fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

NS: 13 marca spotykamy się przy Ł3!

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę, 13 marca o godzinie 20:00 piłkarze Legii rozegrają najbliższe ligowe spotkanie, z Wartą Poznań. Nieznani Sprawcy informują, że w tym właśnie terminie spotykamy się przy Łazienkowskiej 3, aby wyrazić głośno nasze zdanie nt. zamkniętych stadionów. "Domagamy się rozsądnego powrotu do normalności" - informują NS-i.

Poniżej cała informacja od Nieznanych Sprawców:

"Drodzy Kibice!

Nadszedł ten moment.
Jak pokazują wydarzenia z niedalekiej przeszłości-mimo ciężkich czasów, wiele osób wyrażało swoje zdanie na ulicach.
Protestowali niemal wszyscy, pod głupszymi czy mądrzejszymi powodami, ale protestowali-takie święte prawo Polaka, że mu się musi nie podobać. Protestuje się wszędzie, w domu, w lidlu, pod ministerstwem rolnictwa, w internecie, czy też na tak zwanej ulicy.

Czas, abyśmy my, kibice Legii Warszawa, takie zdanie w naszej sprawie wyrazili. Nie w internecie, nie poprzez nasmarowanie na kawałku prześcieradła napisu, który totalnie nic nie zmienia i nikogo nie obchodzi. Czas, abyśmy głośno powiedzieli, co uważamy o zamkniętych stadionach i jak bardzo potrzebujemy na nie wrócić. Abyśmy przypomnieli, że jesteśmy i domagamy się rozsądnego powrotu do 'normalności'. Jako obywatele mamy do tego prawo i czas z tego prawa skorzystać.

Dlatego WSZYSCY widzimy się 13.03 o godzinie 20:00 przy ul. Łazienkowskiej 3. Dostosowujemy się rzecz jasna do wszelkich obowiązujących obecnie zasad i robimy swoje!

Dość tego marazmu, do zobaczenia."

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.