Filip Mladenović - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Legia 3-2 Warta

Mladen show

Mishka, źródło: Legionisci.com

W meczu 21. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała na własnym stadionie z Wartą Poznań 3-2. Do przerwy legioniści prowadzili 2-1. Świetne spotkanie rozegrał Filip Mladenović, którego jednak nie zobaczymy na boisku w meczu z Zagłębiem Lubin.

Lepszego początku spotkania legioniści nie mogli sobie wymarzyć. Już w 3. minucie Legia wyszła na prowadzenie za sprawą Filipa Mladenovicia. Po krótko rozegranym rzucie rożnym Bartosz Kapustka zgrał do niepilnowanego Mladenovicia, a ten posłał piłkę do siatki. Futbolówka musnęła jeszcze plecy Jana Grzesika. Po tym golu legioniści spokojnie prowadzili grę, ale kolejne minuty nie przyniosły dogodnych sytuacji do powiększenia prowadzenia. W 19. minucie Slisz mocno uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale Adrian Lis nie dał się zaskoczyć.

Podobnie jak w poprzednich spotkaniach, piłkarze przeciwnika nie potrafili w przepisowy sposób powstrzymywać rozpędzonego Luquinhasa, ale tym razem sędzia starał się uspokoić sytuację, szybko pokazując piłkarzom Warty dwie żółte kartki po faulach na Brazylijczyku.

W 26. minucie po kolejnym rzucie rożnym strzał głową oddał Mateusz Wieteska. Uderzenie było jednak niecelne. Chwilę później niespodziewanie było już 1-1. Jan Grzesik świetnie uderzył z narożnika pola karnego, piłka przeleciała nad interweniującym Arturem Borucem, odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. Na odpowiedź Legii nie trzeba było długo czekać. Mladenović dośrodkował piłkę w pole karne, a Paweł Wszołek z bliskiej odległości skierował ją do bramki. Po 30 minutach spotkania na tablicy widniał wynik 2-1.

W 34. minucie celny strzał oddał Rafael Lopes, jednak bramkarz Warty był na posterunku. Tuż przed przerwą świetną sytuację mieli goście. Baku dograł piłkę w pole karne, ale Mateusz Kuzimski jej nie sięgnął.

W przerwie w zespole Legii nastąpiła jedna zmiana. Z boiska zszedł Rafael Lopes, a zastąpił go Tomas Pekhart. W 52. minucie Mladenović nieprzepisowo powstrzymywał przeciwnika. Sędzia pokazał legioniście za to zagranie żółtą kartkę. Było to czwarte tego typu upomnienie obrońcy Legii, co oznacza, że nie będzie mógł wystąpić w niedzielnym meczu z Zagłębiem Lubin. Mimo wszystko, ten mecz był w jego wykonaniu naprawdę udany. 3 minuty później na murawie pojawił się Walerian Gwilia, który zmienił Andre Martinsa.

W 61. minucie było już 3-1. Ponownie strzelcem bramki Filip Mladenović. Po dośrodkowaniu Pawła Wszołka Luquinhas oddał celny strzał, interweniował bramkarz, a "Mladen" z bliskiej odległości dobił piłkę. Można powiedzieć, że w ten sposób zrehabilitował się za żółtą kartkę.

Kilka minut później goście przeprowadzili jedną z nielicznych dobrych sytuacji - Adam Zrelak nie mógł jednak zaskoczyć tym uderzeniem Artura Boruca. W 77. minucie piłka spadła na rękę Pawła Wszołka. Sędzia po analizie VAR odgwizdał rzut karny dla Warty. Mateusz Kupczak posłał futbolówkę do siatki tuż obok interweniującego golkipera Legii. Chwilę później Tomas Pekhart faulował jednego z zawodników z Poznania. Jakub Kiełb wykonywał rzut wolny z ok. 23 metrów, ale posłał piłkę nad poprzeczką.

W końcówce spotkania Bartosz Slisz przebiegł kilkanaście metrów, oddał strzał z dystansu, ale Lis poradził sobie z tym uderzeniem. W doliczonym czasie piłka musnęła w polu karnym plecy Mateusza Wieteski. Sędzia miał w tej sytuacji wątpliwości, ale po szybkiej konsultacji mógł podjąć tylko jedną decyzję - rzutu karnego dla Warty nie ma. Po chwili zakończył spotkanie.

Ekstraklasa
21. kolejka
#LEGWAR
bez udziału publiczności
Warszawa
13.03.2021
20:00
Legia Warszawa
Warta Poznań
Legia Warszawa
3-2
Warta Poznań
3' Mladenović
30' Wszołek
60' Mladenović
(2-1)
Grzesik 26'
Kupczak (k) 79'
1 Artur Boruc
2 Josip Juranović
4 Mateusz Wieteska
13 Artem Szabanow
22 Paweł Wszołek
99 Bartosz Slisz
24 Andre Martins 56'
25 Filip Mladenović
67 Bartosz Kapustka
21 Rafael Lopes 46'
82 Luquinhas
35 Cezary Miszta
3 Mateusz Hołownia
55 Artur Jędrzejczyk
8 Walerian Gwilia 56'
63 Jakub Kisiel
71 Kacper Skibicki
20 Ernest Muci
28 Szymon Włodarczyk
9 Tomas Pekhart 46'
Adrian Lis 1
Jan Grzesik 2
Aleks Ławniczak 16
Robert Ivanov 4
Jakub Kiełb 3
Makana Baku 28
Mateusz Kupczak 21
69' Mateusz Czyżycki 17
90' Maciej Żurawski 34
Mateusz Kuzimski 9
Adam Zreľak 99
Daniel Bielica 33
Jakub Kuzdra 13
69' Mariusz Rybicki 19
90' Robert Janicki 22
Mateusz Spychała 23
Gracjan Jaroch 25
Bartłomiej Burman 30
Mateusz Sopoćko 31
Maik Nawrocki 32
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Bartosz Kot
Trener: Piotr Tworek
Asystent trenera: Adam Szała
Kierownik drużyny: Karol Majewski
Masażyści: Bartłomiej Smuniewski, Wojciech Danielewicz
Sędziowie
Główny: Piotr Lasyk
Asystent: Krzyszstof Myrmus
Asystent: Bartosz Heinig
Techniczny: Sebastian Jarzębak
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (75)

+dodaj komentarz
Goral - 15.03.2021 / 15:47, *.myvzw.com

Ale show rikoszet i wlazła fuksem

odpowiedz
hajdukL - 14.03.2021 / 18:56, *.77.242

Ciekawe czy i w ogóle doczekamy w Legii piłkarzy ambitnych i walecznych bo w tym meczu tylko tego zabrakło żeby zmieść taką Wartę.
Tych tłumaczeń na forum o przypadkowej ręce nie da się czytać. Już więcej przypadku było w pocałunku Wszołka w szyjkę Kapustki. Chyba więcej...

odpowiedz
Normalny człowiek - 14.03.2021 / 12:18, *.chello.pl

...i tylko Legia, Legia Warszawa!

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 14.03.2021 / 12:13, *.chello.pl

Cieszyc sie? Czy krytykowac? No dobra. Trzeba sie cieszyc bo zwyciestwo.

odpowiedz
CWKSiak - 14.03.2021 / 11:28, *.icpnet.pl

Mladen przy trzeciej bramce jak rasowy napadzior????
El Buitre pola karnego

odpowiedz
CWKSiak - 14.03.2021 / 11:16, *.icpnet.pl

@Wolfik
Wszolek nie widział piłki po rogu? Litości...
Znajdowała się wystarczająco długo w powietrzu, aby ja zobaczyć, Wszolek przysnął i nie wiedział co się dzieje... Poza tym jak ktoś tak macha łapami w polu karnym sam sobie jest winien.

odpowiedz
Farme(L) - 14.03.2021 / 10:37, *.virginm.net

Od wczoraj ten klub powinien się nazywać Farta, bo takiego gola to tylko w eklapie można zobaczyć... i do tego ta ręka w polu karnym...
Ja nie winię nikogo za te dwie bramki... nie fart i tyle.
Artur na wykroku tu dośrodkowanie a wyszedł strzał i myśle, że nikt by tego nie przewidział.
Ręka też trochę z dupy piłka mija i spada na rękę Wszołka, No niefart...
Ważne trzy punkty, jedyne czego żałuje to nieobecność pod stadionem, bo jestem za granicą. Dlatego poszedłem śladem Władeczka i LG i maciora faken wczoraj zagrała...

odpowiedz
gazza - 14.03.2021 / 09:28, *.inetia.pl

Obrona Legii to katastrofa ! Nie można tracić tyle bramek z tak słabymi zespołami jak Warta !

odpowiedz
chrisSiekierki - 14.03.2021 / 10:32, *.play-internet.pl

@gazza: trafniej było by napisać " gra Legii w obronie jest nie najlepsza " bo z tego co pamiętam żaden z obrońców nie zawalił bramki. Przypominam że pierwsza padła bo centrostrzale który zlekceważył Boruc, a druga bramka padła z karnego po całkowicie przypadkowej ręce Wszołka.

odpowiedz
ajg - 14.03.2021 / 11:29, *.chello.pl

@chrisSiekierki: Tak było!!!

odpowiedz
ben - 14.03.2021 / 11:47, *.inetia.pl

@chrisSiekierki: zgadzam się z kolegą . Boruc już dawno jest zbyt wolny i małoskoczy, o grze nogami nie wspomne. Miszta powinien dostać szanse.

odpowiedz
Kwas70 - 14.03.2021 / 07:15, *.oktv.se

Jaka liga taki lider. Pozniej baty od jakiegos szeryfa bo z taka gra to do europy nam zejeb.... e daleko.

odpowiedz
BB - 14.03.2021 / 13:36, *.chello.pl

@Kwas70: Nie podoba się, nie oglądać!! Można kibicować innym drużynom w kraju lub za granicą. Pzdr

odpowiedz
W(L) - 14.03.2021 / 05:23, *.chello.pl

Tak głupio bramek nie można tracić Artur taka klasa a bramka za kołnierz końcówka sranie w gacie tylko punkty cieszą..........

odpowiedz
Edek - 14.03.2021 / 07:40, *.196.16

@W(L):

odpowiedz
Olo - 14.03.2021 / 03:09, *.chello.pl

Bramki w tym meczu, to typowa Ekstraklasa, każda z przypadku.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 14.03.2021 / 08:27, *.247.60

@Olo: Bramki strzelone przez Wartę jak najbardziej.

odpowiedz
cuLt⚽️Legia⚽️Mistrz⚽️Warsaw⚽️Poland⚽️ - 14.03.2021 / 00:10, *.amazonaws.com

Cieszmy sie kiedy możemy...niech sport bédzie antypolityczny...niech piłka šmiga od bramki do bramki...niech wygra lepszy....liczy sie tylko ..✨⚽️✨

odpowiedz
filand - 14.03.2021 / 00:09, *.t-mobile.pl

Włączyłam TVP Historia...Dziala Navarony...

odpowiedz
c u L t⚽️ L e g i a - 14.03.2021 / 00:18, *.amazonaws.com

@filand: Cult movie ✌️

odpowiedz
filand - 14.03.2021 / 00:32, *.t-mobile.pl

@c u L t⚽️ L e g i a:
Na końcu będzie Lądowanie w Normandii ( D-Day)⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 13.03.2021 / 23:41, *.chello.pl

Znów tracimy głupie bramki.Zwyciestwo ważne gra do poprawy.

odpowiedz
artic - 13.03.2021 / 23:22, *.t-mobile.pl

Bramkarza loko powinien zanabyć nowego bo zasluzony grubcio Arturek juz czas najwyzszy na emeryture a Czaruś Miszta to sobie moze pograc na pozycji pierwszego co najwyzej to w Mazowii Minsk Mazowiecki albo w Pogoni..Siedlce.

odpowiedz
c u L t ⚽️ L e g I a - 14.03.2021 / 02:31, *.amazonaws.com

@artic: No wczoraj King Artur z nadwagá bardzo chciał ale nadwaga nie pozwala na kocie ruchy,czas codziennie biegać z trenerem Czesiem, kilka okráżeń dookoła kanałku przy stadionie, albo po polach przy ,nadwaga powoduje straszne choroby ciała...

odpowiedz
CWKSiak - 14.03.2021 / 11:22, *.icpnet.pl

@c u L t ⚽️ L e g I a:
Fizyki nie oszukasz, nie da rady...

odpowiedz
WYSTARCZY OSOBISTY TRENER - 14.03.2021 / 15:11, *.50.7

@CWKSiak:Atur ma wszystko,tylko brak zwinności i szybkości..potrzebuje osobistego trenera nic więcej a będzie najlepszy!

odpowiedz
cuLt⚽️Mistrz - 13.03.2021 / 23:19, *.amazonaws.com

Uuuuuuuukoooochaaaanaaaa!maaaaaaaa!Leeeeeeegiiiiiaaaa!Waaaaaarszaaaaawaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

odpowiedz
m57 - 13.03.2021 / 23:13, *.chello.pl

Legia jest mistrzem Polski w traceniu głupich bramek

odpowiedz
Single Malt - 13.03.2021 / 23:07, *.wawtel.pl

Denerwująca bezradność Wszołka w sytuacjach jeden na jeden. Szabanow kilka świetnych długich podań. Ślisz wcale nie zagral złego meczu. Obie bramki dla Warty z niczego.

odpowiedz
filand - 13.03.2021 / 22:51, *.t-mobile.pl

Na ochłoniecie głowy proponuję obejrzeć na Tv Metro "Parszywa dwunastka" ( leci teraz). W trakcie można przełączyć się na TVP Historia i obejrzeć Działa Navarony...Do tego butelka wina wytrawnego z Chile. Delektować się z Kobietą własną a nie cudzą...
Dobranoc...

odpowiedz
Syn trenera - 13.03.2021 / 22:35, *.vectranet.pl

Ciężko grać kolejny mecz w dziewiątkę.. Bo Slisza Lopesa i Super rezerwowago Gwilli niw liczę. Artur dziś dramat a wybić nie skomentuje. Czesio ponownie zachowawczo a to że nie wpuścił Muciego to dramat... Bronić się dramatycznie cała końcówkę przed Warta to dramat... Strach myśleć o pucharach....

odpowiedz
Szymon - 14.03.2021 / 09:49, *.chello.pl

@Syn trenera : nie piłuj jabłoni. Nauka nie pójdzie w las. Jak się w lidze nauczą bronić to i w Europie dadzą radę

odpowiedz
Jano - 13.03.2021 / 22:30, *.inetia.pl

Dalej piszcie pisma na sędziów to będą się mścić i mścić , a nie zawsze się uda wygrać pomimo sędziego

odpowiedz
jim - 13.03.2021 / 22:18, *.tpnet.pl

Mecz który powinno się było wygrać lekko łatwo i przyjemnie w końcówce można było zremisować, konsekwencja w grze i koncentracja tego brakuje naszym graczom do tego nietrafione zmiany, słaby mecz pomocników między innymi Kapustki czy Lukiego i mieliśmy co mieliśmy, jedynie 3 punkty które cieszą bo gra nadal słabiutka.

odpowiedz
L - 13.03.2021 / 22:18, *.108.66

chyba nie pamiętam żeby Legia tyle traciła bramek, to nie jest liga belgijska doc cholery, miodek obrońców kiedyś kupisz?

odpowiedz
;) - 13.03.2021 / 22:55, *.centertel.pl

@L: jakbyś nie zauważył, to właśnie kupił z Dynama...

odpowiedz
singspiel - 14.03.2021 / 09:40, *.centertel.pl

@;): tak kupił, że Szabanowa w lipcu nie będzie

odpowiedz
L - 13.03.2021 / 22:16, *.108.66

panie mioduski prezesie gdzie jest obrona? Boruc kończ karierę

odpowiedz
HOL - 13.03.2021 / 22:14, *.virginm.net

Brawo kibole! To dzięki wam i waszemu zaangażowaniu jest szansa na podwójną koronę!

odpowiedz
Edek - 13.03.2021 / 22:18, *.play-internet.pl

@HOL: jaką podwójną koronę masz na myśli

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 13.03.2021 / 22:19, *.247.60

@HOL: podwójną koronę?! Mecz z Piastem kolega przegapił chyba ;-)

odpowiedz
Korek - 13.03.2021 / 22:33, *.chello.pl

@Edek: @HOL miał zapewne na myśli: tytuł MP i nieuchronną wizytę w "zakaźniaku"

odpowiedz
lolo - 13.03.2021 / 22:47, *.plus.pl

@HOL: Spał jak suseł i dlatego nie widział tej żenady z Piastem!!!

odpowiedz
Kasztan - 13.03.2021 / 22:13, *.com.pl

Końcówka meczu to karygodne dno!!!
Co to miało być?!?!

odpowiedz
andreas - 13.03.2021 / 22:12, *.chello.pl

znowu janosiki i mikołaje. Obrona masakra Boruc za kołnierz , potem karny z niczego. Nie potrafią pograć w środku i nie dać się zdominować rywalowi. W drugiej połowie rywal rządził, a w końcówce karnego nie było o milimetry. powtórzę drużynę buduje się od defensywy.

odpowiedz
Michał - 13.03.2021 / 22:07, *.plus.pl

Udało się 3 punkty dzisiaj ważne.Tworek dziś chciał lecieć na Fornalika ale plan poszedł w pi..u.Lać kluby z Poznania to dla LEGII najważniejsza sprawa.Jedziemy dalej teraz zlać Zagłębie.Jedziemy na pełnej ku...e.Pozdro

odpowiedz
Wolfik - 13.03.2021 / 22:06, *.mm.pl

Jak przewidywaliśmy, Warta okazała się twardym rywalem, chociaż przy golach dopisało im szczęście. W końcówce niespodziewane emocje.

Sądziłem, że po słabej 1-ej połowie Czesław posadzi na ławie Bartka Slisza. Wejście Gwili nieco uspokoiło grę w środku a i Bartek zaczął grać lepiej. Mladen w ofensywie klasa, żółtko chyba kontrolowane - lepiej dziś, na Pogoń z pewnością się przyda.

odpowiedz
atmosferic - 13.03.2021 / 22:10, *.orange.pl

@Wolfik: warta byla "mocna" slaboscia Legii... - FC Sheriff nam pokaze jak sie gra w pilke - dzis 6-0 tydzien temu 7-0.

odpowiedz
zaba285 - 13.03.2021 / 22:13, *.116.118

@Wolfik: naszym też dopisało szczęście. 2 rykoszety które pewnie by nie wpadły i przypadkowa dobitka którą lepszy bramkarz by wyciągnął. ale najważniejsze że do przodu

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 13.03.2021 / 22:14, *.247.60

@Wolfik: Widocznie Czesio uznał, że mimo słabej postawy, żaden z młodzieżowców nie jest w stanie go zastąpić. Ślisz niestety czasami gra bo musi ;-)

odpowiedz
Wolfik - 13.03.2021 / 22:16, *.mm.pl

@atmosferic: Ta Warta wszystkie mecze w ex gra "na styku". I zapewniam, jeszcze napsuje krwi naszym rywalom.

odpowiedz
Wolfik - 13.03.2021 / 22:19, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Bartek to młody zawodnik, zatem będzie miał wahania formy. Ale i tak doświadczeniem i czysto sportowo bije naszych z młodych na głowę. A gra na pozycji DP, bardzo niewdzięcznej pozycji.

odpowiedz
ajg - 13.03.2021 / 22:30, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Zupelnie inaczej to widziałem!
W drugiej połowie ,po zejściu Andre, Slisz grał bardziej defensywnie,w tym jest lepszy.A Gwilia to właśnie wprowadził zamieszanie,jest zupełnie bez formy!
Słabszy mecz rozegrał też Luighi.A Wszołek miał pecha...

odpowiedz
filand - 13.03.2021 / 22:04, *.t-mobile.pl

Trzy jak ⚽️⚽️⚽️ strzelone.
Dwa ⚽️⚽️ stracone.
Bilans + ⚽️
Dziękuję Legia. Mamy nadal lidera...

odpowiedz
atmosferic - 13.03.2021 / 22:04, *.orange.pl

mistrz moldawii czy kazachstanu bedzie mial latwa przeprawe z tym mistrzem.

odpowiedz
Wolfik - 13.03.2021 / 22:10, *.mm.pl

@atmosferic: Jeśli mamy realnie myśleć o grze w Conference League to musimy dokonać kilku poważnych zmian. Potrzebni bramkarz, dwójka stoperów, jeden DP i napastnik. Minimum.

odpowiedz
Darek - 13.03.2021 / 22:32, *.t-ipconnect.de

@Wolfik: Conference League to nie dla nas.Najpierw są kwalifikacje.Możemy w nich trafić na przyklad na 6 drużynę serie A czyli obecnie Napoli.Przecież to bedzie rzeź.Zejdzmy na ziemię.

odpowiedz
Wolfik - 13.03.2021 / 22:47, *.mm.pl

@Darek: Ja właśnie o kwalifikacjach do CL pisałem! Bo tylko te rozgrywki możemy REALNIE brać pod uwagę. Bo przecież nie LM....

odpowiedz
Darek - 13.03.2021 / 23:05, *.t-ipconnect.de

@Wolfik: Realnie to te rozgrywki też nie są dla nas.

odpowiedz
Wolfik - 13.03.2021 / 23:38, *.mm.pl

@Darek : Ano prawda....

odpowiedz
RobL - 13.03.2021 / 22:02, *.centertel.pl

jednak wypije 11 harnasia ,Boże męczyć się z wartą Poznań?

odpowiedz
Czarny76 - 13.03.2021 / 22:01, *.amazonaws.com

Ok stylu nikt nie będzie pamiętał.Liczą się 3pkt Ale trochę więcej spokoju i pazerności na następne gole i posiadanie piłki.Murawa?Nie skomentuje

odpowiedz
TAGER11 - 13.03.2021 / 22:01, *.chello.pl

Boruc bardzo kiepsko ,ostatnie wybicia tragedia.

odpowiedz
Wawa - 13.03.2021 / 22:00, *.chello.pl

Strzelamy 5 bramek a wynik 3==2
Poczeba więcej koncentracji Obrona bez
Jedzy ok nawed elektryczny witeska grał
Młode king

odpowiedz
Darek - 13.03.2021 / 21:59, *.t-ipconnect.de

Uffff udało się wygrać.Ledwo ledwo.Początek meczu bardzo dobry.Szybko strzelony gol i kontrola nad grą.Błąd Boruca i utrata kontroli pod koniec pierwszej połowy.Druga połowa bardziej wyrównana.Chaos w obronie pod koniec meczu.Brak utrzymania się przy piłce.
Najlepszy Mladenovic.Słabo Slisz,Boruc.Bezbarwny Juranović.Zmiany nic nie wniosły do gry.
Na tle takiego rywala jak Warta to mecz bardzo słaby.W europie z taką grą nie mamy czego szukać.

odpowiedz
Misiek75 - 13.03.2021 / 21:58, *.play-internet.pl

Cieszy wygrana, ale Wszołek zdobywca jednej z bramek nie może popełniać takich błędów i oddawać za darmo karnego. Wieteska jak zwykle słabo. Ogólnie fajnie, że skutecznie i wygrana i 3pkt i przewaga zostaje nadal nad reszta. Szkoda, że nie zagra Mladen w meczu za tydzień z Zagłębiem w Lubinie, może być ciężko o dobry wynik tam. Póki co radość.

odpowiedz
Wolfik - 13.03.2021 / 22:01, *.mm.pl

@Misiek75: Wszołek tak naprawdę nie widział tej piłki. Przypadek, że spadła mu akurat na ramię.

odpowiedz
gary - 13.03.2021 / 22:17, *.chello.pl

@Wolfik: wręcz odwrotnie ..celowe zagranie Wszołka. Nie ma Kupona to ktos te karne przeciwko Legii musi robić.

odpowiedz
Wolfik - 13.03.2021 / 22:24, *.mm.pl

@gary: Skoro tak twierdzisz... ja tam celowości zagrania łapą nie widziałem.

odpowiedz
olew - 13.03.2021 / 21:56, *.vectranet.pl

Warta mądra i waleczna, Legia w normie, emocje rewelacyjne, LEGIA MISTRZ !

odpowiedz
Krzysztof - 13.03.2021 / 21:56, *.centertel.pl

3 punkty i OK!

odpowiedz