Artem Szabanow - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Szabanow trenuje z Legią. Powrót Pekharta

Woytek, źródło: Legionisci.com

Środowy trening Legii Warszawa, który był zaplanowany na godzinę 11, poprzedziła odprawa i praca w siłowni. W samo południe piłkarze stawili się na boisku przykrytym balonem, a wraz z nimi najnowszy nabytek stołecznego zespołu, Artem Szabanow. Ukrainiec przygotowywał się do rundy wiosennej wraz z pierwszym zespołem Dynama Kijów. Można więc być spokojnym o jego formę fizyczną, choć nie należy spodziewać się, że zagra w sobotnim spotkaniu z Wisłą Płock.

Trochę inaczej sytuacja wygląda z Jasurbekiem Yaxshiboyevem, który tylko trenował indywidualnie od zakończenia sezonu w Białorusi. W ciągu najbliższych kilku dni sztab Legii oceni, czy zawodnik będzie gotowy wkrótce do gry, czy na jego występ trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Treningi wznowił Tomas Pekhart, który miał problem z plecami po meczu z Jagiellonią Białystok. Nieobecny był za to Artur Boruc, ale on najprawdopodobniej już jutro wróci do normalnych zajęć. Ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze jednak nie zapadła, bo w jego wypadku sztab nie będzie ryzykował, mając zabezpieczanie w postaci Cezarego Miszty.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Cult⚽️Legia - 17.02.2021 / 16:30, *.120.55

Problem jest jeden nieodpowiedni ludzie przetrzymujá towary a potem sie psuje I do wyrzucenia,nie gotowy bo to i owo...Jeśli przechodzi badania medyczne to jest gotowy!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.02.2021 / 15:51, *.centertel.pl

Dawac Jaszczura, nie ma na co czekac. Na koncowki bedzie dobry.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 18.02.2021 / 10:46, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Daj mu trzy miesiące czasu na pełnopłatne odbudowywanie formy... Tyle miesięcy "nie trenował" bo przecież nie przewidział, że kiedy jeszcze będzie grać...#FacePalm.

odpowiedz
Jaaa - 17.02.2021 / 15:23, *.centertel.pl

"Trochę inaczej sytuacja wygląda z Jasurbekiem Yaxshiboyevem, który tylko trenował indywidualnie od zakończenia sezonu w Białorusi. W ciągu najbliższych kilku dni sztab Legii oceni, czy zawodnik będzie gotowy wkrótce do gry, czy na jego występ trzeba będzie jeszcze trochę poczekać" to już widzę co tu się święci ???? będzie odbudowa do końca sezonu ????????

odpowiedz
Roen - 17.02.2021 / 16:04, *.chello.pl

@Jaaa: dwa miesiące nie trenował

odpowiedz
Sztab Legii - 17.02.2021 / 15:18, *.t-mobile.pl

Haaaa ,amatorzy ,nie obrażając profesjonalnych amatorow

odpowiedz
Tom - 17.02.2021 / 14:47, *.tpnet.pl

oni przybywają ,bo tam nie mają szansy gry ,to cwaniacy,naszych wywalić na zachód a oni tu pany,jeszcze troche a klub przejmą,mają cwanych agentów

odpowiedz
AA - 17.02.2021 / 14:45, *.virginm.net

...Trochę inaczej sytuacja wygląda z Jasurbiekiem Yaxshiboyevem, który tylko trenował indywidualnie od zakończenia sezonu w Białorusi. W ciągu najbliższych kilku dni sztab Legii oceni, czy zawodnik będzie gotowy wkrótce do gry, czy na jego występ trzeba będzie jeszcze trochę poczekać....

Normalnie ręce opadają,ten zarząd cofa sie z każdym dniem,zaraz sie okaże ze bedzie jak z tym Obranovicem że nikt nie będzie nawet wiedział jak ten koleś wyglada.Sanatorium Warszawa.
Jeden na trzy miesiące dostal urlop z Dynama dostanie wycisk na treningu i będzie sie kurowal dwa.Drugi odrazu nieprzygotowany przyjechał.Brawo pełna profeska

odpowiedz
Pacz - 17.02.2021 / 14:43, *.t-mobile.pl

Kolejny trening pod balonem, ale gdzie? W LTC czy przy Ł3?
Może lepiej, żeby trenowali na śniegu, bo treningi mają w dobrych warunkach, a mecze ligowe na świeżym powietrzu.

odpowiedz
Obcy - 17.02.2021 / 14:38, *.t-mobile.pl

Czy nasz kochany prezes ma nowego doradcę, który specjalizuje się w rynku wschodniej Europy? Czy sam to wszystko obmyślił. Ja bym prezesowi proponował spenetrować Czarny Ląd. Są tam jeszcze ludy, które przyjmują zapłatę w koralikach. Bo groszem to on bardzo nie śmierdzi.

odpowiedz