REKLAMA

Wszyscy na Ł3

Banery zapraszające w sobotę na Łazienkowską 3

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś nad ranem w kilkudziesięciu ważnych miejscach komunikacyjnych w Warszawie i okolicach pojawiło się ponad 50 banerów "Sobota 20:00 - Wszyscy na Ł3", przypominających, że przy okazji meczu Legii z Wartą Poznań fani Legii zbierają przy naszym stadionie przy Łazienkowskiej.

"Czas, chociaż na chwilę wrócić. Wrócić w takiej formie, na jaką teraz możemy sobie pozwolić i jest najbardziej zbliżona do tego za czym tak tęsknimy. Wrócić razem, koło siebie, ramię w ramię dla Legii. Dlatego apelujemy do każdego Legionisty. Przyjdź 13.03 na Łazienkowską 3! Przyjdź, pośpiewaj, skacz, dopinguj, ciesz mordę i na chwilę zapomnij o tym, co nas otacza. Niech piłkarze nas usłyszą. Niech usłyszą i zobaczą nas różne kmioty, którym na rękę jest nasze siedzenie na dupach. Niech usłyszy nas Warszawa. Pamiętajcie, że takie spotkanie ma sens tylko i wyłącznie w liczbie godnej naszego klubu. Nie widzieliśmy się grubo ponad pół roku. Nie chodzimy na mecze, obecnie nie dajemy Legii od siebie absolutnie nic. Zmobilizujcie się, tego jednego wieczora bądźcie koniecznie. Bądźcie z Legią!" - apelują Nieznani Sprawcy.

fot.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.