fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 3-2 Warta (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Warta Poznań przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
Gg - 14.03.2021 / 00:55, *.virginm.net

Czy tylko mnie ten „poetycki”jezyk w komentowaniu Zewlakowa mnie irytuje!?!

odpowiedz
powiś(L)e - 14.03.2021 / 11:12, *.chello.pl

@Gg: Rzeczywiście masz rację.Też na to zwróciłem uwagę.

odpowiedz
cuLt⚽️King - 13.03.2021 / 23:33, *.amazonaws.com

Brawo!Legia ! Brawo! N.S!Brawo!Wszyscy lepsi I troche słapsi..maciora 3 leci na tablicy trzy do zero sie šwieci!.....mogło by być 3!do zera traffiła!Legia!frajera!.......⚽️⚽️⚽️....ale nic ,horrorowato sie w końcöwce zrobiło...wszyscy pijani i śpiewamy Uuuukochaaanaaa!maaaa!3!punktyyyy!maaaa! p.s Arturku pleas musisz wiécej sie ruszać...mogłeś wszystko wyjâć...sorry ale kocie ruchy ćwicz wiècej!

odpowiedz
GL - 13.03.2021 / 22:44, *.tpnet.pl

Coraz lepsza gra Wieteski - co sie stalo ?

odpowiedz
pol - 14.03.2021 / 05:30, *.chello.pl

@GL: Nic.
Po prostu raz do roku to i kij od szczotki strzela

odpowiedz
exsa - 13.03.2021 / 22:40, *.tpnet.pl

Dobra gra Warty ale LEGIA byla lepsza tym samym inkasujac 3pkt. ale gra od 80 minuty slaba bo bronimy wyniku a brak sil na atak bo jest najlepsza obrona jest atak a to sie powtarza wiec jest potrzeba dokonania wiecej zmian ale P.Trener uwaza ze wystarczy dwie moze w przyszlosci to sie zmieni a mala ilosc zmian oby w przyszlosci nie zakonczyla sie roczarowaniem.!!!

odpowiedz
lolo - 13.03.2021 / 21:58, *.plus.pl

A Wszołek znowu bez szkieł! Czy w sztabie nie ma odpowiednich ludzi by naprawić mu wzrok! Przecież on znowu mruży oczy i nie widzi! Co za amatorszczyzna!

odpowiedz
Gg - 14.03.2021 / 00:51, *.virginm.net

@lolo: Niech ich nie wklada!!-bo zobaczy z kim gra i odejdzie..

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.03.2021 / 21:58, *.chello.pl

Nonszalancja w grze Ślisza, Kapustki i Gwili była przerażająca. Gra z trzema obrońcami, to nie pomysł na Legię. Wynik lepszy niż gra.

odpowiedz
Wolfik - 13.03.2021 / 22:13, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Troche surowa ocena gry Gwilii i Kapustki. Slisz rzeczywiście słabo do przerwy, po - ciut lepiej. Generalnie zgoda z Twoim ostatnim zdaniem :).

odpowiedz
Syn trenera - 13.03.2021 / 21:55, *.vectranet.pl

Dramat bronimy się rozpaczliwie w meczu z Warta zamiast zrobić zmiany dać nowy impuls drużynie to Czesio każe bronić.. Inna rzecz że Legia gra w 9 Slisz Lopez i Gwila to sabotaż.. O dziwo Wieteska bez Jędrzejczyka gra nieźle.. Czemu nie wszedł Muci... A Żewłakow nie nadaje się na komentatora..

odpowiedz
Autor - 13.03.2021 / 21:59, *.235.160

@Syn trenera: wszystko cacy tylko co Ty chcesz od Slisza jak on jest gra bardzo dobrze. Gvilia to jest dno całkowite

odpowiedz
Zięciu - 13.03.2021 / 22:01, *.orange.pl

@Syn trenera: strasznie marudny jesteś. To źle, tamto źle. Mordo więcej optymizmu. 3:2 do przodu. A bramki dla Warty z niczego.

odpowiedz
Autor - 13.03.2021 / 22:26, *.233.214

@Luk: ze wszystkim zgoda ja tylko bronie Slisza bo jak dla mnie gra dobrze . Nie tak żeby go jechać na forum . Ogólnie na temat sytuacji drużyny i sztabu mam identyczne zdanie. Pozdr morda

odpowiedz
filand - 13.03.2021 / 21:53, *.t-mobile.pl

Legia dziękuję ⚽️⚽️⚽️
Warta szacunek..
Z poważaniem.

odpowiedz
cu L t⚽️Le g I a - 14.03.2021 / 00:14, *.amazonaws.com

@filand: ✨⚽️⚽️⚽️✨Warta good luck!

odpowiedz
olew - 13.03.2021 / 21:53, *.vectranet.pl

fajny meczyk, Warta świetna, emocje, ładne bramki, LEGIA MISTRZ !

odpowiedz
Pawel - 13.03.2021 / 21:46, *.centertel.pl

Nie moge patrzeć na tego parodystę. Kapustka po stracie jeździ na dupie a ten łysy debil człapie po boisku

odpowiedz
Pekhart - 13.03.2021 / 21:46, *.t-mobile.pl

Zostawie jego gre bez komentarza:) Moze go nastrzela w głowę jak z Warta w pierwszym meczu..:)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.03.2021 / 21:42, *.centertel.pl

Chcecie karnego, przyjezdzajcie na Lazienkowska, zawsze ktos pomoze. To juz nie jest ani smieszne, ani smutne, to zalosne. Zawsze ktos lapa machnie.

odpowiedz
jot - 13.03.2021 / 21:38, *.tpnet.pl

Jak słucham tego popolonijnego komentatora to mnie krew zalewa.

odpowiedz
Pawel - 13.03.2021 / 21:33, *.centertel.pl

Boshe czemu Nas pokarałeś tym paralitykiem gwilią. Same straty. piąta kolumna.

odpowiedz
Syn trenera - 13.03.2021 / 21:30, *.vectranet.pl

Czesiu wpuść Muciego obiecałeś...

odpowiedz
Jasio - 13.03.2021 / 22:07, *.telkab.pl

@Syn trenera: Muci na tę chwilę, jest za słaby na to aby wchodzić gdy wynik na styku.
Podobnie jak Włodarczyk czy Kisiel.

odpowiedz
Autor - 13.03.2021 / 21:29, *.235.168

Gvilia to jest jakimś totalnym nieporozumieniem. Co on gra? Jak on się rusza? Jak on podaje ? Co to kur... za patałach?!

odpowiedz
Syn trenera - 13.03.2021 / 21:38, *.vectranet.pl

@Autor: Dramat zero konstruktywnych celnych podań.. On i Slisz to porazka

odpowiedz
Darek - 13.03.2021 / 21:16, *.t-ipconnect.de

Slisz gra niepewnie i ma żółtą kartkę a czesio zdejmuje Martinsa.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.03.2021 / 21:13, *.centertel.pl

I wchodzi Awas...

odpowiedz
Syn trenera - 13.03.2021 / 21:25, *.vectranet.pl

@Stiopa: Awas

odpowiedz
Bezbek - 13.03.2021 / 21:05, *.194.144

Artur Boruc jest już niestety za stary i za gruby na naszą Legiunię

odpowiedz
Adam - 13.03.2021 / 20:58, *.centertel.pl

Że głupi nie pojechałem częściej takie akcje Jesteśmy Najlepsi !!! Żyleta !!! Ogień ludzie !

odpowiedz
Andreas - 13.03.2021 / 20:51, *.play-internet.pl

Jakoś nie możemy opanować środka boiska.

odpowiedz
Wolfik - 13.03.2021 / 20:50, *.mm.pl

Przedmeczowe obawy się potwierdzają, Warta znowu ma mecz "na styku". Mieliśmy sporo szczęścia przy dośrodkowaniu Baku. no trzeba na nich uwazać....

Słaby dziś mecz Bartka Slisza. Kartka, kilka strat, faule. Oby się opanował, bo może meczu nie dokończyć...

odpowiedz
Krzeszczu - 13.03.2021 / 20:54, *.bredband2.com

@Wolfik: Gra, ponownie, jak juz od wielu tygodni, bardzo chaotyczna. Wykartkowany SLisz jest poniekad dowodem tej gry. Kazdy sobie. Ani ladu ani skladu, a wedle polskiej mysli szkoleniowej "nadrabiaja walecznoscia" (zeby kibole nie nazekali). Z meczu na mecz coraz gorzej, coraz mniej pilki, a coraz wiecej "battle royal". Cale tej wpeeezdu polskiej mysli szkoleniowej pomylily sie dyscypliny sportowe.

odpowiedz
Wolfik - 13.03.2021 / 21:02, *.mm.pl

@Krzeszczu: Warta jest dobrze zorganizowana, środkiem trudno jest się przebić, to próbujemy skrzydłami - i słusznie. Z nimi na prawdę trudno jest wygrać. My mamy kłopot w obronie i każdy to wie. Mnie to bardziej niepokoi - jakiś głupi błąd stoperów. Cóż, trzeba dołożyć kolejnego gola :).

odpowiedz
Darek - 13.03.2021 / 20:50, *.t-ipconnect.de

Dobry początek szybko strzelony gol i kontrola nad grą.Jedna akcja Warty i Boruc daje se wrzucić piłkę za kołnierz.
Od 35 minuty tracimy kontrolę na meczem i Warta dochodzi do kilku sytuacji.
Slisz kilka niewymuszonych błędów w środku pola jak 23,33 i 45 minucie.Pracuje na drugą żółtą kartkę.

odpowiedz
Znalazca - 13.03.2021 / 20:43, *.centertel.pl

Filip Zdziarski- zgubiłeś kartę debetową!! Mam ją :))

odpowiedz
BombeRRo - 13.03.2021 / 20:42, *.114.148

Roztyty Boruc już nie umie się od ziemi oderwać

odpowiedz
Jagi - 13.03.2021 / 20:42, *.orange.pl

Ma ktoś linka do transmisji ?

odpowiedz
Krzeszczu - 13.03.2021 / 20:49, *.bredband2.com

@Jagi: ktos napewno ma.
Ja mam.

odpowiedz
ben - 13.03.2021 / 20:34, *.inetia.pl

Grubas bramka za kołnierz jak junior. Wyskok 0 cm

odpowiedz
Krzeszczu - 13.03.2021 / 20:39, *.bredband2.com

@ben: wyskok = karta kredytowa :-))

odpowiedz
ben - 13.03.2021 / 20:57, *.inetia.pl

@Krzeszczu: Masz rację. To widać na powtórce ;)

odpowiedz
Szymon - 13.03.2021 / 20:13, *.254.77

poproszę o linka

odpowiedz
Bródno - 13.03.2021 / 20:15, *.orange.pl

@Szymon:
Dawaj pod stadion.
Wyłącz TV

odpowiedz
:) - 13.03.2021 / 20:32, *.chello.pl

@Szymon: szkoda prądu

odpowiedz
Pioter - 13.03.2021 / 19:55, *.centertel.pl

W końcu Jędza na ławie.Długo czekałem na ten moment...Ale ławka jakąś okrojona.Gdzie te wzmocnienia?

odpowiedz
Luta - 13.03.2021 / 19:49, *.plus.pl

Gdzie te chłopaki z transferów?? Rusyn, Muci i Jasur? Nawet ma ławce ich nie ma.
A Czanogorca pogonili bo niby nie gotowy do gry a zagrał 4 mecze 2x 60 minut i 2 razy po 90 już w Izraelu.

odpowiedz
Maciej - 13.03.2021 / 20:12, *.supermedia.pl

@Luta : Muci jest

odpowiedz
:) - 13.03.2021 / 20:34, *.chello.pl

@Maciej: jest bo musi

odpowiedz
Bródno - 13.03.2021 / 19:48, *.orange.pl

Dojeżdżam pod stadion za chwilę jak temat z parkowaniem aut, macie jakieś info bracia dużo policji?

odpowiedz
Elquatro - 13.03.2021 / 20:09, *.chello.pl

@Bródno : nikogo nie ma

odpowiedz
Bródno - 13.03.2021 / 20:15, *.orange.pl

@Elquatro:
Od strony Powiśla widziałem koło 7 radiolek pełnych w biale kaski.

odpowiedz
Elquatro - 13.03.2021 / 20:30, *.chello.pl

@Bródno: dzięki za info mordo. Jakby coś to idę się wykąpać.

odpowiedz
Żuku - 13.03.2021 / 19:34, *.t-mobile.pl

Też w drodze

odpowiedz
:) - 13.03.2021 / 20:35, *.chello.pl

@Żuku: ok, napisz nam swoje wrażenia

odpowiedz
olek - 13.03.2021 / 19:32, *.chello.pl

Duży białych kasków pod stadionem?

odpowiedz
:) - 13.03.2021 / 20:36, *.chello.pl

@olek: tak, uwazaj na siebie nie, nasz bohaterze!!!

odpowiedz
kkk - 13.03.2021 / 19:23, *.com.pl

dobra ja już ruszam z różową pod stadion,kto jeszcze niezdecydowany niech tez ruszy dupsko,nie ma co się zastanawiać

odpowiedz
taktoja - 13.03.2021 / 19:50, *.play-internet.pl

@kkk: Dzieciaczku, zostań lepiej w domu.

odpowiedz
Hiszpan - 13.03.2021 / 18:46, *.telnaptelecom.pl

Nie poznaję Pana Trenera. Kupon na ławce przy kursie 8.80? Szacun Czechu.

odpowiedz