fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Transmisja meczu SMS PZPS Spała - Legia

Woytek, źródło: Legionisci.com

O godzinie 19:00 w hali przy ul. Niegocińskiej w Warszawie siatkarze Legii rozegrają trzeci mecz w turnieju finałowym o awans do I ligi siatkówki. Rywalem "Wojskowych" będzie SMS PZPS Spała, z którym legioniści rywalizowali już w turnieju półfinałowym rozegranym w Grodzisku Mazowieckim. Wówczas SMS wygrał 3-1, ale to spotkanie nie miało już znaczenia pod kątem awansu do fazy finałowej.

Jeżeli dziś legioniści pokonają rywali, to będą o krok od awansu do I ligi!

Transmisja meczu:


Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 21:25, *.bredband2.com

Brawo Legia! BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zayeeeeeebiscieeee! Gratuluje! Swietne zwyciestwo! Awans!
BRAWO!!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.