REKLAMA

Judo

Medale legionistów w Ikizama Cup

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zakończyły się zawody Ikizama Cup, o puchar Burmistrza Piaseczna, w których brali udział judocy Legii Warszawa. Legioniści wywalczyli 24 medale - 7 złotych, 7 srebrnych i 10 brązowych, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji medalowej całego turnieju.

W kategorii U-16 (roczniki 2006-17) złoty medal zdobyła Natalia Raczyńska, a brąz Kinga Olszewska.

W kategorii U-14 (roczniki 2008-09) złote medale wywalczyli: Franciszek Noszczak, Ryszard Sienkiewicz, Bruno Michalski-Stępkowski i Olga Gołębiowska. Srebrne: Jeremi Kajdana, Michał Bojanowski i Hanna Gondko. Brązowe: Cyryl Tkaczow, Łukasz Bobiński, Bartosz Zwoliński i Zofia Piłat.

W kat. U-12 (roczniki 2010-11) złote medale zdobyli Filip Wiłkomirski i Julia Jankowska. Srebrne: Franciszek Solicki, Maria Czałbowska i Maja Rejniak. Brązowe: Mateusz Kajzer, Filip Korba, Julian Zbiróg, Antoni Dyderski, Iga Żaboklicka i Oliwia Sienkiewicz.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Ziomek69 - 23.03.2021 / 15:11, *.65.146

Gratulacje młodzi judocy! #MocnoLegia!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.