Paweł Wszołek w meczu ze Śląskiem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Najważniejsze jest nastawienie, a nie ustawienie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Już wcześniej miałem przygotowaną koszulkę z dedykacją dla bliskiej mi osoby, która odeszła miesiąc temu na COVID. Był to też duży kibic Legii i prezes klubu Pogoń Siedlce w rugby. Chciałem zadedykować mu tego gola, ponieważ bardzo mocno wspierał mnie w mojej karierze. Miałem przygotowaną koszulkę, ale zapomniałem jej z różnych przyczyn. Cieszy mnie bramka, ale również to, że drużyna zaprezentowała się dobrze trzy dni po ostatnim spotkaniu. Należą się zespołowi duże brawa, bo pokazał duży charakter - powiedział po meczu Paweł Wszołek.

- Najważniejsze, że stwarzamy sobie sytuacje do strzelenia gola. Nie ma co szukać usprawiedliwień, ale boiska też nie są teraz łatwe. Czasami brakuje "głodu" pod bramką, piłka może gdzieś podskoczyć. Mimo wszystko mamy te sytuacje i wygrywamy mecze. Myślę, że z każdym tygodniem będzie coraz lepiej, bo boiska też będą w coraz lepszym stanie. Ważne, że zdobywamy punkty, bo każde zwycięstwo przybliża nas do upragnionego celu.

- Jak mam być szczery, to kiedy grałem na wahadle, to zawsze było to ustawienie 3-5-2. Tym razem wyszliśmy 3-4-3, więc na pewno grając z pięcioma pomocnikami, środek jest bardziej zagęszczony i łatwiej jest budować pozycję. Na pewno najważniejsze jest nastawienie, a nie ustawienie. Można wymyślić taktykę, ale kiedy nie włożysz serca, to do niczego to doprowadzi. Jest jeszcze sporo do poprawy, ale widać, że drużyna zmierza w dobrym kierunku i to jest najważniejsze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Mirage - 08.03.2021 / 13:00, *.centertel.pl

Włodar nic

odpowiedz
waw - 08.03.2021 / 10:56, *.chello.pl

strzelil brame to ma o czym gadac , podsumowanie tematu

odpowiedz
KAK - 08.03.2021 / 10:20, *.orange.pl

Zęby bolały patrzeć na te boiskowe wypociny.

odpowiedz
:) - 08.03.2021 / 18:41, *.chello.pl

@KAK: Zamów wizytę u dentysty w terminie meczu.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 08.03.2021 / 09:51, *.landirenzo.pl

Oprócz bramki Wszołka , porżadnie wypracowanej , dobrze strzelonejj i po świetnym podaniu Kapustki , za największy pozytyw tego meczu uznałbym pracę sędziego . Naprawdę, okazuje się że można z usmiechem stanowczo i bezstronnie prowadzić spotkanie . Brawo Panie Sebastianie. Takich arbitrów ta liga potrzebuje, a nie takiego pajaca Frankowskiego

odpowiedz
Suchy13 - 08.03.2021 / 09:09, *.net.pl

Slisz Facet który ma warunki na dobrego grajka a zalicza trzy podania do przodu z tego jedno celne smiech .

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 08.03.2021 / 08:16, *.play-internet.pl

Chlopaki, ile czasu poza treningami w klibie spedzacie razem?

Bo to powie jak mocny jest duch druzyny I jak bardzo sie rozumiecie.

odpowiedz
Pacan - 08.03.2021 / 08:28, *.com.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: Mnóstwo czasu spędzają w klubach, bo jest teraz bardzo szeroka oferta knajpiana na mieście.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 08.03.2021 / 10:56, *.play-internet.pl

@Pacan: jak ktos wie gdzie szukac to znajdzie. Opcje sa rozne. Jak ktos solo wymowki to sluchawki na uszy I w domu siedziec...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.03.2021 / 07:26, *.chello.pl

Ale dlaczego Wszołek po zdobyciu bramki był wyraźnie przygnębiony, a po przegranej z Piastem, zbijał piąteczki z Fornalikiem?

odpowiedz
Afro - 08.03.2021 / 07:36, *.206.120

@Po(L)ubiony: Tekst powyżej wyjaśnia pierwszą część Twojego pytania - dedykował bramkę bliskiej osobie, która odszdła na Covid.

odpowiedz
Duni sk-ce - 07.03.2021 / 23:51, *.vectranet.pl

Graliscie na najlepszym boisku w tym roku...a oddaliscie tylko 2 strzaly. .wiec wezcie sie za robote solidnie........

odpowiedz
Kibic w kapciach - 07.03.2021 / 23:50, *.t-mobile.pl

Dzięki za bramkę,szacunek, zostań w ‐L‐

odpowiedz
Rambo - 07.03.2021 / 23:02, *.centertel.pl

Bardzo ładna bramka, dzięki za 3 punkty i dedykację dla kibica Legii.

odpowiedz
dino - 07.03.2021 / 21:45, *.plus.pl

Czy Wieteska i Gwilia tez zmierzają w dobrym kierunku nie sądzę dzieki Paweł za zwycięskiego gola ale następnym razem proszę o więcej solidarności i wyważenia po porażkach

odpowiedz