REKLAMA

Judo

Dwa medale w PP juniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwa medale wywalczyli judocy Legii Warszawa w zawodach Pucharu Polski juniorów młodszych w judo, które odbyły się w Piasecznie. Dwaj czołowi zawodnicy naszego klubu rywalizowali w tej samej kategorii wagowej, -81kg i po pięknych walkach i imponujących ipponach, spotkali się w finale. Zwycięzcą został Jakub Kielesiński, a srebrny medal zdobył Michał Wąsikowski.

W zawodach startowała również Kalina Zozulińska (kat. -57kg), która jako młodziczka zebrała cenne doświadczenie.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Ziomek69 - 18.03.2021 / 14:41, *.65.146

Gratulacje!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.