fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Świętowanie mistrzostwa na bulwarach wiślanych

Woytek

Po niedzielnym meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała piłkarze Legii odbiorą złote medale i trofeum mistrza Polski za sezon 2020/21. Mecz przy Łazienkowskiej 3 odbędzie się z udziałem kibiców, ale na stadionie będzie mogło być tylko 7,5 tysiąca kibiców. Następnie przyjdzie pora na świętowanie w większym gronie - wszyscy spotykamy się na bulwarach wiślanych.

"Po meczu jak nakazuje piękny zwyczaj, idziemy świętować mistrza Polski. Wreszcie można będzie się pobawić. Pośpiewać, odpalić race i pić szampana. Czyli to, co zawsze tego pięknego dnia. Obowiązkiem każdego Legionisty jest być tego wieczora na bulwarach wiślanych i świętować z całą Warszawą. Widzimy się wszyscy w okolicy Centrum Nauki Kopernik i jaaaazda!" - informują Nieznani Sprawcy.

Przed meczem w Źródełku można nabyć race, koszulki i vlepki, z których dochód przeznaczony jest na cele ultras:
Czwartek: 19:00 - 20:00
Piątek: 18:30 - 20:00
Sobota: 13:00 - 14:30

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (123)

+dodaj komentarz
Plaskacz - 14.05.2021 / 22:25, *.centertel.pl

Podobno jak informuje legia.net fety na Bulwarach ma nie być.

odpowiedz
ornitolog z zylety - 15.05.2021 / 07:32, *.chello.pl

@Plaskacz: w sumie dobrze, okres legowy, nurogesi i nne ptaki beda mialy spokoj od wystrzalow

odpowiedz
wiegg - 14.05.2021 / 14:40, *.gov.pl

Udostępnię swoje wejście na sektor Żylety, dochód za sprzedaży w cenię 200 zł przeznaczam na wsparcie zbiórki na siepomaga.pl na kosztowną terapię ratującą życie. Wpłatę udokumentuję potwierdzeniem. Dziś kończy się okno udostępniania, czekam na chętnego do współuczestnictwa w pomocy pod nr 606 649 881.

odpowiedz
money heist - 14.05.2021 / 12:03, *.orange.pl

Kiedys swietowalismy do rana zaraz po zdobyciu MISTRZA i jedynym miejscem bylo Nasze Stare Miasto, teraz uklady ukladziki i swietyjemy 3 tygodnie po zdobyciu tytulu,#AGAINST MODERN FOOTBALL

odpowiedz
paweLek - 14.05.2021 / 11:17, *.pwpw.pl

odstąpię bilet na sektor 214 tel.784722607

odpowiedz
Wariat - 15.05.2021 / 07:33, *.chello.pl

@paweLek: halo, odbierz mordo

odpowiedz
Żmija - 14.05.2021 / 09:21, *.centertel.pl

Legia to nie tylko Ukochany Klub, to również Cząstka Nas Samych.Legia to sposób na życie i jego sens. To Kibice tworzyli i nadal tworzą Jego kulturę i tradycie od przeszło 100 lat. Nie dajmy tego zmarnować przez Tych, co nie rozumieją, że Tradycja to Rzecz Święta ! Gdyby Ktoś miał wątpliwości, co do mojego komentarza, to "donoszę". że na pierwszym meczu Ukochanej byłem w 1967 r. I jako senior Naszego Ukochanego Klubu, proszę o podtrzymanie tradycji. Niech Król Z3W zobaczy, kto Króluje w Polsce. (L)ife ????????(L)????????

odpowiedz
Adam - 13.05.2021 / 15:35, *.t-mobile.pl

Odstąpie bilet za 200 zł
adam.ct@wp.pl

odpowiedz
OLaf - 13.05.2021 / 17:07, *.tpnet.pl

@Adam: mamie za tyle odstąp, będzie z ciebie dumna

odpowiedz
Zu(L)us - 14.05.2021 / 10:00, *.centertel.pl

@Adam: 4 Ci w 4,Chamie tylko kasa.

odpowiedz
Maciek z Jeżyc - 13.05.2021 / 14:26, *.chello.pl

to tak jakby sylwestra swietowac dwa tygodnie pozniej...

odpowiedz
pozdrowieniec - 13.05.2021 / 16:51, *.t-mobile.pl

@Maciek z Jeżyc: Chyba raczej tak, jakby świętować w innym gronie niż zwykle, a nie w innym terminie. Zawodnicy, tak jak w ubiegłym roku, będą płynąć barką po Wiśle, więc jeśli chcesz ich pozdrowić - przyjdź na bulwary. Jeśli nie chcesz widzieć piłkarzy, tylko napić się z kumplami za Mistrzostwo - idź na Starówkę. Możesz również iść najpierw nad rzekę, a później na melanż do centrum. To takie proste!

odpowiedz
L..... - 13.05.2021 / 14:05, *.140.144

Odkupić bilet na dowolny sektor

odpowiedz
mistrz mistrz - 13.05.2021 / 08:28, *.chello.pl

ej, chodzmy sie umowimy na gdzies przy zlotych tarasach, kazdy mialby blisko z kolejki

odpowiedz
(L) - 13.05.2021 / 08:10, *.plus.pl

Patelnia tylko w Sosnowcu !!

odpowiedz
To są jakieś jaja - 13.05.2021 / 07:53, *.play-internet.pl

Nad Wisłą to sobie wianki można zrobić co najwyżej.Widac że niektórzy to chyba boją się królewskiego miejsca w Warszawie jak ognia.Ano tak,tam wirus zaraza,a na bulwarach już nie.Na zatłoczonym autokarze tak,na zatłoczonej tratwie nie.Coraz bardziej żałosne to wszystko

odpowiedz
KamiL - 13.05.2021 / 07:01, *.chello.pl

A czemu nie na patelni, każdemu raczej by pasowała

odpowiedz
Zu(L)us - 13.05.2021 / 04:00, *.centertel.pl

Nie rozumiem tych pseudoLegionistow .Gdybym miał wejściówkę na ten mecz to nawet za 500 bym nie sprzedał. Co za czasy ? Tylko kasa kasa i jeszcze raz kasa. Brak honoru i identyfikacją z LEGIA.

odpowiedz
Piotr (L) - 13.05.2021 / 13:19, *.centertel.pl

@Zu(L)us: Masz rację ja też bym nie odsprzedał biletu za żadne pieniądze w życiu to jak by sprzedać barwy swoje na aukcji. Mam karnet i jestem obecny na każdym meczu. Już się nie mogę doczekać jak będziemy świętować jak jedna wielka rodzina (L)

odpowiedz
Zu(L)us - 14.05.2021 / 10:06, *.centertel.pl

@Piotr (L) : I to bardzo cenię. Nie mam biletu ale na Bulwarach będę. Siemka

odpowiedz
bilet - 13.05.2021 / 02:46, *.vectranet.pl

Przytule bilet na mecz ,Jade 250KM chce byc na meczu i na fecie kontakt pw
testowaplatforma@gmail.com

odpowiedz
L - 13.05.2021 / 07:11, *.it4polska.com

@bilet: Mam na sektor 115 za 200 zł

odpowiedz
Krzysiek - 13.05.2021 / 10:17, *.chello.pl

@L: to ja bardzo chętnie !!!!

odpowiedz
Maciek - 12.05.2021 / 23:47, *.centertel.pl

Rozumiem ze ten szampan to taka metafora:)

odpowiedz
Lukas - 12.05.2021 / 23:35, *.chello.pl

Ja sobie dziabnę piwko lub 5 na Starówce :)

odpowiedz
Krzychulegia66! - 12.05.2021 / 21:34, *.t-mobile.pl

odsprzedam bilet za 200. Mail Krzychu_66@interia.pl

odpowiedz
Bankier - 13.05.2021 / 14:22, *.elartnet.pl

@Krzychulegia66!: Zapłacę ci czekiem, będziesz czekał i czekał.

odpowiedz
NZW - 12.05.2021 / 20:45, *.chello.pl

Nad czym się tu rozwodzić i rozczulać?
Tradycja jaka jest wszyscy przecież wiedzą. Od lat.
Nowa moda, czy raczej trendy, i nowy rodzaj "charakteru" też bez wątpienia już istnieje. Nie da się już tego zmienić.
Jedni niech pójdą swoją drogą, drudzy niech pójdą swoją drogą.
LEGIA TO MY! Każdy wie gdzie ma wtedy być.

odpowiedz
Władeczek będziesz na party? - 12.05.2021 / 19:13, *.vtelecom.pl

jw

odpowiedz
Elquatro - 12.05.2021 / 18:29, *.chello.pl

Deszcz ma padać

odpowiedz
axax122 - 12.05.2021 / 20:44, *.tpnet.pl

@Elquatro: myslalem, że czlowiek to inteligentne stworzenie, bo ma mozg. No proszę to ci podpowiem parasol i i czapka.

odpowiedz
elele - 13.05.2021 / 09:21, *.chello.pl

@axax122: a czapka po co?

odpowiedz
Bartek - 12.05.2021 / 18:20, *.centertel.pl

Odkupile bilet na Żyletę - oferujue 200zl

odpowiedz
Krzychulegia - 12.05.2021 / 21:20, *.t-mobile.pl

@Bartek : mogę odsprzedać za 200 stówy. Sektor 121. Zainteresowany

odpowiedz
Krzychulegia66! - 12.05.2021 / 21:22, *.t-mobile.pl

@Bartek : mogę odsprzedać za 200

odpowiedz
Krzychulegia66! - 12.05.2021 / 21:38, *.t-mobile.pl

@Bartek : oferuję bilet za 200. Email:Krzychu_66@interia.pl. mam sektor 121. Jesteś jeszcze zainteresowany

odpowiedz
elele - 13.05.2021 / 11:02, *.chello.pl

@Krzychulegia66!: moga byc bitcoiny?

odpowiedz
miejsce do oddania - 12.05.2021 / 18:20, *.plus.pl

Mam do udostepnienia karnet na Zylete. Mail - stepienik@wp.pl
Nie wiem jak wycenic, wiec wybiore najlepsza opcje do jutra godz 16

odpowiedz
Katarzyna - 12.05.2021 / 21:23, *.centertel.pl

@miejsce do oddania: odkupie bilet na mecz plisss kontakt

odpowiedz
Krzychulegia66! - 12.05.2021 / 22:03, *.t-mobile.pl

@Katarzyna : mogę sprzedać za 200. Sektor 121. Mail: Krzychu_66@interia.pl

odpowiedz
Sebastian - 12.05.2021 / 17:35, *.play-internet.pl

Żenada jaka tradycja ,Tradycja to starówka tak dla wiadomości nieznanych sprawców

odpowiedz
Jaro - 12.05.2021 / 17:33, *.tpnet.pl

Ciekawe czy Czesiek będzie na bulwarach czy pojedzie do swojego poznania świętować...

odpowiedz
:) - 13.05.2021 / 05:15, *.plus.pl

@Jaro: Czesława i mioduskiego będzie pilnowala ta psiarnia co zawsze pod pewnym domem na Żoliborzu stoi już podobno jest zgoda samego prezesa Jarka bo się boja zdenerwowanych kibiców i Tamary vesoviciovej.

odpowiedz
Nadzieja umiera ostatnia - 12.05.2021 / 17:29, *.tpnet.pl

Chętnie przygarnę bilet na dowolną trybunę! Jak będzie jakaś odpowiedź to podam potrzebne dane :)

odpowiedz
L - 13.05.2021 / 07:07, *.it4polska.com

Posiadam na sektor 115 jak jesteś zainteresowany podaj kontakt do siebie

odpowiedz
L203 - 12.05.2021 / 17:25, *.centertel.pl

Jest opcja, że odsprzedam swoją wejściówkę na sektor Żylety
wiegg@wp.pl do czwartku do 20.

odpowiedz
Bartek - 12.05.2021 / 17:20, *.centertel.pl

Odkupie jeden Bilet na Żyletę - oferuje 200zl

odpowiedz
jasio865 - 12.05.2021 / 13:50, *.play-internet.pl

Oby nie zepsuli Świetowania ci ,którym na wynikach nie zależy,ci-co może chetnie oddadzą punkty Podbeskidziu,ci-co spotrową postawę mają w głebokim poważaniu!!!

odpowiedz
L - 12.05.2021 / 14:51, *.tpnet.pl

@jasio865: Oby. Niestety ci o których mówisz mają już wszystko w dupie bo przecież wygrali trzydziestą ligę w europy...

odpowiedz
Juri - 12.05.2021 / 13:44, *.centertel.pl

Legia Mistrz !
Do zobaczenia na Ł3 i bulwarach.
Świętujmy,radujmy się.

odpowiedz
oLaf - 12.05.2021 / 13:34, *.vectranet.pl

dobra, ale za rok to już na Starówce!!!!!

Mamy fetować jak na Mistrza przystało - na Starówce, przez cholerny covid zepchnięto nas nad Wisłę... no trudno.

odpowiedz
Rollo - 12.05.2021 / 13:10, *.plus.pl

Kto wbija do źródła na czas meczu?

odpowiedz
Najważniejsze pytanie odnośnie fety mistrzowskiej - 12.05.2021 / 12:56, *.tpnet.pl

Czy będzie Władeczek z maciorą?

odpowiedz
K - 12.05.2021 / 14:56, *.centertel.pl

Będzie Maciora z Władeczkiem.

odpowiedz
singspiel - 12.05.2021 / 15:07, *.atman.pl

@Najważniejsze pytanie odnośnie fety mistrzowskiej: tak. i zabiorą dzieci

odpowiedz
Najważniejsze pytanie odnośnie fety mistrzowskiej - 12.05.2021 / 20:46, *.tpnet.pl

@K: Dobre!

odpowiedz
Franio - 12.05.2021 / 12:39, *.16.195

Browarek na starówce a gwiazdeczki niech sobie pływają łódeczką po Wiśle

odpowiedz
Raf - 12.05.2021 / 12:01, *.play-internet.pl

Ja już świętowałem na Starówce- frekwencja była słaba ale zabawa przednia :)

odpowiedz
LukaszBielany - 12.05.2021 / 22:05, *.chello.pl

@Raf: Też byłem ???? nieliczni ale fanatyczni ????????

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 12.05.2021 / 10:37, *.chello.pl

"Po meczu jak nakazuje piękny zwyczaj" - WIDZIMY się na STARÓWCE, a nie zepchani na schody wiślane...

odpowiedz
Legia on Tour! - 12.05.2021 / 10:17, *.centertel.pl

Ja ide na stare miasto jak sie zawsze chodzilo a nie jakies bulwary. Kazdy niech swietuje gdzie chce ja ide tam gdzie zawszw chodziłem. Legia mistrz!

odpowiedz
dezet - 12.05.2021 / 17:44, *.chello.pl

@Legia on Tour!: dokładnie, tez idę na starówkę!

odpowiedz
OIF - 12.05.2021 / 09:40, *.orange.pl

Idą klękać przed pajacem jędzą i bić mu brawo

odpowiedz
Alan - 12.05.2021 / 07:44, *.t-mobile.pl

Z tym obowiązkiem każdego legionisty to bym nie przesadzał..... rok temu tez feta była na bulwarach a frekwencja delikatnie mówiąc nie zachwyciła.

odpowiedz
Ja - 13.05.2021 / 12:52, *.play-internet.pl

@Alan: Że co? Frekwa była bardzo podobna do tego co zawsze, tylko tłum nie był ściśnięty pod Zygmuntem, a rozwleczony od Mostu Łazienkowskiego aż za Świętokrzyski. W niektorych miejscach nie dało się szpilki wcisnąć. Sporo braci biesiadowało też na Praskich plażach :)

odpowiedz
Rysio - 12.05.2021 / 07:44, *.plus.pl

Co tu świętować,jak przyjedzie Luxemburg i nas opierdzieli....a poza tym cały czas jest z nami covid,więc czy warto?

odpowiedz
Rr - 12.05.2021 / 08:50, *.centertel.pl

@Rysio: to się na sReal przeżuć wynikowcu.

odpowiedz
Barczi - 12.05.2021 / 12:24, *.t-mobile.pl

@Rysio: Chyba z Tobą jest covid bo z Nami to go nie ma :-)

odpowiedz
Arturius1916 - 12.05.2021 / 18:36, *.tpnet.pl

@Rysio: Rysiu.. Ty już przestań proszę malkontencie... Mistrz jest - źle, eliminacje pucharów -źle... Przeprowadź się do Posrania, tam mają sukces. No w końcu to wicemistrz Posrania!

odpowiedz
Miodek - 12.05.2021 / 19:01, *.237.208

@Rr: a ty slownik sobie kup ortograficzny

odpowiedz
Wert - 12.05.2021 / 07:28, *.centertel.pl

Tradycja to tradycja...powinno się to odbyć na Starówce.

odpowiedz
ZNOWU ZMIENIACIE TRADYCJĘ - 12.05.2021 / 07:26, *.247.71


Rok temu bulwary to był niewypał... W tym samym czasie wiele osób bawiło się pod Zygmuntem.

odpowiedz
Muranów - 12.05.2021 / 07:08, *.t-mobile.pl

@#€&* wszystkich malkontentów. Jak się nie podoba internetowi napinacze to wypad obszczymurki jedne.

odpowiedz
Vuko - 12.05.2021 / 05:08, *.tpnet.pl

Tylko nie szczac do Wisly

odpowiedz
500kg - 12.05.2021 / 07:29, *.com.pl

@Vuko:Ci tak idzie do Płocka...

odpowiedz
Jimmy L - 12.05.2021 / 07:56, *.d1-online.com

@Vuko: A co to za różnica, Wisła i tak oszczana i obsrana.

odpowiedz
***** ** - 12.05.2021 / 08:35, *.centertel.pl

@Vuko: Wisła już obszczana.

odpowiedz
Jimmy L - 12.05.2021 / 12:32, *.d1-online.com

@500kg: A to twoja waga czy 500 km do Warszawy.

odpowiedz
Zu(L)us - 12.05.2021 / 04:11, *.centertel.pl

Za daleko z k 6 ?

odpowiedz
stara szkoła - 12.05.2021 / 03:50, *.chello.pl

Ogródki w centrum będą czynne i tam się widzimy o północy po bulwarach

odpowiedz
cuLt - 12.05.2021 / 01:45, *.amazonaws.com

Wszyscy!na!bulwary!Nad!wisłe!

odpowiedz
cuLt - 12.05.2021 / 01:34, *.amazonaws.com

A bédzie transmisja ns żywo?

odpowiedz
Kiboleska - 12.05.2021 / 00:46, *.vectranet.pl

Pachnie żenadą i covidem...

odpowiedz
filand - 12.05.2021 / 00:17, *.t-mobile.pl

Zero świętowania. Zero

odpowiedz
filand: - 12.05.2021 / 07:02, *.t-mobile.pl

Zero świętowania to jest u vicemajstra Poznania...

odpowiedz
Zu(L)us - 11.05.2021 / 23:34, *.centertel.pl

Styczniowych tornistow nie chcę tam widzieć Tylko LEGIA

odpowiedz
Warszawiak - 12.05.2021 / 06:47, *.centertel.pl

@Zu(L)us: tylko pamiętaj zostaw tornister w domu i nie oglądaj się a siebie

odpowiedz
Zu(L)us - 12.05.2021 / 10:19, *.centertel.pl

@Warszawiak : 40 lat minęło na LEGII . Nie tyle ile Ty masz lat.smarkacze do domu

odpowiedz
Warszawiak - 13.05.2021 / 06:54, *.centertel.pl

@Zu(L)us : to pamiętaj emerycie żeby zabrać legitymację to będzie zniżka na bilet ZTM.

odpowiedz
Warszawiak - 13.05.2021 / 06:54, *.centertel.pl

@Zu(L)us : to pamiętaj emerycie żeby zabrać legitymację to będzie zniżka na bilet ZTM.

odpowiedz
filand - 11.05.2021 / 23:32, *.t-mobile.pl

Proszę wybaczyć ale po wyznamiach Pani Vesović w tych didaskaliach udziału nie wezmę.
Kobieto Legia Warszawa od 1971 roku...męcz z ROW Rywnik...

odpowiedz
? - 12.05.2021 / 07:28, *.02.net

@filand:

odpowiedz
K - 11.05.2021 / 23:31, *.t-mobile.pl

Widzimy się wszyscy na bulwarach!!!
A ci co starają się zdyskredytować fetowanie sukcesu są lamusami i miękiszonami. Lepiej zrobicie zostając w domach. Nikt was nie potrzebuje!
Wszystkim normalnym, miłej zabawy!!!

odpowiedz
Zu(L)us - 11.05.2021 / 23:22, *.centertel.pl

Gdzie są te tornistry które w styczniu mowili że Legia będzie na kolanach . Niechcialbym ich spotkać na Bulwarach

odpowiedz
Warszawiak - 12.05.2021 / 06:45, *.centertel.pl

@Zu(L)us: 99% spotka h na bulwarach. Kibice Legii to kibice sukcesu. Głośno szczekają a karawana jedzie dalej...

odpowiedz
L - 12.05.2021 / 16:06, *.tpnet.pl

@Warszawiak : Wy na tej konwiktorskiej jeszcze pamiętacie o swoim śmiesznym klubie czy już tylko jesteście w kontrze do Naszego?

odpowiedz
Lukas - 11.05.2021 / 23:04, *.chello.pl

Raz było fajnie bo coś nowego ale tradycja jest Starówka.

odpowiedz
AAA - 11.05.2021 / 22:19, *.chello.pl

do Bez sensu: a kto Ci zabrania iść potem świętować na Starówce nawet kosztem tego mandatu?

odpowiedz
Eeee - 11.05.2021 / 21:55, *.chello.pl

Ee ja nie idę..

odpowiedz
Zu(L)us - 12.05.2021 / 03:53, *.centertel.pl

@Eeee: pewnie z konwiktorskiej Ci za daleko ?

odpowiedz
Eeee - 12.05.2021 / 07:31, *.chello.pl

@Zu(L)us: eee, Sanguszki na dół zejść ze skarpy i już bulwary.. nie chce mi się, zresztą szczepienie mam dopiero 2 czerwca

odpowiedz
Wert - 11.05.2021 / 21:51, *.centertel.pl

Starówka to było to...czemu nie można tam?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 12.05.2021 / 10:43, *.play-internet.pl

@Wert: zbyt reprezentacyjne miejsce I turysci Nie moga widziec chord pijanych swiewcow kibolskich.
To nie w smak przyjezdnym.
..
Niestety takie lobby jest obecnie.

odpowiedz
sisi - 11.05.2021 / 21:24, *.chello.pl

Zapraszamy Zagłębie i reszte zgód na gruby melanż :)

odpowiedz
mimi - 12.05.2021 / 13:26, *.amazonaws.com

@sisi: to zapraszaj. Rozumiem, że płacisz za nich :)

odpowiedz
L - 12.05.2021 / 14:53, *.tpnet.pl

@mimi: Co ty taki nie gościnny? Szkoda ci pieniędzy hahah?

odpowiedz
Qsm - 11.05.2021 / 21:20, *.orange.pl

Udostępnię karnet na Żyletę na mecz z Podbeskidziem.
Zainteresowani niech piszą z propozycjami na: qsmierro@gmail.com

odpowiedz
Cezar - 11.05.2021 / 22:11, *.chello.pl

@Qsm: aktualne ?

odpowiedz
Qsm - 11.05.2021 / 22:37, *.orange.pl

@Cezar: jeszcze tak

odpowiedz
ding - 11.05.2021 / 21:14, *.chello.pl

Koronaparty 19.16 :-(

odpowiedz
Arek - 11.05.2021 / 22:34, *.tpnet.pl

@ding: nie płacz.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 12.05.2021 / 11:46, *.play-internet.pl

@ding: okryj sie folia, I Nie wychodz z domu.

odpowiedz
naiwny - 12.05.2021 / 15:53, *.orange.pl

@ding: mhm bo media mówią prawdę, a politycy chcą twojego dobra :D ile ty masz lat? 8?

odpowiedz
Tagi - 11.05.2021 / 21:14, *.vectranet.pl

Będzie się działo ! :)

odpowiedz
artic - 11.05.2021 / 21:13, *.55.149

Pani Tamara Vesovic z pania Wszołkową tez beda świetować czy myslec o kasiorze????

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 12.05.2021 / 16:30, *.chello.pl

@artic : WAGiny - tylko kasa.

odpowiedz
Bez sensu - 11.05.2021 / 21:02, *.amazonaws.com

Będzie słabo tak jak rok temu... Bez starówki to nie to samo. Może za rok będzie normalnie?

odpowiedz
Jasio - 11.05.2021 / 21:51, *.edu.pl

@Bez sensu: Rok temu było KOZACKO!

odpowiedz
Jasio - 11.05.2021 / 21:54, *.edu.pl

@Bez sensu - to zostań w domu jak rok temu.

odpowiedz
Marcel - 12.05.2021 / 05:03, *.t-mobile.pl

@Bez sensu: Pewnie nie było cię rok temu i dlatego piszesz, że było słabo? :) Bo mi się wydaje, że akurat było super, więc polecam ci iść w tym roku i sam się przekonasz ;)

odpowiedz
Stefan - 12.05.2021 / 16:39, *.chello.pl

@Marcel: nie było tak zle, ale jednak pod Zygmuntem to tradycja. W tych trudnych czasach tradycji wypadałoby hołdować.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.05.2021 / 20:45, *.centertel.pl

Bedzie herbatka ziolowa?

odpowiedz
Meteor - 11.05.2021 / 21:55, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Tylko Yerba Mate i Earl Grey

odpowiedz