Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com

Transfery

Wszołek ma oferty z silniejszych lig

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wkrótce powinna wyjaśnić się przyszłość Pawła Wszołka, któremu w czerwcu wygasa kontrakt ze stołecznym klubem. Działacze z Łazienkowskiej nie prowadzili z zawodnikiem odpowiednio o nowym kontrakcie i od stycznia tego roku może on legalnie szukać nowego pracodawcy. Pomocnik z tej opcji skorzystał i z tego co się dowiedzieliśmy, ma na stole kilka konkretnych ofert z mocniejszych lig. Niewykluczone, że wkrótce z którejś skorzysta.

30 kwietnia "Wszołi" kończy 29 lat, można się więc spodziewać liczy na wysoki, kilkuletni kontrakt. Portal Sportowefakty.wp.pl informował niedawno, że przy Łazienkowskiej priorytetem aktualnie jest przedłużenie umowy z Wszołkiem i Arturem Borucem. Czy Legia zdoła zaproponować temu pierwszemu odpowiednie warunki finansowe? O tym powinniśmy przekonać się już wkrótce.

Ewentualne odejście Wszołka wraz z końcem sezonu byłoby sporym osłabieniem drużyny. W obecnych rozgrywkach wahadłowy zdobył 5 bramek i zanotował 5 asyst. W ubiegłym sezonie miał 7 bramek i 9 asyst (najwięcej w zespole).

Na pozycji Wszołka w ostatnim meczu wystąpił Josip Juranović. W kadrze jest także wracający do zdrowia Marko Vesović, ale jemu także w czerwcu kończy się umowa z Legią. Jego kontrakt jest jednym z wyższych w drużynie i tutaj także kontynuowanie współpracy stoi pod znakiem zapytania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (70)

+dodaj komentarz
Marcin - 09.04.2021 / 23:26, *.orange.pl

Może w stolicy nie podoba mu się strategia transferowa

odpowiedz
Sly - 09.04.2021 / 18:09, *.com.pl

dla mnie średniak jak Kucharczyk tylko ze lepszy technicznie, gra jak mu się chce ,jak kontrakt podpisany to człapie na meczach jak przed podpisaniem kontraktu to nagle zaczyna dobrze grać, identycznie jak Kuchy ,na pewno nie jest nie do zastąpienia, Legii jego odejście nie osłabi

odpowiedz
*****. ** - 09.04.2021 / 18:00, *.d1-online.com

Grał w kratkę, mimo że kosztuje nie mało. Klub ma długi, więc i tak nie ma wyjścia. Paweł powodzenia w innym klubie.

odpowiedz
Puchar pasztetowej - 09.04.2021 / 16:39, *.chello.pl

Dobry piłkarz. Różnie z formą ale ma umiejętności. Poza tym go lubię ;)

odpowiedz
Ponti - 08.04.2021 / 20:38, *.chello.pl

Paweł zostań !

odpowiedz
Zostawić - 08.04.2021 / 12:34, *.253.33

Wszolek miał w d..ie wyzwiska kompleksów z trybun. Grał bardzo dobrze i wg mnie wniósł z Kapustka, Juranovicem i Mladenovicem bardzo dużo do gry Legii. Najlepsze okno transferowe od lat. Panie Miodek, nie spie.. dol Panie tego.

odpowiedz
Piko - 08.04.2021 / 18:58, *.vectranet.pl

@Zostawić : tez podobnie uważam

odpowiedz
waw - 08.04.2021 / 10:44, *.chello.pl

powodzenia na dalszej drodze

odpowiedz
(L) uz - 08.04.2021 / 00:31, *.inetia.pl

W kontekście jesieni raczej by się przydał.

odpowiedz
Autor - 07.04.2021 / 21:30, *.chello.pl

Wpis

odpowiedz
Obiektywnie - 07.04.2021 / 19:28, *.play-internet.pl

Kopacz klasy średniej.
Przemawiają za nim doświadczenie, warunki fizyczne i jako taka szybkość.
Na początku wykręcał niezłe liczby.
Ja jednak oceniam go przez pryzmat gibkości dryblingu i dośrodkowania.
Nie zapomnę też podania do Wlodara w Gdańsku..mało kto zwrócił uwagę ,ale Pan Paweł proste podanie po ziemi zamienia w piłkę kozłującą i trudną do czystego uderzenia. Dlatego Wlodar mimo genu kopnął w trybuny.
Verso przed kontuzją wciągał go nosem.

odpowiedz
Dm - 07.04.2021 / 17:32, *.plus.pl

Hoop Hoop gdzie jestes Polonio??? Piątek już wrócił teraz czas na wszolka niech go bierze ten motor i mu płaci krocie szybciej zbankrutują haha

odpowiedz
Matigol - 07.04.2021 / 15:47, *.orange.pl

Na mój gust grajek który zaczął słabo, potem było kilka zrywów ( gdzie miałem nadzieję że zostanie tak na dłużej ) a od pewnego czasu znów słabo. Więc jeśli chciałby większej kasy to pożegnałbym bez większego żalu ( z 2 powodów - jeden powyżej a drugi to jego radocha po odpadnięciu z Piastem z PP co pokazuje że umierał za klub nie będzie ). Klub ma spory dług który cały czas rośnie więc jeśli będziemy rozdawać na lewo i prawo wyższe kontrakty to zaraz skończymy jak jedna ze stron nożowniczego miasta. Jest Veso - dać mu szansę po długiej kontuzji. Chyba większość już zapomniała jak wymiatał przed urazem. Oczywiście również pod pewnymi warunkami a więc m.in. niższy kontrakt, ilość rozegranych minut itd. Priorytet to zatrzymać Juranovica, Mladena i Luqiego ( wiem że przedłużył kontrakt ale niewiele to zmienia jeśli ktoś położy na stole - dajmy na to - 5 baniek ojro ). Reasumując - jeśli Wszoł będzie chciał wyższego kontraktu to "tam są drzwi". Legia Mistrz !

odpowiedz
Bródno - 07.04.2021 / 16:52, *.play-internet.pl

@Matigol: lepiej bym tego nie napisał

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 07.04.2021 / 14:58, *.chello.pl

Dobrze by było,jak by został.

odpowiedz
Wiaderny - 07.04.2021 / 13:00, *.plus.pl

Jak wy mozecie tym całym gównem sie dalej podniecac.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 07.04.2021 / 11:44, *.landirenzo.pl

Uważam, że się odbudował na tyle , że jest teraz legii przydatny. Oczywiście nie za wszelką cenę, bo pod ścianą na razie nie stoimy, ale krótka ławka szybko się mści . Jeśli ma iść , niech idzie za granice bo jak stanie na przeciwko Jędzy to się nie pozbieramy z liczeniem bramek.

odpowiedz
singspiel - 07.04.2021 / 12:54, *.atman.pl

@Robert Szenfeld : Wszołek gra na prawym skrzydle, więc raczej trafi na Mladenovicia

odpowiedz
Andrzejjj - 07.04.2021 / 11:30, *.plus.pl

Do ,,silnej ligi" to tylko dla pieniędzy bo z obecną formą nawet jak ta na Ekstraklasę jest niezła to pozostaje mu tylko grzać ławę.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.04.2021 / 10:27, *.chello.pl

Wszołek za Legię, to umierać nie będzie (vide zachowanie po przegranym, pucharowym meczu z Piastem). Chce większych pieniędzy, niech idzie. Moim zdaniem, Mioduski sensownie robi, wyznaczając górny limit zarobków na 220 tys. euro. U nas piłkarze grają zdecydowanie mniej meczów, niż średniej klasy drużyny europejskie. Po szybkim odpadnięciu z europejskich rozgrywek, zostaje tylko liga i ew. krajowy puchar. Do tego dochodzi kryzys po covidzie. Hossa już była, teraz czas na powściągnięcie oczekiwań. Chce, niech się buja, Legia jest ważniejsza, niż ambicje kopacza.

odpowiedz
Matt - 07.04.2021 / 11:32, *.tpnet.pl

@Po(L)ubiony: Górny limit zarobków jest bardzo dobry. Dodałbym jeszcze silne powiązanie uposażenia z wynikami. Średnia pensja, duże premie za trofea i wygrane.

odpowiedz
bum - 07.04.2021 / 09:03, *.virginm.net

silniejsze ligi:
bialorus
wegry
kazachstan
azerbejdzan
bulgaria....
Jakos mi nie szkoda go niech idzie. Fajtlapa. Bazuje na szybkosci ot tyle. Niedlugo bedzie musial grac w okularach bo slepnie. Z bogiem wszolek zero zalu!! Mam nazieje ze Jura i Veso zostana jakims cudem

odpowiedz
Autor - 07.04.2021 / 08:57, *.virginm.net

"Jego kontrakt jest jednym z wyższych w drużynie i tutaj także kontynuowanie współpracy stoi pod znakiem zapytania." - To zdanie o Vesoviciu wyjasnia wiele .... Jak nie zejdzie z oczekiwaniami to sie zegnamy rowniez.
Nie bez powodu sciagneli tego uzbeka. Dla mnie Vesovic to priorytet... Juranovic drugi priorytet a ta ciote piszczaca co uwarza sie za jakiegos pilkarza lepszego niz jest to dajcie mu odejsc niech spier...lalala lalus.
W legii nie dlugo same no namy beda graly jak ten jaszczur. Miodek idz ty razem z tym wszolkiem najlepiej gdzies daleko

odpowiedz
Jurek - 07.04.2021 / 06:07, *.tropolys.de

Priorytetem było również zatrzymanie Vadisa. Rezultat pamiętamy.

odpowiedz
Jano - 07.04.2021 / 09:20, *.orange.pl

@Jurek: Ale co zrobisz jak piłkarz nie chce? Vadisowi ponoć zaproponowali 1mln euro kontraktu a i tak odszedł, na siłę nikogo nie zmusisz a na kosmiczne kontrakty to Legii chyba nie stać!

odpowiedz
Daszka - 06.04.2021 / 23:15, *.chello.pl

Obawiam się Koledzy, że nie doceniamy Miodowego. Pomimo czterech lat sromoty sportowej, tj. braku awansu do EP, klubowy włodarz okrzepł i okopał się na rubieżach budżetowych. Nawet brak wpływu gotówki, z tzw. dni meczowych (covidowe realia) nie przeszkadzają mu nadal cieszyć się "legijną zabaweczką". Czy naprawdę sądzicie, iż kolejny ew. brak awansu naszej drużyny do fazy gr. jakichkolwiek europejskich rozgrywek wstrząśnie nim samym, a także negatywnie oddziałuje na płynnością finansową klubu? Ja tak nie uważam. A to dlatego, że rzeczywistym źródłem dochodu uczynił on "biznes transferowy" realizowany (uprawiany) w ramach funkcjonowania Legii W-wa. Czyli tanio kupić lub wypromować i korzystnie sprzedać. Oczywiście, kibicowskie odczucia schodzą tutaj na dalszy plan. Niestety...

odpowiedz
Ryj - 07.04.2021 / 00:14, *.206.165

@Daszka: Też myślę, że prezes nie przejmuje się poziomem drużyny i ligi tak jak my. Teraz pewnie zagramy w lidze konferencji i tym nakarmi kibiców z grubsza. Tak to jest wymyślone dziś, żeby biznes się kręcił. O meczach z klasowymi klubami zapomnijmy, z resztą to by były dla nas raczej smutne widowiska i ostre bacisze.

odpowiedz
Daszka' - 07.04.2021 / 01:32, *.chello.pl

@Ryj: dokładnie!

odpowiedz
olew - 07.04.2021 / 06:36, *.vectranet.pl

@Daszka: Przesadzasz, normalni szanują właściciela, który zapewnił dekadę pełną mistrzostw, pucharów , LM, LE. Ma też porażki, ale ogólnie jest w porządku. Polubił chyba piłkę.
Frustraci i nieloty, którzy mu ubliżają, to jakieś 2% kiboli, oni nikogo i niczego nie lubią poza sobą. Kolejne 10% to giganci biznesu, chwilowo bez forsy. Tacy jesteśmy, ale dominuje sympatia i szacunek do właściciela, z którą nie kłoci się krytyka, bo on przecie nie Bóg.

odpowiedz
Kamień - 07.04.2021 / 07:02, *.chello.pl

@olew: Że co Mioduski zapewnił? Człowieku to, że był właścicielem większościowym nie znaczy, że coś było jego zasługą. Sam przyznawał, że nie miesza się do spraw klubu...

odpowiedz
Rytm - 07.04.2021 / 08:10, *.centertel.pl

@olew: mylisz osoby. To Leśny zapewniał sukcesy, bo to on odpowiadał za pion sportowy. Za prezesury Mioduskiego nie graliśmy w LM czy nawet LE. Masz nawet na tej stronie licznik wstydu prezesa Mioduskiego.

odpowiedz
Rytm - 07.04.2021 / 08:12, *.centertel.pl

@Kamień:
Otóż to. Dopóki nie mieszał się w sprawy klubu, to była i gra w pucharach. Odkąd przejął stery i zacząl wprowadzać swoje rządy, to się zaczęły kompromitacje w Europie. I dług jakimś cudem się bardzo powiększył.

odpowiedz
Juliusz - 07.04.2021 / 13:15, *.245.12

@olew: idz byc idiota, gdzie indziej. Mioduski nie dość, że zniszczył marke Legii w Europie, to jeszcze zadłużył klub po same uszy.

odpowiedz
oLaf - 06.04.2021 / 22:38, *.vectranet.pl

kurna, Vesovic to jest gość z sanatorium - on to wróci do formy za rok....

a Wszołek jest super graczem - już widzę , że go straciliśmy : (

odpowiedz
Typek - 07.04.2021 / 08:26, *.7.42

@oLaf: Mam tak samo jak Ty :(

odpowiedz
Hugon - 06.04.2021 / 22:30, *.vectranet.pl

Z grubym to chyba żarty,już po 1 04.

odpowiedz
Rytm - 06.04.2021 / 21:49, *.centertel.pl

Żałują na kontrakt Wszołka, a ten odejdzie i trzeba będzie kogoś sprowadzić, czyli wyłożyć kasę na transfer plus pensja, a jak wolny zawodnik to kasa za podpis. Nie wiem co w głowie ma ten nieudacznik Mioduski, ale na pewno nie mózg. Znów nasprowadzają tuzin przeciętniaków, na to kasa jest.
Co on zrobił z tym klubem. Zachciało mu się klubu.

odpowiedz
Michał - 07.04.2021 / 00:38, *.tpnet.pl

@Rytm:
Wiesz, ja rozumiem krytykę działań prezesa, sam mam sporo uwag, ale uważam ze formułowanie takich określeń typu „nieudacznik” jest po prostu niestosowne, wobec człowieka, który jednak coś w życiu osiągnął. Uważam ze zarządzanie pionem sportowym wymaga wielu zmian i Mioduski się do tego nie nadaje ale jako właściciela bym go nie deprecjonował.
Dla mnie najbliższe okno wyjaśni czy faktycznie uczy się na błędach i drużyna się nie rozbije jak bywało w przeszłości.
Podsumowując, rozumiem emocje i zgadzam się po części, ale bardzo słabe wydaje mi się określanie mianem nieudacznika człowieka, który jednak coś w życiu widział i zrobił. Chodzi o taki zwykły szacunek ;) nie jestem fanem DM.
Z fartem!

odpowiedz
Rytm - 07.04.2021 / 05:12, *.centertel.pl

@Michał:
Może nie sprecyzowałem tego dokładniej, ale określenie nieudacznik dotyczy tylko i wyłącznie sfery piłkarskiej, a konkretniej Legii. Jego życie prywatne mnie nie obchodzi. Nawet mógłby mieszkać na Dworcu Centralnym i miałbym to w nosie, gdyby dobrze zarządzał Legią.
W porównaniu do sukcesów Leśnego z Legią, to Mioduski jest nieudacznikiem. Tamtemu żarło (poza wyjątkami), a ten to pechowiec.

odpowiedz
olew - 07.04.2021 / 06:49, *.vectranet.pl

@Rytm: dziesięć lat supremacji w Polsce, LM, LE to istotnie znamionuje nieudacznika, co innego akcjonariat Lecha (giganci) , Lechii ( supergiganci) , Piasta ( sztukmistrze), Wisły ( wiadomo gwiazdy), Śląska ( zuchy), Jagi (dobrze rokują !), Ruchu ( konsekwentni), Zabrza (bezkompromisowi), Pogoni (sprytnie ukrywają potencjał)

odpowiedz
Rytm - 07.04.2021 / 08:08, *.centertel.pl

@olew:
Supremacja zaczęła się kiedy, pamiętasz może? Czy nie czasem od prezesury Leśnego? Kiedy Mioduski był z Legią w LM i LE jako prezes? Widzisz, przywołujesz czasy Leśnego, gdzie była chyba 4 czy 5 lat z rzędu gra w europejskich pucharach. Za Mioduskiego jako prezesa już 4 lata nie ma pucharów.
Mioduski oczywiście był współwłaścicielem Legii za czasów sukcesów gdy prezesem był Leśny. Ale wtedy Mioduski nie odpowiadał za pion sportowy, był w cieniu. Odkąd Leśny odszedł zaczęło się sypać. Więc tak, przy sukcesach Leśnego w Legii Mioduski to nieudacznik. Mioduski taki biznesmen i ma kontakty, a nie potrafi znaleźć sponsora na nazwę stadionu.

odpowiedz
olew - 07.04.2021 / 08:22, *.vectranet.pl

@Rytm: Pan Leśnodorski bawił się za pieniądze Mioduskiego, który był właścicielem, prezesi to najmici, o biznesie decyduje właściciel !!!! tylko i wyłącznie ! acha Mioduski nie był żadnym współwłaścicielem lecz właścicielem ! pozostali byli słupami , co było widoczne przy rozstaniu ( nota bene ja żałuję tego rozwodu, choć wiem że z Leśnodorskim ciężko pracować bo to łobuziak ) . Porównywanie kasy Leśnodorskiego i Mioduskiego to zaś jest brawura. Wybacz Bracie , ale nazwa stadionu to absolutny bzdet, natomiast od 2012 roku LEGIA to POTĘGA ! i jakkolwiek nasz właściciel robi i błędy i ma grzeszki, to nie widzieć tej potęgi jest semiżenua...

odpowiedz
Rytm - 07.04.2021 / 08:52, *.centertel.pl

@olew:
Leśnodorski był współwłaścicielem i to jest fakt. To, że wymyślasz sobie jakieś rzeczy, aby pasowało do teorii, to już jest poza dyskusją. Gdyby Leśny nie był współwłaścicielem to Mioduski nie musiałby wykupywać od niego udziałów. Chyba logiczne?
Legia funkcjonowała dzięki kasie z mistrzostw, z LE i LM, transferów, a nie dzięki kasie Mioduskiego.
Legia sukcesy w poprzedniej dekadzie zaczęła odnosić dzięki Leśnemu i jego decyzjom. Odkąd Mioduski sam prowadzi klub, to efekty widać po liczniku wstydu Mioduskiego jako prezesa.
Leśny od 2012 roku był prezesm klubu, a wówczas Mioduski był tylko w radzie nadzorczej (klub od iti przejęli w 2014 roku).
A więc pierwsze sukcesy (mistrzostwo 2012/13) w poprzedniej dekadzie to zasługa Leśnego jako prezesa, i Mioduski nie był jeszcze wtedy współwłaścicielem klubu. To Leśny zbudował fundamenty.
Czerczesow to był pomysł Leśnego, a Mioduski go nie chciał. Widzisz, jeden miał nosa, a drugi go nie ma.

odpowiedz
Rytm - 07.04.2021 / 09:03, *.centertel.pl

@olew:
Ale, żeby nie było. Życzę Mioduskiemu jeszcze większych sukcesów z Legią niżvza Leśnego, bo to będzie tylko z korzyścią dla Legii, najwspanialszego klubu na swiecie:)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.04.2021 / 09:54, *.centertel.pl

@olew: Mioduski to pijawka dojąca Legię. Jego największe "sukcesy" widać w sprawozdaniu finansowym Legii po stronie zobowiązań.

odpowiedz
Michał - 07.04.2021 / 20:43, *.tpnet.pl

@Rytm: Ok, rozumiem. Może jestem przewrażliwiony, ale warto podnosic kulturę dyskusji, dlatego się uczepiłem tego stwierdzenia ;) warto pamiętać ze Leśny grał na dużym ryzyku i za nie swoje pieniądze. Fakt. LM nikt mu nie zabierze, ale przypomnijmy sobie jakich miał rywali i jakimi wynikami się zakwalifikowali. To nie usprawiedliwia braków pucharów w ostatnich latach, ale mam wrażenie ze trochę zamydla ogląd sytuacji. Przypomnijmy sobie ze za czasów BL zdążył się incydent z Celtikiem, który tez rzuca cień na te kadencję (wiem ze nie on wprowadzał Bereszynskiego, ale tez nie Mioduski odpowiada bezpośrednio za to kto jak piłkę kopnie). Moim zdaniem Mioduski jest dobrym właścicielem i przeciętnym prezesem.
Wracając do początku, warto być wyważonym w słowach, nie odbierze nam to wydźwięku, a wprowadza dyskusje na lepsze tory.
Bądźmy lepsi ;) Adios!

odpowiedz
L - 06.04.2021 / 19:44, *.amazonaws.com

???

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.04.2021 / 19:43, *.centertel.pl

Jezeli nie bedzie w tym roku pycharow, to bedzie koniec Legii obecnego wlasciciela. Dlugi, dlugi, dlugi i zadnego swiatla w tunelu...

odpowiedz
igrek44 - 06.04.2021 / 20:16, *.chello.pl

Przeciez opisana przez ciebie sytacja trwa od dobrych 2 lat, wake up!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.04.2021 / 21:05, *.centertel.pl

@igrek44: I w tym roku sie zakonczy, gdy zabraknie pucharow.

odpowiedz
Lolek - 06.04.2021 / 21:12, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: akurat w tym roku będzie nieco łatwiej bo zawsze się można załapać na LE 2, wystarczy wygrać dwa mecze w eliminacjach do LM co wcale nie jest poza zasięgiem obecnej drużyny.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.04.2021 / 23:47, *.centertel.pl

@Lolek: Masz racje, tylko jaka bedzie kasa za udzial w tej imprezie? Masz jakies wiesci?

odpowiedz
Maciej - 06.04.2021 / 23:55, *.supermedia.pl

@Leśny Dziadek: podobno można dobrze zarobić

odpowiedz
Juliusz - 06.04.2021 / 18:34, *.245.12

Zapomniałem jeszcze o tym, że Kucharski mówił, że będą musieli kogoś dobrze sprzedać latem. Luquinhas lub Kapustka to jedyni zawodnicy na których można coś koło 4 mln euro wyciągnąć.
A za 220 tys euro pensji ciężko będzie zatrudnić nawet przyzwoitego zawodnika.

odpowiedz
Arek - 06.04.2021 / 18:33, *.tpnet.pl

Nie bardzo ogarniam, jak Mioduski chce zagrać w jakichkolwiek pucharach, jak skąpi na czołowych piłkarzy w drużynie. Ja tam się nie znam, ale wydaje mi się, że taniocha wiele nie zwojuje, o ile w ogóle.

odpowiedz
dino - 06.04.2021 / 20:01, *.vtelecom.pl

@Arek:
To tak jakbym chciał zbudować relację z dziewczyną ale zalowalbym na restaurację ubranie czy porządny samochód a potem bym się dziwił ze jestem sam i obwinial za to wszystkich dookoła a nie samego siebie

odpowiedz
Grzesiek - 06.04.2021 / 20:48, *.centertel.pl

@Student_L: w sedno, dino sorry brachu ale student dobrze napisal

odpowiedz
Mk - 06.04.2021 / 18:32, *.com.pl

W silniejszej lidze juz byl i wrocil sie odbudowywać do kraju, taki z niego wirtuoz futbolu. Tu przynajmniej pogra i czasem zaliczy asyste albo bramke. Chyba ze chodzi tylko o to by wypelnic kontrakt dla kasy.

odpowiedz
Thorn - 06.04.2021 / 19:29, *.mm.pl

@Mk: A o co myślałeś? jakbyś dostał o wiele lepszą kasę za tą samą pracę to byś się zastanawiał nad zmianą pracodawcy.nie sądzę

odpowiedz
czarny76 - 06.04.2021 / 18:29, *.amazonaws.com

Wszołek ma zostać.Miodek masz zrobić wszystko żeby tak się stało.Chcesz pucharów to działaj....

odpowiedz
L - 06.04.2021 / 18:25, *.142.21

Artur to czyste DNA Legii a wy tu piszecie o pieniądzach, za dużo to macie FM w baniach a nie tradycji której coraz mniej

odpowiedz
Juliusz - 06.04.2021 / 18:25, *.245.12

Kudłaty nieudacznik ma teraz podobno płacić kontrakty do 220 tys euro.
Wszołek, Vesovic na bank nie zaakceptują takich niskich pensji. Gwilia też się zawinie. Szabanow nie zrezygnuje z dużo większej kasy w Dynamie i pewnie tam wróci. Juranovic i Mladen mogą naciskać na transfer. Jednym słowem znów będzie rewolucja kadrowa robiona przez ludzi niekompetentnych i bez gotówki.

odpowiedz
olew - 07.04.2021 / 00:49, *.vectranet.pl

@Juliusz: Wydaje mi się , że bredzisz Bracie, nota bene w Legii nikt nie zasługuje na kontrakt siegajacy 220 tysięcy eurusi, a mamy najlepszych grajków w Polsce !!! (są za słabi na taką kasę ), a przede wszystkim dzięki "Kudłatemu nieudacznikowi" przeżyliśmy najlepszą dekadę w historii, pełną mistrzostw, pucharów, LM. LE. Cała Polska się nas boi i cała wyje z zazdrości . Pozdrawiam . LEGIA to POTĘGA !!!

odpowiedz
Si - 08.04.2021 / 07:58, *.chello.pl

@Juliusz: mam nadzieję że te 220 tysi euro max to rocznie a nie miesiecznie?

odpowiedz
Dużo silniejsze ligi pomijam - 06.04.2021 / 18:19, *.chello.pl

Silniejsze ligi? Czyli pewnie Cypr, Azerbejdżan, Kazachstan, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria i zawsze groźny Luxemburg?

odpowiedz
Juliusz - 06.04.2021 / 18:37, *.245.12

@Dużo silniejsze ligi pomijam: Najgorsze jest to, że mistrz każdego z tych wymienionych krajów naprawdę by nas rozjechał bez mydła. Jedynie z mistrzem Lux moglibyśmy powalczyć.

odpowiedz
Mati - 06.04.2021 / 18:16, *.chello.pl

Wszołek out Veso na boisko

odpowiedz
olew - 06.04.2021 / 18:08, *.vectranet.pl

ja wolę Vesovica od Wszołka, ale klub pewnie inaczej, będzie jak będzie

odpowiedz
Adam - 06.04.2021 / 18:08, *.chello.pl

Z całą moja sympatią do Artura przedłużanie jego kontraktu (o ile nadal będzie 'jednym z najwyższych w drużynie') to takie trochę przepalanie kasy. A Wszołek pewnie sp***doli do silniejszej ligi i tyle go widzieliśmy. Nie żebym miał mu specjalnie za złe.

odpowiedz
Pio - 06.04.2021 / 18:17, *.chello.pl

@Adam: dokladnie, głupio im powiedzieć "sory Artur ale chcemy juz miszte ogrywać, do tego sporo kosztujesz " , on chce grać i tak trochę patowo. Wszołek dobrze by było gdyby został bo prędzej nam juranovicia kupią i wtedy zatęsknią za wszolkiem

odpowiedz