Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com

Transfery

Wszołek ma oferty z silniejszych lig

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wkrótce powinna wyjaśnić się przyszłość Pawła Wszołka, któremu w czerwcu wygasa kontrakt ze stołecznym klubem. Działacze z Łazienkowskiej nie prowadzili z zawodnikiem odpowiednio o nowym kontrakcie i od stycznia tego roku może on legalnie szukać nowego pracodawcy. Pomocnik z tej opcji skorzystał i z tego co się dowiedzieliśmy, ma na stole kilka konkretnych ofert z mocniejszych lig. Niewykluczone, że wkrótce z którejś skorzysta.

30 kwietnia "Wszołi" kończy 29 lat, można się więc spodziewać liczy na wysoki, kilkuletni kontrakt. Portal Sportowefakty.wp.pl informował niedawno, że przy Łazienkowskiej priorytetem aktualnie jest przedłużenie umowy z Wszołkiem i Arturem Borucem. Czy Legia zdoła zaproponować temu pierwszemu odpowiednie warunki finansowe? O tym powinniśmy przekonać się już wkrótce.

Ewentualne odejście Wszołka wraz z końcem sezonu byłoby sporym osłabieniem drużyny. W obecnych rozgrywkach wahadłowy zdobył 5 bramek i zanotował 5 asyst. W ubiegłym sezonie miał 7 bramek i 9 asyst (najwięcej w zespole).

Na pozycji Wszołka w ostatnim meczu wystąpił Josip Juranović. W kadrze jest także wracający do zdrowia Marko Vesović, ale jemu także w czerwcu kończy się umowa z Legią. Jego kontrakt jest jednym z wyższych w drużynie i tutaj także kontynuowanie współpracy stoi pod znakiem zapytania.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.