fot. Michał Wyszyński
REKLAMA

Legijny wieniec ku pamięci Żołnierzy Wyklętych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych kibice Legii Warszawa złożyli legijny wieniec przy Pomniku Żołnierzy Wyklętych na warszawskim Bemowie.

"Za życia skazani na śmierć, po śmierci na ponad pół wieku zapomnienia. W latach 1944-1963 do krwi ostatniej broniąc niepodległości i integralności terytorialnej Rzeczypospolitej Polskiej - stawiali bezkompromisowy opór rosyjskiemu, komunistycznemu najeźdźcy i jego polskim oraz żydowskim sługusom. Ginęli w nierównej walce, umierali w rozlicznych katowniach" - informują legioniści z grupy OFMC. Cześć i chwała Bohaterom!

fot. Michał Wyszyński
fot. Michał Wyszyński
fot. Michał Wyszyński

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Art - 03.03.2021 / 18:41, *.vectranet.pl

Wasz patriotyzm zaczyna się i kończy w internecie na wpisaniu hasła Cześć i chwała Bohaterom, w internetach Facebookach to się prześcigacie który to nie lepszy patriota , a przychodzi dzień pamięci Żołnierzy Wyklętych i jest garstka kibiców . Tak samo tyczy się to rocznicy Deyny itp. Szacunek dla Tych dla których patriotyzm to nie tylko wpisanie hasła w internecie .

odpowiedz
jackie - 02.03.2021 / 05:55, *.chello.pl

Propsuje, oby jak najwięcej akcji historycznych i edukacyjnych pokazujących młodym, ale i ogółowi społeczeństwa, Kim byli rzeczywiście bohaterowie, którzy poświęcili swoje życie i zdrowie, a kim były pachołki, które służyły najeźdźcy i okupantowi.

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 02.03.2021 / 02:20, *.t-mobile.pl

Cześć i Chwała Bohaterom!

odpowiedz
Dor - 01.03.2021 / 23:11, *.mm.pl

Szacunek.

odpowiedz
matus007 - 01.03.2021 / 22:09, *.play-internet.pl

SZACUN!! POZDRAWIAM

odpowiedz
mexx - 01.03.2021 / 20:35, *.chello.pl

OFMC jak zawsze sztos.
Szacunek Panowie.

odpowiedz
Olo - 01.03.2021 / 19:51, *.telkab.pl

Szacunek! Cześć i Chwała Bohaterom

odpowiedz
Juri - 01.03.2021 / 17:56, *.inetia.pl

Szacuneczek.

odpowiedz
Cesio - 01.03.2021 / 17:48, *.com.pl

Cześć i chwała Bohaterom
Śmierć pogrobowcom stalina

odpowiedz
quad74 - 01.03.2021 / 12:32, *.chello.pl

Tak trzymać!

odpowiedz
Jan - 01.03.2021 / 11:38, *.tpnet.pl

Legia Super klub,Super Kibice,prawdziwi Patrioci,Część i Chwała, Bohaterom!

odpowiedz
biały - 01.03.2021 / 11:35, *.centertel.pl

Cześć i chwała Bohaterom! Hańba zdrajcom Polski! My, legioniści wychowani na patriotyźmie, kibice Wielkiej Legii, która narodzila się w Polskich Legionach o wolność Ojczyzny walczących zawsze o tym pamiętamy!

odpowiedz
siewca plotek - 01.03.2021 / 11:08, *.futuro.pl

Piękna robota. Szacunek!

odpowiedz