fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Karpaty Krosno 0-3 Legia Warszawa

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W pierwszym meczu turnieju finałowego o awans do I ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała 3-0 z Karpatami Krosno! Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Bartosz Stępień z Legii. Drugie spotkanie legioniści mają zaplanowane na piątek na godzinę 20:00. Rywalem będzie AZS Częstochowa, który w turnieju półfinałowym pokonał Karpaty. W czwartek AZS zmierzy się z Karpatami. Do dalszej fazy turnieju finałowego awansują dwie najlepsze z trzech drużyn każdej z grup. W przypadku wygranej AZS-u z Karpatami w czwartek, Legia będzie miała zapewniony awans do rywalizacji, która będzie miała miejsce w sobotę i niedzielę.

Fotoreportaż z meczu - 30 zdjęć Hugollka

Rezultat piątkowego meczu będzie miał jednak bardzo duże znaczenie, bo wyniki spotkania z pierwszej fazy turnieju (pomiędzy zespołami 1 i 2 danej grupy), zostanie przepisany do tabeli rundy finałowej.

Awans do 1. ligi uzyskają dwa najlepsze zespoły w końcowej klasyfikacji. Jeśli w gronie dwóch najlepszych drużyn znajdzie się SMS PZPS Spała, który decyzją PZPS ma zagwarantowane miejsce w 1. lidze, awans uzyska drużyna, która zajęła trzecie miejsce w turnieju finałowym.

II liga: Karpaty Krosno 0-3 Legia Warszawa
Sety: 19-25, 19-25, 21-25

W pierwszym meczu turnieju finałowego, WKS Sobieski Arena Żagań przegrał 2-3 z SMS-em Spała.

Pozostałe wyniki 1. dnia turnieju:
WKS Sobieski Arena Żagań - SMS PZPS Spała 2-3 (13-25, 25-20, 21-25, 25-22, 11-15)

Fotoreportaż z meczu - 30 zdjęć Hugollka

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Zajec - 29.04.2021 / 13:00, *.tpnet.pl

Awans do TAURON 1.Ligi uzyskają dwa najlepsze zespoły w końcowej klasyfikacji. Jeśli w gronie dwóch najlepszych drużyn znajdzie się SMS PZPS Spała, który decyzją PZPS ma zagwarantowane miejsce w TAURON 1.Lidze, awans uzyska drużyna, która zajęła trzecie miejsce w turnieju finałowym.

odpowiedz
Krzeszczu - 29.04.2021 / 10:12, *.bredband2.com

Brawo siatkarze!
Wedle starego ale jakze madrego powiedzonka: when going gets tough, the tough get going.

Powodzenia w dalszej walce!
Ps: Jesli Andzrej Szewinski nadal jest senatorem w Czestochowie (gdzie nawet chyba gral) to prosze, przekazcie mu moje pozdrowienia :-)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.