Luis Rocha - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Luis Rocha odejdzie do Cracovii

Woytek, źródło: Legionisci.com

Portugalczyk Luis Rocha jest bliski transferu z Legii Warszawa do Cracovii. Jego kontrakt z Legią obowiązuje do końca tego sezonu, ale od początku roku Portugalczyk trenuje jedynie z rezerwami i miał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (57)

+dodaj komentarz
Marcel - 19.02.2021 / 04:04, *.t-mobile.pl

Trzeba było nie przedłużać z nim kontraktu po zakończeniu poprzedniego sezonu i by sobie odszedł. A nie został po to, żeby siedzieć na ławce a teraz wywalili go do rezerw i nara.

odpowiedz
Szymon - 17.02.2021 / 14:07, *.chello.pl

A kiedy ten dziad pudel odejdzie

odpowiedz
grev - 17.02.2021 / 07:33, *.com.pl

Nie był gorszy od innych obrońców.

odpowiedz
Balde - 17.02.2021 / 10:38, *.centertel.pl

@grev:
No chyba jednak z Karbo i Mladenoviciem odstawał. Przyszedł jako uzupełnienie i z tego się wywiązał. Teraz powodzenia w Craksie.

odpowiedz
Zdzicho - 17.02.2021 / 06:39, *.tpnet.pl

On raczej nigdy nie powinien u nas zagrać. Przykre, ze mamy coraz wiecej takich kopaczy. Jak mozna sciagac obcokrajowca, ktory nie jest lepszy od miejscowego chlopaka, nie mowi po polsku i jest drozszy w utrzymaniu

odpowiedz
gorski - 16.02.2021 / 20:56, *.chello.pl

Co wy piep...cie ! Słaby był i tyle w temacie. Znawcy się znaleźli, że niby szansy nie dostał. Kto ma trochę pojęcia o piłce to od razu to widział.

odpowiedz
BombeRRo - 16.02.2021 / 21:13, *.55.34

@gorski: ch...ja się znasz dobry zawodnik tylko golidupiec Miodelski szczędzi

odpowiedz
gorski - 16.02.2021 / 21:24, *.chello.pl

@BombeRRo: Skoro sądzisz, że to dobry zawodnik to o piłce nie masz żadnego pojęcia. Pewnie nawet nie wiesz na jakiej pozycji grał i jaki. Potrzebujemy zawodników podnoszących poziom pierwszej jedenastki, a nie średniaków.

odpowiedz
Roman Oreszczuk - 16.02.2021 / 23:35, *.t-mobile.pl

@BombeRRo: Też uważam, że to dobry zawodnik. Bardzo dobry technicznie, w końcu to Portugal ale w naszej drewnianej lidze tacy są brutalnie faulowani, bo tu się walczy jak na arenie gladiatorów. Ta prymitywna liga drewniaków i przecinaków nie jest dla zawodników technicznych i zwrotnych. Tylko głupiec nie dostrzegał walorów Rochy i jego zaangażowania. W lidze angielskiej też w przeszłości wielu Brazylijczyków nie potrafiło się zaaklimatyzować, bo była to liga typowo siłowa gdzie kondycja, wytrzymałość i siła były najważniejsze. Wirtuozi byli tam wręcz "wdeptywani w ziemię", bo sędziowie pozwalali na ostrą grę. Po odejściu z ligi angielskiej Latynosi robili karierę w innych klubach gdzie bardziej stawiano na technikę. Rocha to jak na naszą ligę piłkarz z techniką nieosiągalną dla Polaków ale głąby nie potrafią zrozumieć, że nie dostał tak naprawdę szansy. Żeby wejść w rytm meczowy trzeba grać non stop, a jego odstawiano po byle gorszym meczu. Zabrakło zaufania trenerów ale kibicom w kapciach tego nie wytłumaczysz. Takie palanty oceniają grajka tylko po liczbach, są gole, asysty to jest dobry, a jak nie ma liczb to szrot. Nie zauważają gry bez piłki, zamykania stref, absorbowania boków obrony rywala i zamęczania go dużą ilością sprintów. Zabrakło też chyba akceptacji kolegów z drużyny. Rocha nie był zbyt lubiany i nie chcieli z nim grać za bardzo. On jeszcze się rozwinie ale na pewno nie w Cracovii, nie w tej lidze walczaków i brutali.

odpowiedz
grzesiek - 17.02.2021 / 08:02, *.centertel.pl

@Roman Oreszczuk: nienajgorszy pilkarz ale bardzo leniwy. Dobrze ze odchodzi

odpowiedz
dino - 17.02.2021 / 08:16, *.plus.pl

@BombeRRo:
O ile o golodupcu Mioduskim mam podobne zdanie o tyle cieszę się że pozbywamy się złomu po Sa Pinto

odpowiedz
PLK - 17.02.2021 / 09:11, *.cyfrowypolsat.pl

@Roman Oreszczuk: Mam mieszane uczucia... Byly w jego wykonaniu naprawdę dobre mecze gdzie potrafił zejść gdzieś do środka, podobnie jak Karbo, zrobić zamieszanie w obronie rywala

odpowiedz
PLK - 17.02.2021 / 09:20, *.cyfrowypolsat.pl

@Roman Oreszczuk: Ale były też słabe gdzie notował dużo strat, gubił się podczas podłączania do ofensywy... W obronie też niezbyt pewny... Niestety, takich meczy miał zdecydowanie więcej... Na miejsce w składzie szans na obecną chwilę nie miał żadnych w szczególności że teraz gramy trójką z tyłu... Na wahadło to niestety on jest za słaby!!

odpowiedz
Krzeszczu - 17.02.2021 / 12:11, *.tele2.se

@Roman Oreszczuk: zgadzam sie z Toba w 100% bardzo dobry i trafny wpis.

odpowiedz
mm - 16.02.2021 / 19:33, *.e-sbl.net

Szkoda. Końcówkę poprzedniego sezonu miał niezłą i dzięki temu przedłużył kontrakt, myślę że gdyby dostał znów szansę to nie zawiódłby, zresztą widać to po choćby Praszeliku, dostał okazję i sprawdza się. U nas teraz preferuje się minimum zmian i kiedyś może się to zemścić gdy nałoży się wszystko naraz to braknie ludzi do gry. Już teraz byle mikrouraz eliminuje np Boruca, co będzie gdy pojawi się tfu tfu kontuzja w stylu Vesovica?

odpowiedz
Wolfik - 16.02.2021 / 19:14, *.mm.pl

Obrońca, który nie umie bronić. Taka gorsza wersja Brzyskiego, który nota bene tez do Cracovii odszedł i nie zaistniał. Przewiduję, że z Luisem będzie podobnie. Sympatyczny zawodnik, ale nie na miarę Legii. Spadek po Pinto.

odpowiedz
SF - 16.02.2021 / 18:26, *.tpnet.pl

Szkoda ze nie bylo wiecej szans do gry ! Powodzenia w Cracovii !!!

odpowiedz
bronek49 - 16.02.2021 / 17:56, *.chello.pl

no i dobrze jednego drewniaka mniej w jego miejsce Hołownia i będzie lepiej

odpowiedz
Ziomek69 - 17.02.2021 / 07:38, *.65.144

@bronek49: To już prędzej Hołownia nadaje się do Cracovii niż Luis

odpowiedz
PLBBOY - 16.02.2021 / 17:44, *.inetia.pl

Lepszy w ataku niż w obronie. Wszolek tylko trochę lepszy.

odpowiedz
Senior - 16.02.2021 / 16:59, *.supermedia.pl

W miejsce Rochy niech przyjdzie Pele no ten Holender

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 16.02.2021 / 15:54, *.play-internet.pl

Szukamy skrzydłowego a Rocha nie dostał szansy. Moim zdaniel lepszy z niego skrzydlowy niż Valencia czy Cholewiak.

odpowiedz
Super Samiec - 16.02.2021 / 15:57, *.net.pl

@KasztanoRonaldo: O tu sie zgodze mógł dostać szanse bo Cholewiak to typowy sep co piłka to tylko strzela zero z niego pociechy a Valencja raczej nie zabłysnie szkoda tylko kasy na niego jakiejkolwiek

odpowiedz
Kapitan Berbeluch - 16.02.2021 / 15:04, *.131.9

Miał te kocie ruchy

odpowiedz
obiektywny - 16.02.2021 / 14:36, *.orange.pl

Obawiam się, że w Krakowie odżyje....

odpowiedz
michałowski - 16.02.2021 / 15:03, *.chello.pl

@obiektywny: Mam takie same obawy... Pójdzie w pasiak i będzie rządził na boisku.

odpowiedz
ŻEGNAJ LEGENDO - 16.02.2021 / 14:02, *.t-mobile.pl

NA ZWSZE W NASZYCH SERCACH, ZAPISAŁ SIĘ ZŁOTYMI ZGŁOSKAMI W NAJNOWSZEJ HISTORII NASZEGO KLUBU, WSPÓŁCZESNY DEYNA, BRYCHCZY I DZIEKANOWSKI W JEDNYM, PRZEGLĄD POLA GODNY NAJWIĘKSZYCH PIŁKARSKICH MISTRZÓW, WYDOLNOSC MARATOŃCZYKA, FINEZYJNA LEWA NOGA I ODBIÓR PIŁKI NICZYM U NAJWIEKSZYCH PIŁKARSKICH PROFESORÓW TEGO GLOBU, DŁUGO TA RANA BĘDZIE SIĘ ZABLIŹNIAĆ ALE ŻYCZYMY POWODZENIA, LUIS ROCHA WIELKI LEGIONISTA NA ZAWSZE!

P.S. NA NAJBLIŻSZYM MECZU Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI MA ZADEBIUTOWAĆ SEKTORÓWKA NA CAŁĄ ŻYLETĘ Z PODOBIZNĄ NASZEJ BYŁEJ LEGENDY, PEWNE INFO OD ŻRÓDŁA.

odpowiedz
Bie(L)any - 16.02.2021 / 18:03, *.vectranet.pl

@ŻEGNAJ LEGENDO:
Jak przestaną działać u ciebie dopalacze to tylko rozbieg przed ścianą i z barana .... napewno ci nie zaszkodzi , a jest szansa że pomoże...

odpowiedz
Krzysiek Ratajczyk - 17.02.2021 / 07:07, *.kompex.pl

@Bie(L)any: a Ty zaraz po nim. Typ wyszydził po całości a Ty zrozumiałeś to na powaznie, stawiam stówkę ze nigdy na meczu nie byłeś. Amatorzy

odpowiedz
Bie(L)any - 17.02.2021 / 08:23, *.lsas.aero

@Krzysiek Ratajczyk:
... przegrałbyś tą stówkę, ale łatwo obstawiać wirtualnie jak w monopolu :) Na Legię chodzę od 1976 roku z wyjazdami, (miałem to szczęście być na pożegnaniu Deyny) większość na tej stronie ma to w sobie że potrafi szydzić z tych co coś dla Legii zrobili np. Kucharczyk Radović Malarz i wielu innych co grali z (L) na piersi ... czy nie lepiej szydzić na tej stronie z takich jak trałka teodorczyk małecki rejs peszko i inni co obnoszą się ze swoją nienawiścią do Klubu Legia ??? Pomyśl to nie boli

odpowiedz
Wo(L) a - 17.02.2021 / 08:31, *.centertel.pl

@Bie(L)any: napiłbym się z Tobą wódki

odpowiedz
Hiszpan Junior - 16.02.2021 / 13:44, *.telnaptelecom.pl

Powodzenia i bez widzenia mam nadzieje że tu się już nigdy nie pojawi

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 16.02.2021 / 13:44, *.orange.pl

Przynajmniej kasa na czas, nawet mniejsza

odpowiedz
Phoenix(L)k - 16.02.2021 / 13:27, *.centertel.pl

jakiś czas temu nasz ówczesny trenejro postanowił grać na 3 obrońców - wtedy bez żalu oddaliśmy Brozia... po jakimś czasie okazało się, że nie mamy porządnego prawego obrońcy...

Historia lubi się powtarzać?

odpowiedz
R. - 16.02.2021 / 16:18, *.centertel.pl

@Phoenix(L)k: rozumiem ze z Broziem mielibyśmy jednego super obrońcę?

odpowiedz
Sandro - 16.02.2021 / 18:21, *.245.11

@Phoenix(L)k: Nie porównuj Brozia, który robił gole i asysty do paralityka z Portugalii.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 17.02.2021 / 12:55, *.centertel.pl

@R.:
Bez Brozia musieliśmy tam stawiać Pawła Stolarskiego...

odpowiedz
olew - 16.02.2021 / 13:19, *.vectranet.pl

zapomniałem o Nim, to jest miara jakości naszych obecnych grajków, zbyt kiepski na nasz skład, może grać w lidze, w dość bogatym klubie, powodzenia życzę , no bo jednak nasz grajek...

odpowiedz
Piasek - 16.02.2021 / 13:11, *.inetia.pl

Chyba się rozpłaczę

odpowiedz
Kibic - 16.02.2021 / 13:06, *.tpnet.pl

Mimo wszystko przy obecnej kadrze Legii mógłby się w tej rundzie przydać. Powinien zostać do końca kontraktu, bo i tak nic za niego Mioduski nie ogarnie.

odpowiedz
Obcy - 16.02.2021 / 13:06, *.t-mobile.pl

Na dobrych Portugalczyków to nas nie stać. Agra,Rocha to trzeci sort piłkarzy z tamtego kraju. Cudów po nim nie można się spodziewać.

odpowiedz
Roen - 16.02.2021 / 13:52, *.chello.pl

@Obcy: Agra gra w pierwszym składzie sredniaka ligi portugalskiej. Strzelił już 3 gole. Był wybierany do jedenastki kolejki. Słusznie lub nie u nas nie dostał prawdziwej szansy.

odpowiedz
Jasio - 16.02.2021 / 22:02, *.telkab.pl

@Roen: nie dostal prawdziwej szansy?
Skleroza nie boli.

odpowiedz
markus - 16.02.2021 / 13:02, *.t-mobile.pl

Na LEGIE PANA prezesa za drogi I tniemy koszty

odpowiedz
Felek - 16.02.2021 / 12:59, *.netfala.pl

Ch... z nim! Słaby jest.

odpowiedz
zorientowany - 16.02.2021 / 12:54, *.114.156

Dobry przegląd pola, niezłe uderzenie z dystansu i wrzutka ze skrzydła, dobry drybler. Kolejny błąd Miodulskiego.

odpowiedz
Borubarek - 16.02.2021 / 14:06, *.245.13

@zorientowany: Dobrze się czujesz? Czy leki przedawkowałeś.

odpowiedz
Juno - 16.02.2021 / 14:16, *.chello.pl

@zorientowany: hahahahaha

odpowiedz
Beka z Probierza - 16.02.2021 / 12:53, *.chello.pl

Hehe, brakujący jedenasty zagraniczny piłkarz. Teraz już mogą grać bez żadnego Polaka. :) A nie, musi być jeden młodzieżowiec...

odpowiedz
Obi - 16.02.2021 / 12:50, *.chello.pl

Szkoda, że go tak załatwili. Nie grał źle. Powodzenia

odpowiedz
Szmu(L)ki - 16.02.2021 / 12:50, *.aster.pl

Mi jest go szkoda. Będziemy jeszcze za nim płakać, bo jak będzie regularnie dostawał szanse to lepszy od Hlouska będzie.
Ma przegląd pola, wydolność i dobry strzał. Na naszą ekrtaklapę aż za dużo ;-)

odpowiedz
Ding - 16.02.2021 / 12:32, *.chello.pl

Transfer obcokrajowca do Cracovii nie dziwi.

odpowiedz
Michal - 16.02.2021 / 12:30, *.201.246

Ciągle jeszcze młody, całkiem zdolny i w dodatku od kilku lat w Polsce, więc prawie Polak. Idealnie wpisuje się w filozofię budowania drużyny M. Probierza. Powodzenia

odpowiedz
Nieznany2517 - 16.02.2021 / 12:28, *.centertel.pl

Nie zasłużył na takie traktowanie w końcówce sezonu grał bardzo dobrze . Narzekamy ze mamy krótką ławkę rezerwowych a robimy wyprzedaż jak by to byl sklep a nie klub. I ściągamy Uzbeka jeszcze kogos z Honduradu lub z Haiti brakuje.

odpowiedz
Marcin - 16.02.2021 / 12:26, *.play-internet.pl

Niech idzie i to szybko szrot od Pinto. Na Legie jest za słaby

odpowiedz
Milan - 16.02.2021 / 12:35, *.chello.pl

@Marcin: Na Legię Miduskiego za dobry i za drogi

odpowiedz
singspiel - 16.02.2021 / 12:52, *.atman.pl

@Milan: Rocha powinien odejść latem zeszłego roku. żaden grajek

odpowiedz