REKLAMA

Wszyscy na Ł3

Banery zapraszające w sobotę na Łazienkowską 3

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dziś nad ranem w kilkudziesięciu ważnych miejscach komunikacyjnych w Warszawie i okolicach pojawiło się ponad 50 banerów "Sobota 20:00 - Wszyscy na Ł3", przypominających, że przy okazji meczu Legii z Wartą Poznań fani Legii zbierają przy naszym stadionie przy Łazienkowskiej.

"Czas, chociaż na chwilę wrócić. Wrócić w takiej formie, na jaką teraz możemy sobie pozwolić i jest najbardziej zbliżona do tego za czym tak tęsknimy. Wrócić razem, koło siebie, ramię w ramię dla Legii. Dlatego apelujemy do każdego Legionisty. Przyjdź 13.03 na Łazienkowską 3! Przyjdź, pośpiewaj, skacz, dopinguj, ciesz mordę i na chwilę zapomnij o tym, co nas otacza. Niech piłkarze nas usłyszą. Niech usłyszą i zobaczą nas różne kmioty, którym na rękę jest nasze siedzenie na dupach. Niech usłyszy nas Warszawa. Pamiętajcie, że takie spotkanie ma sens tylko i wyłącznie w liczbie godnej naszego klubu. Nie widzieliśmy się grubo ponad pół roku. Nie chodzimy na mecze, obecnie nie dajemy Legii od siebie absolutnie nic. Zmobilizujcie się, tego jednego wieczora bądźcie koniecznie. Bądźcie z Legią!" - apelują Nieznani Sprawcy.

fot.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (52)

+dodaj komentarz
*****. ** - 13.03.2021 / 15:24, *.d1-online.com

Nie będzie mnie tam bo to ukłon w stronę lewactwa, mimo że ta sytuacja też mnie wkurza.

odpowiedz
Tabu - 13.03.2021 / 06:14, *.centertel.pl

2 w Górze Kalwarii na trasach krajowych

odpowiedz
April - 13.03.2021 / 05:59, *.plus.pl

Tylko Legia.!

odpowiedz
XD - 12.03.2021 / 17:15, *.chello.pl

3 widze ze w Warszawie zawieszone te banery a reszta gdzie?

odpowiedz
Klv. Wola - 12.03.2021 / 21:39, *.centertel.pl

@XD: S8 od Pruszków do Wołomina, jest kilka...

odpowiedz
cekawy - 12.03.2021 / 08:17, *.chello.pl

policja to zablokuje i tyle z tego będzie ..

odpowiedz
:) - 12.03.2021 / 17:13, *.chello.pl

@cekawy : i bardzo dobrze

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 13.03.2021 / 17:27, *.play-internet.pl

@:): malkontencie, dzis juz test robiles?

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 11.03.2021 / 23:17, *.18.154

Wszyscy ! albo ! nikt!Wszystko zależy od frekfencji ,aby było pier...niécie !kultura!doping!barwnie!kolorowo! Cykory niech zostajâ w domu!90min!tylko 90minut! warto!przybyć!Dziéki!N.S !

odpowiedz
niusa Wam sprzedam - 11.03.2021 / 22:39, *.play-internet.pl

Jak każdy pójdzie po tym meczu do marketu i zapłaci kartą to nie będzie miał wirusa bo tam się człowiek odkarza. Proponuję szkoły do Lidla. Szpitale do biedry a w Kauflsndzie będą grać mecze.

odpowiedz
Sputnik 44 - 12.03.2021 / 06:51, *.vectranet.pl

@niusa Wam sprzedam: to jedź już do tego Lidla - szkoły bo twoje „odkarza” wręcz wali po oczach...

odpowiedz
Phoenix(L)k - 12.03.2021 / 09:59, *.centertel.pl

@Sputnik 44:
Odkarza - czyli kasuje kary...

odpowiedz
Rado - 12.03.2021 / 21:47, *.com.pl

@Phoenix(L)k: dobre!!!

odpowiedz
Sanepid - 11.03.2021 / 20:27, *.plus.pl

Będziemy!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 11.03.2021 / 22:16, *.play-internet.pl

@Sanepid :
Zamowilem wam kolende "deszcze niespokojnie...."

odpowiedz
Robin(L) - 11.03.2021 / 20:26, *.centertel.pl

Myślicie ze da to coś?, nie to żebym miał coś przeciwko ale rządzący to mają w d.... delikatnie mówiąc i tak pewnie pozostanie. A smutni panowie będą szaleć z mandatami wnioskami i efekt może być nie zbyt ciekawy.

odpowiedz
Nonnonex - 11.03.2021 / 19:30, *.centertel.pl

Panie i Panowie. Spotykamy się na naszej Legiuni i mniejmy ich wszystkich w d.... Łazienkowska będzie dla Nas!!!!

odpowiedz
Jrzk - 11.03.2021 / 19:58, *.tpnet.pl

@Nonnonex: co oznacza mniejmy?

odpowiedz
Groch - 12.03.2021 / 10:14, *.play-internet.pl

@Jrzk: idź zapytaj swoje Pani od polskiego gimusie to ci wytłumaczy

odpowiedz
OSA(L)75 - 12.03.2021 / 17:52, *.15.207

@Groch : Ciebie Bracie również można by było zaprosić na korki do Twojej pani profesor. Chyba, że lubisz połykać...literki ;)
Niektórzy może stwierdzą, że się czepiam, ale skoro jako Legia Warszawa jesteśmy naj(L)epsi, to w pisaniu i mówieniu po polsku chyba też powinniśmy być.
Poza tym, pisząc ładnie i składnie na tym forum, okazujemy szacunek czytającym, komentującym.
Z (L)egijnym pozdrowieniem

odpowiedz
gazza - 11.03.2021 / 18:36, *.inetia.pl

Świetna akcja - Brawo !
Będę na 100 procent pod stadionem - mam juz dość tych bzdurnych zakazów i chętnie obejrzał bym mecz na stadionie ale stado thebili mi tego zabrania !!!

odpowiedz
Bajpenis - 11.03.2021 / 18:35, *.t-mobile.pl

Chyba coraz bardziej kiepsko grają jak na mecze zapraszają!

odpowiedz
Jasio - 11.03.2021 / 16:10, *.telkab.pl

Cala ulica Łazienkowska bedzie zamknieta. Patrole policji juz w autobusach beda karac mandatami i zawijać na dołek.

odpowiedz
jezus - 11.03.2021 / 17:50, *.vectranet.pl

@Jasio: i bardzo dobrze

odpowiedz
Maniek - 11.03.2021 / 19:12, *.chello.pl

@jezus: A co Ty jesteś? Inny jakiś?

odpowiedz
Luki - 11.03.2021 / 21:52, *.t-mobile.pl

@Jasio: no a na Trasie Łazienkowskiej będą rozstawieni snajperzy i będą strzelać do wszystkiego co sie rusza

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 11.03.2021 / 23:24, *.18.154

@Jasio: Powtarzam,chcesz być cykorem?!trzymaj z Lubelskim Motorem,tak śpiewaliśmy ..kiedy na wyjeżdzie bali sie do nas zbliżyć ...tylko kamienie od nich leciały...stare czasy a co do 13 Marca..dawaj nie pêkaj !sam nie bédziesz!

odpowiedz
Kibic - 11.03.2021 / 13:42, *.centertel.pl

Brawo czas obalić mity KUŹWA W biedronce się nie zaraz a na stadionie tym bardziej WSZYSCY NA MECZ

odpowiedz
Jasio - 11.03.2021 / 21:59, *.telkab.pl

@Kibic: ktos Ci bajek naopowiadal. Ty uwierzyles, ze w biedronce nie da sie zarazic? Jeszcze wysnules wniosek, ze na stadionie tym bardziej.

odpowiedz
Gamon13 - 11.03.2021 / 13:09, *.plus.pl

Drogowcy już przy Lotników dzieli :(

odpowiedz
Jurek - 11.03.2021 / 12:12, *.133.197

A za tydzień-wszyscy na Narodowy

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.03.2021 / 13:06, *.chello.pl

@Jurek: Obawiam się, że tutaj, i w tej sprawie, możesz być zrozumiany dosłownie.

odpowiedz
Ginka - 11.03.2021 / 15:19, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: świetny wpis i jakże aktualny. Brawo Kolego!

odpowiedz
Maniek - 11.03.2021 / 15:52, *.centertel.pl

@Jurek: Ojj, nie kracz, nie kracz.

odpowiedz
Jurek - 11.03.2021 / 22:34, *.133.197

Po(L)ubiony: Bo taki mialem cel.Nic to nie pomoże a skutki mogą być fatalne.Jeszcze 2-3 miesiace i pozbedziemy się tego syfiastego.covida.Wtedy.stadiony będą Nasze.Pozdrawiam

odpowiedz
aaaaaaaa - 12.03.2021 / 14:42, *.vectranet.pl

@Jurek: hahaha jaaasne, rok temu tez mówili że "to tylko na chwilę, za 2 tygodnie wróci do normy". Jelenie uwierzyły i pLandemia trwa dalej.

odpowiedz
PRG - 11.03.2021 / 12:07, *.chello.pl

nareszcie !

odpowiedz
Lfan - 11.03.2021 / 11:14, *.chello.pl

Niestety nie mogę być z powodu pracy, ale apeluję o wysoką frekwencję, NIECH BĘDZIE O NAS GŁOŚNO! STOP tej pseudopandemii. PANDEMII GŁUPOTY...

odpowiedz
Stop idiotyzmom - 11.03.2021 / 12:02, *.vectranet.pl

@Lfan: stop glupocie

odpowiedz
Wukashi - 11.03.2021 / 10:54, *.orange.pl

Wystarczy, że będzie spontanicinie i essa

odpowiedz
reklama kaszlu - 11.03.2021 / 13:28, *.t-mobile.pl

@Wukashi: Polska język - trudna język

odpowiedz
Adson 78 - 11.03.2021 / 10:13, *.plus.pl

Super !!! <3 ( L )

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.03.2021 / 10:04, *.chello.pl

"Siedzenie na dupach"? Chyba jednak lepsze, niż siedzenie na mordach.
BTW: jest ktoś na tym forum (i na innych forach kibicowskich), który zaręczy, że po ew. otwarciu stadionów, kibice bedą zachowywać podstawowe kryteria higieniczne np. dystans społeczny? Nikt normalny nie otworzy stadionów do końca sezonu. Po co judzić ludzi? Dlatego że rudy dzban z PZPN, odgrywa się za to, że ustawa nie pozwala mu na trzecią kadencję?

odpowiedz
Stef - 11.03.2021 / 10:49, *.121.23

@Po(L)ubiony:

Jesteś idiotą, który nie dostrzega tego co się dzieje.Wierchuszka bawi się kosztem ludzi.
Tysiące firm pada, ludzie tracą pracę bo co wirus grypy grasuje ? W 21 wieku?

Myśl to nie boli

odpowiedz
Antyberg - 11.03.2021 / 11:40, *.centertel.pl

@Stef: Popieram w 100%!

odpowiedz
jerry - 11.03.2021 / 11:43, *.chello.pl

@Stef: Popieram Twoje stanowisko! Dość tego!

odpowiedz
Semper Fi - 11.03.2021 / 14:29, *.112.86

@Po(L)ubiony: troll? Kto Ci placi za te brednie?
Ty to w domu sobie dystans zachowuj.

odpowiedz
SzB - 11.03.2021 / 21:38, *.pljtelecom.pl

@Stef:
Jesteś idiotą, a jak nie wierzysz, to zapraszam do pomocy do szpitala. Przyda się ktoś do pomocy przy toaletach pacjentów a i na środkach ochrony się oszczędzi, bo zapewne nie będziesz potrzebował, a przy okazji pooglądasz sobie jak umiera się na tego wymyślonego wirusa...

odpowiedz
Sfinks - 11.03.2021 / 22:37, *.vectranet.pl

@Semper Fi: no widzisz a tobie za głupotę nikt nie płaci...

odpowiedz
Fan (L) - 12.03.2021 / 10:43, *.plus.pl

@Stef:
Tysiące firm pada? Gdzie się pytam? U mnie w Wielkopolsce i Lubuskim firmy napierniczają na pełnych obrotach i wyrywają sobie pracowników (dosłownie) U mnie w firmie od 6kwietnia przechodzimy na system czterozmianowy, tyle mamy zamówień. Problem jest tylko taki, że do czterech zmian potrzeba dodatkowa obsadę, a chętnych za bardzo nie ma, bo inne firmy tez zatrudniają. Fakt gastronomia u nas jedzie na pół gwizdka, ale ci co odchodzą z tej branży, znajdują pracę bez większych problemów.

odpowiedz
ooon - 12.03.2021 / 11:32, *.47.238

@SzB: a kto mówił, ze ten wirus jest wymyślony, naucz się czytać

odpowiedz
PFCL - 11.03.2021 / 09:28, *.inetia.pl

i elegancko

odpowiedz