Michalina Wierzba
REKLAMA

Pięciobój

Wyniki legionistów w III edycji PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Drzonkowie zakończyły się trzecie w tym sezonie zawody Pucharu Polski w pięcioboju, czwórboju i trójboju nowoczesnym. W rywalizacji pięcioboistów w kat. Open, tuż za podium, a najlepsze wśród Polek zajęła Michalina Wierzba, która zwyciężyła w klasyfikacji Pucharu Polski. Legionistka w pływaniu (2:20,53 min.) zajęła 9. miejsce, w szermierka zdobyła 238 punktów (6. miejsce), w jeździe konnej 286 pkt. (6. miejsce), a w biegu ze strzelaniem uzyskała czas 13:17.62 min. (6. miejsce). Zwyciężyła Meksykanka, Mayan Oliver.

W czwórboju brązowy medal zdobyła Paulina Myrda. W trójboju na podium znalazły się dwie legionistki - druga byłą Małgorzata Karbownik, trzecia Pola Wolska, a tuż za podium Katarzyna Dębska. Trzecie miejsce wśród mężczyzn zajął Igor Radomyski, który obronił trzecią lokatę uzyskaną w pływaniu (czas 2:06.02 min.). Karbownik uzyskała najlepszy wynik w pływaniu - 2:09.07 min.

Wyniki legionistów:
Trójbój U-17: 2. Małgorzata Karbownik, 3. Pola Wolska, 4. Katarzyna Dębska, 7. Olga Cisek
Trójbój U-17: 3. Igor Radomyski
Czwórbój: 3. Paulina Myrda
Pięciobój (open): 4. Michalina Wierzba, 7. Paulina MyrdaREKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.