Bartosz Kapustka i Josip Juranović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Powrót kadrowiczów

Woytek, źródło: Legionisci.com

Czwartkowy trening poprzedziła odprawa na mecz z Pogonią. W zajęciach wzięli udział niemal wszyscy kadrowicze, zabrakło jedynie Waleriana Gwilii, który do Warszawy wróci dopiero późnym wieczorem.

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka

Normalnie z drużyną trenował Filip Mladenović, który nie znalazł się w kadrze meczowej w dwóch meczach reprezentacji. Krócej zajęcia miał jedynie Josip Juranović, który we wtorek rozegrał całe spotkanie w barwach Chorwacji.

Po rozgrzewce i grze w dziadka, przyszła pora na taktykę, która wypełniła całą jednostkę treningową. Zespół był podzielony na dwie drużyny. Łatwo wywnioskować, która jedenastka ma większą szansę na występ od pierwszej minuty w sobotę:

Żółci: Miszta - Jędrzejczyk, Wieteska, Szabanow - Juranović (Wszołek), Slisz, Andre Martins, Mladenović - Kapustka, Pekhart, Luquinhas

Fioletowi: Cierzniak - Skibicki, Lewczuk, Hołownia -  Kisiel, Lopes, Muci, Cholewiak - Rusyn, Włodarczyk (Kostorz), Yaxshiboyev

Piątkowy trening rozpocznie się o godzinie 17 i będzie zamknięty dla mediów.

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Rado - 01.04.2021 / 19:43, *.com.pl

Słubicki na obronie??

odpowiedz
Rado - 01.04.2021 / 19:44, *.com.pl

@Rado: Skibicki

odpowiedz
Raf - 01.04.2021 / 20:24, *.centertel.pl

@Rado: Krzysztof Skiba. Transfer z klubu Big Cyc

odpowiedz
Dhdj - 01.04.2021 / 20:35, *.mm.pl

@Rado: pewnie na wahadle

odpowiedz
Rado - 01.04.2021 / 21:12, *.com.pl

@Dhdj: No raczej w środku bo 3 obrońców grali

odpowiedz
Arek - 01.04.2021 / 22:07, *.tpnet.pl

@Raf: facet to świnia

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.