Kacper Kostorz i Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Pekhart indywidualnie, kontuzja Mosóra

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po jednym dniu wolnego piłkarze Legii rozpoczęli przygotowania do środowego meczu w Pucharze Polski z Piastem Gliwice. W poniedziałek zespół trenował od godziny 17. Najpierw kilkanaście minut w siłowni, a następnie na boisku. Dla dziewięciu zawodników, którzy rozegrali ponad 45 minut w sobotnim meczu w Zabrzu zajęcia składały się tylko z gry w dziadka i kilku minut biegu. Wraz z tą ekipą ćwiczył Marko Vesović.

W trakcie treningu na murawę wyszedł Tomas Pekhart, który następnie pracował z Łukaszem Bortnikiem. Do treningu z pełnym obciążeniem ma być włączony w środę.

Pozostali rozgrywali krótkie gierki na jednej połówce boiska. Po każdej z nich wykonywane były sprinty równej liczbie straconych bramek.

Niebiescy: Miszta - Hołownia, Gwilia, Skibicki, Cholewiak, Rafael Lopes, Włodarczyk
Różowi: Tobiasz - Rusyn, Wszołek, Kisiel, Muci, Kostorz, Yaxshiboyev

W treningu nie wziął udziału Ariel Mosór. Młody stoper na początku sobotniego sparingu rezerw z Ursusem kontuzji. Jak poinformował Piotr Kamieniecki ze sport.tvp.pl Mosór ma naderwaną torebkę stawową w stopie i czeka go najprawdopodobniej miesięczna przerwa w treningach. Nie trenowali także Artur Boruc, Radosław Cierzniak, Wojciech Muzyk, Joel Valencia i Igor Lewczuk.

We wtorek "Wojskowi" także będą ćwiczyć o godzinie 17, a w środę o godzinie 20:00 zmierzą się z Piastem przy Łazienkowskiej 3.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia z poniedziałkowego treningu:

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
eLeLeL - 02.03.2021 / 10:42, *.play-internet.pl

20:00 czy 20:30 mecz?

odpowiedz
Kupon&Babol - 01.03.2021 / 22:47, *.252.92

Na dwóch ostatnich zdjęciach głupi i głupszy

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 01.03.2021 / 23:25, *.chello.pl

@Kupon&Babol: w sedno !

odpowiedz
ding - 02.03.2021 / 07:42, *.chello.pl

@Kupon&Babol: Lubię to!

odpowiedz
B - 01.03.2021 / 22:18, *.tvksmp.pl

Ronaldo jednak w Legii..(8 fota)

odpowiedz
Majkelek - 02.03.2021 / 23:18, *.centertel.pl

@B: Raczej Firmino :)

odpowiedz
Byqu - 01.03.2021 / 22:10, *.84.14

Z czego ten cieciu Jędrzejczyk tak się cieszy? Ze swojej gównianej gry?

odpowiedz
Piasek - 01.03.2021 / 23:15, *.inetia.pl

@Byqu: Zarobił u buka to się cieszy

odpowiedz
Elquatro - 01.03.2021 / 21:45, *.chello.pl

najlepsze są dwie ostatnie foty

odpowiedz
SF - 01.03.2021 / 21:06, *.tpnet.pl

Jest nadzieja ze zagra PeKhart ?!!

odpowiedz
ja - 01.03.2021 / 20:38, *.netcity.pl

walencji nawet na ławie nie chce widzieć do końca sezonu. szkoda blokować tym paralitykiem miejsca Kostorzom i Innym Skibickim. Zresztą obaj maja mniej minut a lepsze liczby chyba. powinien płacić że może trenować u nas ????

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 02.03.2021 / 10:22, *.play-internet.pl

@ja: Valencia już dawno powinien wrócić do Anglii, bo pożytku z niego żadnego nie było i już nie będzie raczej, patrząc na jego grę i zaangażowanie w każdym meczu, w którym dostawał szansę. Szczerze mówiąc to zawiodłem się na nim, bo w Piascie coś tam grał.

odpowiedz
Wilanów - 01.03.2021 / 19:23, *.plus.pl

To chyba z Piastem będzie bronił może michniewicz

odpowiedz
Wolfik - 01.03.2021 / 19:34, *.mm.pl

@Wilanów: Będzie bronił Miszta. Grał już we wcześniejszych meczach PP przecież.

odpowiedz
:) - 01.03.2021 / 22:13, *.chello.pl

@Wolfik: od razu grał..., na bramce stał

odpowiedz