Bartosz Kapustka i Josip Juranović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Powrót kadrowiczów

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Czwartkowy trening poprzedziła odprawa na mecz z Pogonią. W zajęciach wzięli udział niemal wszyscy kadrowicze, zabrakło jedynie Waleriana Gwilii, który do Warszawy wróci dopiero późnym wieczorem.

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka

Normalnie z drużyną trenował Filip Mladenović, który nie znalazł się w kadrze meczowej w dwóch meczach reprezentacji. Krócej zajęcia miał jedynie Josip Juranović, który we wtorek rozegrał całe spotkanie w barwach Chorwacji.

Po rozgrzewce i grze w dziadka, przyszła pora na taktykę, która wypełniła całą jednostkę treningową. Zespół był podzielony na dwie drużyny. Łatwo wywnioskować, która jedenastka ma większą szansę na występ od pierwszej minuty w sobotę:

Żółci: Miszta - Jędrzejczyk, Wieteska, Szabanow - Juranović (Wszołek), Slisz, Andre Martins, Mladenović - Kapustka, Pekhart, Luquinhas

Fioletowi: Cierzniak - Skibicki, Lewczuk, Hołownia -  Kisiel, Lopes, Muci, Cholewiak - Rusyn, Włodarczyk (Kostorz), Yaxshiboyev

Piątkowy trening rozpocznie się o godzinie 17 i będzie zamknięty dla mediów.

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.