej nawierzchni pod balonem. W czwartek było podobnie, bo termometr wskazywał -11 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna była o kilka stopni niższa.



Fotoreportaż z treningu - 32 zdjęcia Woytka

W samo południe drużyna w 24-osobowym składzie rozpoczęła przygotowania do meczu z Jagiellonią. W zajęciach nie wziął udziału Mateusz Hołownia. Małe problemy ze stopą w trakcie treningu miał Bartosz Kapustka, końcówkę spędził na ławce rezerwowych, przyglądając się poczynaniom kolegów. Indywidualnie pracują Igor Lewczuk i Marko Vesović. Powoli do zdrowia wraca Wojciech Muzyk, który miał problemy z plecami od początku sezonu i musiał przejść operację. 22-letni bramkarz od kilku dni wdrażany jest do treningów.

Pierwszą część treningu poprowadzili trenerzy przygotowania fizycznego. Piłkarze wykonywali ćwiczenia z wykorzystaniem płotków, trampolin i pachołków. Następnie Czesław Michniewicz kontynuował pracę nad wprowadzaniem systemu z trójką środkowych obrońców. Możemy się spodziewać, że w niedzielę trzeci mecz z rzędu zobaczymy Legię w formacji 3-4-3. Rolę trzeciego obrońcy pod nieobecność Hołowni i Lewczuka pełnił Josip Juranović. Na pełnych obrotach trenują Andre Martins i Walerian Gwilia - obaj będą do dyspozycji trenera w niedzielę.

Po blisko dwugodzinnej pracy na legionistów czekała mała niespodzianka. Z okazji tłustego czwartku nowy dietetyk Filip Borys pozwolił skosztować każdemu po małym pączku.

Z pierwszą drużyną nie trenują Jehor Macenko, Ariel Mosór i Bartłomiej Ciepiela. Szanse przekonanie do siebie trenera mają natomiast Szymon Włodarczyk i Jakub Kisiel.

Piątkowy trening zaplanowano na godzinę 11. W sobotę zespół będzie trenował o godzinie 14, a następnie uda się na Podlasie. Mecz Jagiellonia - Legia odbędzie się w niedzielę, 14 lutego o godzinie 17:30.

Fotoreportaż z treningu - 32 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Muchito - 12.02.2021 / 20:31, *.mm.pl

Jak widzę pączki to przypomina mi się Maciej Iwański :)

odpowiedz
Marcel - 12.02.2021 / 01:02, *.t-mobile.pl

Vako ledwo wrócił do treningów i już żre ;-)

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 11.02.2021 / 21:13, *.vectranet.pl

GDZIE SĄ TRANSFERY..........................................................

odpowiedz
Andreas - 11.02.2021 / 20:47, *.play-internet.pl

Czwartek mija A transferów brak.

odpowiedz
Darek - 11.02.2021 / 21:17, *.t-ipconnect.de

@Andreas : Drugi miesiąc mija a transferów brak.Kucharski działa o pół roku za późno. Transfery do klubu powinny być na początku stycznia a teraz to powinien załatwiać wzmocnienia na nowy sezon.Żeby nie okazało się za pół roku że będą wzmocnienia gdy nas już nie będzie w europie.Jak co roku zresztą.

odpowiedz
dzl - 11.02.2021 / 20:34, *.mm.pl

ja sie pytam gdzie transfery? cisza przed burzą ?

odpowiedz
go(L)op - 11.02.2021 / 20:31, *.shlnet.pl

Skibicki wagon pączków do zjedzenia na razie mizerota. 2 gole z łks miały wpaść a tu piętki dętki słabo. Młody jesteś trenuj na spokojnie

odpowiedz
waw - 11.02.2021 / 20:08, *.247.131

gramy panowie gramy z ponczusiami heeeeeeee

odpowiedz
Mietek - 11.02.2021 / 19:48, *.vectranet.pl

Skibicki weź się pajacu do roboty bo na razie nie ma z ciebie żadnego pożytku!

odpowiedz
Arek - 11.02.2021 / 22:27, *.tpnet.pl

@Mietek: spadaj pajacu. Najpierw piszą dawać młodych. Potem taki sytuację zmarnuje i już jakiś dzban z nory musi wyjść. W perzu się okop.

odpowiedz
MAKEN - 11.02.2021 / 18:53, *.151.165

Nowy dietetyk: pączki i wspólny karton w czasach COVID-19. Zaraz wszyscy będą chorzy. Skąd Oni biorą tych ,,zawodiwców"? :(

odpowiedz
SF - 11.02.2021 / 18:38, *.tpnet.pl

LEGIO trenujemy i czekamy na kolejne zwyciestwo !!!

odpowiedz
Darek - 11.02.2021 / 18:11, *.t-ipconnect.de

A po pracy gdy już nikt nie widzi jeszcze po 5 pączków i można iść spać.
Niech trenują na sztucznej murawie przyda im się to na dwie pierwsze rundy eliminacje do europejskich pucharów gdy będą grać w Luksemburgu lub na Gibraltarze.Choć z drugiej strony zaraz powiedzą że bolą ich kolana od gry na sztucznej murawie.W naszym klubie wymówka jest na wszystko.

odpowiedz