fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Siatkarze Legii awansowali do I ligi!

Woytek, vid. Bodziach, źródło: Legionisci.com

W trzecim meczu turnieju finałowego o awans do I ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała z drużyną SMS PZPS Spała 3-1. Dzięki temu zwycięstwu legioniści zapewnili sobie awans do I ligi!

W niedzielę "Wojskowych" czeka ostatni mecz turnieju z SPS Chrobry Głogów, który także wygrał 3 mecze i obok Legii w przyszłym sezonie zagra w I lidze.

Fotoreportaż z meczu - 63 zdjęcia Woytka
Fotoreportaż z meczu - 87 zdjęć Bodziacha
Fotoreportaż z meczu - 79 zdjęć Hugollka


II liga: SMS PZPS Spała 1-3 Legia Warszawa
Sety: 27-25, 20-25, 21-25, 20-25

Tabela grupy finałowej: [punkty, sety]
1. Legia Warszawa 4 6-3
2. SPS Chrobry Głogów 4 6-2
3. AZS Częstochowa 2 4-6
4. SMS PZPS Spała 2 1-6



Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Mar - 03.05.2021 / 09:38, *.orange.pl

brawoooooooooooooooooooooo :)))))

odpowiedz
Lampart won - 02.05.2021 / 13:37, *.vectranet.pl

Brawo Panowie. To był bardzo dobry sezon dla Legii piłkarze obronili mistrzostwo Polski, futsaliści i siatkarze awansowali, koszykarzę zajęli 4 miejsce, najlepsze od 47 lat. Sukcesy odnosili także inni sportowcy reprezentujący nasz klub.

odpowiedz
robson - 02.05.2021 / 11:56, *.t-mobile.pl

Brawo !

odpowiedz
Darek - 02.05.2021 / 11:23, *.chello.pl

Brawo Panowie.Gratulacje.

odpowiedz
dezet - 01.05.2021 / 23:39, *.chello.pl

Brawo!!! Jeszcze jeden kroczek i będziemy na właściwym szczeblu!

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 01.05.2021 / 22:48, *.68.151

Brawo Panowie! Serdecznie GRATULUJE!!!

odpowiedz
FI(L)IP - 01.05.2021 / 21:45, *.amazonaws.com

Brawo! W końcu do tego doszło. Dwa lata temu było blisko, rok temu rozczarowująco daleko.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 21:40, *.bredband2.com

I nigdy nie wybacze temu palantowi(tak, palantowi) jakim jest Drzyzga. Bo przez niego wyjechalem do Grecji, a moglem grac w Legii (za mniejsza kase nawet). Wal sie Drzyzga.

odpowiedz
CWKS (L) - 01.05.2021 / 21:44, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu:
Ale któremu, bo ja słyszałem o trzech :)

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 21:46, *.bredband2.com

@CWKS (L) : chyba wojciech drzyzga, ten ktory byl trenerem Legii a pozniej "ekspertem" komentatorem w tv

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 21:34, *.bredband2.com

Brawo Legia! BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zayeeeeeebiscieeee! Gratuluje! Swietne zwyciestwo! Awans!
BRAWO!!!!

odpowiedz
Staty - 01.05.2021 / 21:30, *.chello.pl

Panowie wielkie gratulacje. Idziemy za ciosem i za rok kolejny awans.

odpowiedz