Czesław Michniewicz i Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kapustka: Przed Pogonią trudne zadanie

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Każdy z nas obserwuje mecze ligowe innych drużyn. Wiemy czego się spodziewać po Pogoni, ale decydująca w tym meczu będzie nasza dyspozycja. Przed Pogonią trudne zadanie, by na naszym boisku zmierzyć się z liderem ekstraklasy. Nie możemy się nikogo obawiać, tylko zagrać to, co najlepiej umiemy - mówi Bartosz Kapustka.- Statystyki szczecinian pod względem straconych goli mogą robić wrażenie, ale my z każdym meczem w tym roku czujemy się coraz lepiej i strzelamy coraz więcej goli. Jak skuteczność nie będzie zawodzić, to uważam, że wykreujemy sobie mnóstwo sytuacji do tego, żeby ten mecz po prostu wygrać.

- Przerwa na kadrę nic nie zmienia. Codziennie spotykamy się na treningach, każdy jest czymś nowym. W miniony weekend mieliśmy wolne i mogliśmy odetchnąć, ale to niewiele zmienia. Do sobotniego meczu przygotowujemy się w taki sam sposób jak do poprzednich.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Adson 78 - 03.04.2021 / 05:16, *.plus.pl

Zawszę kibicuję Legii i Pogonii w ekstraklasie , w tym meczu całym sercem będę za Legią !!!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 02.04.2021 / 12:09, *.chello.pl

Bartosz to najlepszy pomocnik ligi!

odpowiedz
Hautausmaa - 02.04.2021 / 08:56, *.tpnet.pl

Będzie 1-0! Dla nas strzeli Kucharczyk :)

odpowiedz
małopo(L)ska - 01.04.2021 / 17:29, *.plus.pl

prima aprilis

odpowiedz
olew - 01.04.2021 / 16:52, *.vectranet.pl

podoba mi się, pewny siebie, pewny Legii , tak ma być ! Polska musi się nas bać , nawet Polska nam miła , jak w przypadku Pogoni

odpowiedz
dejne3 - 01.04.2021 / 20:56, *.vectranet.pl

@olew: Wreszcie jeden mądrze mówi tak 3-maj gramy swoje i 3 punkty ma Legia 100% racji

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.