REKLAMA

Pływanie

Jan Kozakiewicz mistrzem Polski na 100m stylem klasycznym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Jan Kozakiewicz z sekcji pływackiej Legii Warszawa wywalczył złoty medal na Mistrzostwach Polski seniorów, które odbywają się w Lublinie, w konkurencji 100 metrów stylem klasycznym. W finale MP legionista uzyskał czas 1:01.09 min., co niestety nie daje mu kwalifikacji do IO w Tokio.

W porannych kwalifikacjach, Kozakiewicz uzyskał najlepszy wynik: 59,93 sekundy. Nasz zawodnik rywalizować będzie również o złoty medal w konkurencji 50 metrów stylem klasycznym - ta konkurencja odbędzie się w niedzielę, 2 maja.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
wwwojtecky (L) - 30.04.2021 / 20:36, *.55.63

Szacunek! Gratulacje
Pływanie jest the best!

odpowiedz
Janku - 29.04.2021 / 21:44, *.chello.pl

Dasz radę !!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.