Marko Vesović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Vesović odchodzi z Legii!

Woytek

Legia Warszawa nie przedłuży kontraktu z Marko Vesoviciem. Przed meczem ze Stalą Mielec prowadzone były rozmowy, ale po wpisach żony zawodnika na Instagramie, w których mocno krytykowała klub, władze Legii zrezygnowały z dalszych negocjacji kontraktowych. Przy Łazienkowskiej zapanowało duże oburzenie całą sytuację, a według informacji Piotra Koźmińskiego ze sportowefakty.wp.pl słowa napisane przez Tamarę Vesović zostały odebrane w Legii jako kłamliwe. Decyzję zarządu klubu potwierdził w czwartek na konferencji prasowej Czesław Michniewicz.

- Pamiętam Marko jako zawodnika, który grał bardzo dobrze. Później miał pechową kontuzję, ciężko pracował, żeby wrócić. Dużo było determinacji w tym wszystkim. Na koniec decyzja, że z nami nie zostanie. Nie wiążę tego z sytuacją w mediach społecznościowych, co mówi i pisze jego żona. Ocenialiśmy Marko jako piłkarza. Ostatecznie na zarządzie zapadła decyzja, że jego kontrakt nie zostanie przedłużony. Życzę Marko wszystkiego najlepszego. Jest w sile wieku, ma olbrzymie doświadczenie i dużo determinacji, żeby grać na dobrym poziomie. Nie będzie tego robił w Legii, ale myślę, że tak jak wszyscy tu, życzę mu wszystkiego dobrego w nowym klubie - powiedział szkoleniowiec.


Na pewno jednak dużą rolę odegrały zarzuty o nieopłacenie leczenia i braku odpowiedniej opieki podczas kontuzji. Okazuje się, że Legia proponowała Vesoviciowi zabieg w Polsce, którego koszty pokryłaby w stu procentach. Zawodnik naciskał jednak na zabieg we Francji, więc klub nie musiał go finansować. Mimo to pokrył 50 procent kosztów, a dodatkowo przy zabiegu asystował lekarz klubowy Mateusz Dawidziuk. Następnie "Veso" wolał rehabilitować się w Czarnogórze, choć przy Łazienkowskiej woleli mieć go na miejscu, by mieć pełną kontrolę czy wszystko przebiega prawidłowo.

W listopadzie 2020 roku zawodnik udzielił wywiadu oficjalnej stronie klubu, w którym na pytanie o to co najbardziej pomogło mu w trakcie przerwy od gry w piłkę, mówił:
- Żona. Zawsze jest przy mnie, naprawdę bardzo dużo ze mną rozmawia. Czasem mam takie dni, że po prostu już mi się nie chce. Spędzasz na rehabilitacji kilka godzin dziennie, dajesz z siebie wszystko, a czasem w ogóle nie widzisz postępów. I kiedy spada mi motywacja, zawsze pojawia się Tamara. To bezapelacyjnie moje największe wsparcie w trakcie tej kontuzji.
A także dodał: (...) Zresztą w domu też mam psychologa, bo Tamara zawsze ma dużo do powiedzenia (śmiech). Ogląda każdy mój mecz, rozumie piłkę i zawsze gdy wracam ze stadionu do domu to rozmawiamy. „Dlaczego zagrałeś tak i tak? W tej sytuacji nie powinieneś zachować się w ten sposób”. Żona jest ze mną i na boisku i poza boiskiem (śmiech).

Po powrocie Vesovicia do Warszawy okazało się, że postępy w rehabilitacji nie są zadowalające. Powrót do pełni zdrowia przeciągnął się aż do połowy kwietnia. Tymczasem Tamara Vesović zarzuca klubowi, że Marko celowo nie jest wystawiany do gry, bo okazałoby się, że jest w bardzo dobrej formie. Wiadomo, że klubowi zależało na tym by nowa umowa przynajmniej na początku była dużo niższa, by zawodnik wziął na siebie ryzyko ewentualnego odnowienia się urazu kolana.

Choć oficjalnie nikt tego raczej nie przyzna, to właśnie Tamara Vesović miała największy wpływ na najbliższą piłkarską przyszłość męża. Publiczne ostre słowa skierowane w stronę klubu, które pozostały bez reakcji samego zawodnika, musiały oznaczać taki a nie inny scenariusz. Trudno bowiem sobie wyobrazić dalsze funkcjonowanie "Veso" w Legii bez dokładnego wyjaśnienia całej sytuacji. Tymczasem od razu po artykule WP.pl żona piłkarza zasugerowała, że może napisać więcej ciekawych historii "Naprawdę chcecie mówić o Covid-19? Naprawdę? Jesteście pewni?" - pyta na Instagramie. Niewykluczone więc, że po ostatecznym zerwaniu rozmów doczekamy się kolejnych sensacji z jej strony.

Vesović trafił do klubu z Łazienkowskiej na początku 2018 roku. W sumie wystąpił w 81 spotkaniach i zdobył 3 gole. Z Legią wywalczył dwa tytuły mistrza Polski i jeden Puchar Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (166)

+dodaj komentarz
MK - 17.05.2021 / 15:05, *.187.2

Jeszcze niedawno wszyscy się zachwycali i podziwiali jak zostawiał serducho. Został wybrany najlepszym piłkarzem. A teraz? Znajdziemy lepszego.
Szkoda jak łatwo skreślamy ludzi. Co prawda nie mamy na to wpływu, czy zostanie, czy odejdzie, ale wystarczyłoby zwykłe DZIĘKUJĘ. A nie garść wyzwisk na koniec :-(

odpowiedz
Senior - 15.05.2021 / 14:23, *.supermedia.pl

Co mnie obchodzi Tamara przecież w Legii gra Marco i tylko jego słowa się liczą On chce grać u Nas

odpowiedz
jarekk - 15.05.2021 / 12:44, *.metrointernet.pl

Prawda jest jak d...a - kazdy ma swoja.

odpowiedz
Kibic - 14.05.2021 / 20:56, *.net.pl

Zarząd do wymiany! Jej.... Miodek.

odpowiedz
olo22 - 16.05.2021 / 21:20, *.tpnet.pl

@Kibic: wykładasz 30 milionów euro na stół i możesz zwalniać właściciela, o ile zgodzi się odsprzedać Legię za taka cenę

odpowiedz
Prawda leży po srodku - 14.05.2021 / 16:29, *.plus.pl

Niech odchodzi tak samo jak i Wszolek żadne to osłabienia jeden się leczył i jest pantoflarzem a drugi psuł atmosferę i żalił się w mediach to po co nam takie pizdy? Jak się nie umiecie pogodzić z rolą w drużynie ( Wszolek) to wypad do Sampdorii czy QPR albo Amiki a nie żona się żalić musi (Vesovic) bo sam nie umiesz zadbać o swój a właściwie żony interes.

odpowiedz
c u L t and Friends Forever!✨⚽️✨ - 14.05.2021 / 22:33, *.amazonaws.com

@Prawda leży po srodku: no tak,dwa pantofle i afera,ale coś w tym jest, Dariusz szybko przestudiować musi temat, aby w future nie było zgrozy.....

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 14.05.2021 / 16:18, *.plus.pl

Po co mu robicie reklamę? nie on pierwszy i nie ostatni odejdzie czy to teraz czy później. Wpisów tu tyle jakby to był niewiadomo jaki grajek a to zwykły ogor co jeden sezon miał dobry z bodajże 3 czy 4? ale i eksperci też go trochę na siłę wypromowali razem z Vrdoljakiem.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 14.05.2021 / 13:22, *.landirenzo.pl

Do garów , a nie do rządzenia . Za długi łańcuch tak sie kończy .

odpowiedz
olek - 14.05.2021 / 13:19, *.chello.pl

Nie słyszałem by Ania wtrącała się w kontrakty i umowy Lewego i kierowała jego karierą.Patrząc na inne związki,w dzisiejszych czasach ilość pantoflarzy jest tak duża,że to zaczyna być zagrozeniem dla gatunku męskiego

odpowiedz
Komentarz dnia - 14.05.2021 / 13:11, *.amazonaws.com

Morda - 23 godziny temu, *.wanadoo.fr
Rewelacja. Zapłaciliśmy kolejnemu grajkowi za okres rehabilitacyjny po to żeby teraz pograł sobie gdzieś indziej

odpowiedz
wiegg - 14.05.2021 / 11:51, *.gov.pl

Udostępnię swoje wejście na sektor Żylety, dochód za sprzedaży w cenię 200 zł przeznaczam na wsparcie zbiórki na siepomaga.pl na kosztowną terapię ratującą życie. Wpłatę udokumentuję potwierdzeniem. Dziś kończy się okno udostępniania, czekam na chętnego do współuczestnictwa w pomocy pod nr 606 649 881.

odpowiedz
Misio - 14.05.2021 / 10:48, *.t-mobile.pl

On nie odchodzi - został wyj...any

odpowiedz
Tryger - 14.05.2021 / 10:36, *.orange.pl

Witam. A ja myślę, że jest odwrotnie. Żona Vesovicia wypowiedziała się tak po tym jak dowiedziała się, że mąż nie podpisze kontraktu, a nie jej wpis był przyczyną zaistniałej sytuacji.

odpowiedz
Sebo(L) - 14.05.2021 / 09:33, *.master.pl

Skoro żona pantoflarza Vesovicia kieruje jego karierą to tak to jest.Brak Veso w tym sezonie w zasadzie był niezauważony dlatego nie ma co robić większej tragedii z tego,że więcej już w Legii nie zagra.Tak naprawdę to miał on niezły sezon tylko w swoim debiutanckim w barwach Legii,później niczym szczególnym się nie wyróżniał a niekiedy czy nawet bardzo często grał wręcz irytująco.

odpowiedz
wrt - 14.05.2021 / 09:13, *.play-internet.pl

Jeden sezon na niezłym poziomie a tak to padaka i na sumieniu jeden brak awansu do pucharów , bezsensowne czerwo z Luksemburgiem czy nie pamiętam z kim. Także nie jest to duże osłabienie, bo można tańszego i lepszego znaleźć i nie myślącego, że jest najlepszy

odpowiedz
AML - 14.05.2021 / 10:01, *.centertel.pl

@wrt: ZGADZAM SIĘ Z TWOJĄ OPINIĄ !!!
===================================
TYM BARDZIEJ, ŻE NIE WIADOMO CZY VESOVIC WRÓCIŁBY DO DAWNEJ FORMY - DUŻE RYZYKO !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
wrt - 14.05.2021 / 10:51, *.play-internet.pl

@AML: nie obchodzi mnie to dopóki nie wyłączysz capslocka nie będzie więcej odzewu z mojej strony

odpowiedz
AntyCapsLoczek Miodulski - 14.05.2021 / 12:15, *.chello.pl

@wrt: +1

odpowiedz
Pierwszy - 14.05.2021 / 08:46, *.75.50

Taka żona to skarb.
Powodzenia Marco!

odpowiedz
AML - 14.05.2021 / 09:55, *.centertel.pl

@Pierwszy: CZASAMI TAKA ŻONA SKARB ALE CZASAMI TAKŻE TO DRAMAT !!!
===================================
WSZYSTKO ZALEŻY, KTO I JAK NA TO PATRZY - HEHEHE !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
mrsn - 14.05.2021 / 08:38, *.orange.pl

Szkoda chłopa, niby ponadprzeciętny ale ostatnia runda ponad możliwości ekstraklapy. Bezwątpienia fundamet drużyny. Dzięki Tamara :/

odpowiedz
AAA - 14.05.2021 / 07:27, *.chello.pl

Dobry grajek.Szkoda że tak to się skończyło.
Ciekawi udział I.V w tym całym zamieszaniu.
Może były el Capitan,spec od rzutôw karnych coś powinien napisać skoro chce z Legią robić interesy....

odpowiedz
M@c - 14.05.2021 / 02:14, *.chello.pl

Dzięki za grę Veso. Powodzenia :)

odpowiedz
Gg - 14.05.2021 / 01:21, *.virginm.net

Szkoda-bo nie zagra z L w LM????

odpowiedz
Jack(L) - 14.05.2021 / 00:37, *.cyfrowypolsat.pl

Faktem jest że żona nie powinna mieszać się w karierę męża ale z drugiej strony ona wie więcej niż każdy z tu piszących jaka jest prawda.Czemu po całej aferze z wpisem klub Nie wydał oświadczenie?Najlepiej teraz napisać że nie przedłużamy umowy może sprawa ucichnie.Tyle tylko że jeśli Vesovic byl tak dobrze opłacany to teraz wypłyną kolejne newsy i klub(czytaj loczek)będzie musiał wejść z Veso na drogę sądową bo jemu będzie zależało by dbać o swoje dobre imię a Loczek nie będzie chciał żeby wyszło na jaw to co dzieje się w klubie. Nie długo sprawa zdechnie bo strony się dogadają ale Legia traci kolejnego gracza który zostawił tu tyle zdrowia.Fakt nie on pierwszy i pewnie nie ostatni.Lepiej inwestowac w graczy którzy nie chcą grać czy trenować na sztucznej nawierzchni z obawy ze ich endoproteza nogi się rozleci.

odpowiedz
Marcin - 14.05.2021 / 09:04, *.tpnet.pl

@Jack(L): A po co klub ma się wdawać w głupie pyskówki? Tak naprawdę to zawodnik powinien wydać oświadczenie bądź jego agent. Zawodnik sam zdecydował o rehabilitacji na własną rękę... więc tak naprawdę on za to odpowiada.

odpowiedz
floyd - 14.05.2021 / 09:06, *.chello.pl

@Jack(L): klub się nie odniósł bo trudno żeby komentował pierdoly które wypisuje jakaś idiotka na instagramie czy innym gownie. Nie trawie mioduskiego i uważam ze niszczy nasz Klub ale tutaj akurat maja racje. A z vesovica wyszedł niewdzięczny pantofel, podobnie hak kiedyś z prijovica. Zdaje sobie sprawę ze sytuacje kadrowa mamy coraz trudniejsza, ale musimy się przede wszystkim szanować

odpowiedz
PLK - 14.05.2021 / 00:18, *.cyfrowypolsat.pl

Sądzę ze to są słowa rozgoryczonego Veso!!
Szoda, bo dobry piłkarz.. Nauczył się polskiego choć w naszej lidze to nie jest normą.. Wielka szkoda!!!

odpowiedz
AML - 13.05.2021 / 23:35, *.centertel.pl

NADAL CISZA O WSZOŁKU !!!
=========================
JESTEM CIEKAW CZY JESZCZE SIĘ ZASTANAWIA CZY JUŻ PODJĄŁ DECYZĘ !!!
LEGIA JEŻELI NIE DOSTANIE OSTATECZNEJ ODPOWIEDZI DO JUTRA - PIĄTKU TO SAMA POWINNA MU PODZIĘKOWAĆ - TRZEBA SIĘ SZANOWAĆ !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Jack(L) - 13.05.2021 / 23:50, *.cyfrowypolsat.pl

@AML: 9 piłkarzom kończą się kontrakty po sezonie wedle obowiązujących zasad od stycznia mogą rozmawiać z innymi klubami.Ale Loczek tego nie ogarnia,szanujący się klub przedłuża umowy najpóźniej 1 rok przed wygaśnięciem obowiązującej umowy. A U nas Jeremy się czy X przedłuży umowę czy nie.To nie klub ma graczy w D... tylko Loczek

odpowiedz
Wolfik - 13.05.2021 / 23:55, *.mm.pl

@AML: Powinna mu podziękować już tydzień temu, bo taki był pierwotny termin.

Kolego, prosze wyłącz tego Caps Locka, bo aż oczy bola....

odpowiedz
PLK - 14.05.2021 / 00:22, *.cyfrowypolsat.pl

@AML: w piątek odpowiedź...

odpowiedz
AML - 14.05.2021 / 10:04, *.centertel.pl

@PLK: GODZINA 10.00 I NADAL CISZA W SPRAWIE DALSZEGO POBYTU WSZOŁKA W LEGII I JEGO NOWEGO KONTRAKTU !!!
=============================================
ILE MOŻNA PODEJMOWAĆ DECYZJE - WSZOŁEK LECI SOBIE W KULKI Z LEGIĄ !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Matus007 - 13.05.2021 / 22:16, *.play-internet.pl

Marko zdrowia i powodzenia, zagrasz w pucharach szkoda, że nie z nami. Achh te kobiety nie odpuszczą...

odpowiedz
CWKS - 13.05.2021 / 22:32, *.play-internet.pl

@Matus007: ??? Nagadał jej, żalił się na pracodawcę a ona tylko papla, powtarza dalej. Ach ten Marko, nie odpuści. Tyle dobrego od Legii dostał, a grywał mocno w kratkę.

odpowiedz
Wku**iony - 13.05.2021 / 22:06, *.chello.pl

Juz media bałkańskie kopiują jej wpisy i rozpisują się zle o Legii. Legio, róbcie coś z tym!

odpowiedz
AML - 13.05.2021 / 23:15, *.centertel.pl

@Wku**iony: A CO NIBY LEGIA MA ROBIĆ ?
==================================
PODAŁA INFO, ŻE NIE PRZEDŁUŻY KONTRAKTU Z VESOVICEM !!!
JEŻELI ZAJDZIE POTRZEBA TO WYDA OŚWIADCZENIE I TYLE !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Antycapsloczek Miodulski - 14.05.2021 / 00:56, *.chello.pl

@AML: WYŁĄCZ TEN CAPSLOCK I TYLE !!!
————————————————————-
—————-———————————————

odpowiedz
czizys - 14.05.2021 / 07:03, *.virginm.net

@Wku**iony: kogo obchodzi co napisze jakąś wiejska gazetka parafialna z Czarnogóry. Pasterze będą mieli co czytać przy wypasaniu kuz

odpowiedz
Do wszystkich fachowców. - 13.05.2021 / 22:04, *.play-internet.pl

Poczytałem Wasze komentarze i stwierdzam.Cała Legia to szrot.Trener Złodziej i Prezes Pinokio Puchary to potwierdzą.A takich rzeczy jak z Marco to się nie robi.Tyle w temacie.

odpowiedz
AML - 13.05.2021 / 23:09, *.centertel.pl

@Do wszystkich fachowców.: NIE MIERZ WSZYSTKICH WŁASNĄ MIARĄ - NIE OBRAŻAJ LEGII !!!
================================
SZROT TO SOBIE POSZUKAJ W SWOIM OTOCZENIU !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
olew - 14.05.2021 / 02:37, *.vectranet.pl

@Do wszystkich fachowców.: Cała Legia załamana, nawet płacze trawa trawiąc twoje twory. LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Hahahahahah - 14.05.2021 / 07:37, *.play-internet.pl

@olew: olew to i ja cię olew_am.

odpowiedz
Jaro - 13.05.2021 / 21:40, *.centertel.pl

Szczerze panowie... on miał dobrych kilka występów a tak nie byliśmy z niego zadowolony. Szrot to mocne słowo, ale wybitny to on nie jest. Cieszę się że odchodzi bo zwolni bardzo dużo klubowej kasy.

odpowiedz
Jack(L) - 13.05.2021 / 23:04, *.cyfrowypolsat.pl

@Jaro: Ok zwolni dużo klubowej kasy tylko gdzie ona wyląduje?

odpowiedz
L56 - 13.05.2021 / 21:35, *.t-mobile.pl

Dużo umie i miał ciekawe zagrania.Ale wiele taktyk z niego marny.Puścił wiele akcji po swojej stronie.
I Antolic i Mladenovic są dużo lepsi.Niech Hołownia się od nich uczy.

odpowiedz
Jack(L) - 13.05.2021 / 23:23, *.cyfrowypolsat.pl

@L56:Od Antolicia może się uczyć???A on gra jeszcze w Legii?? PIŁEŚ ? NIE PISZ.

odpowiedz
Jimmy L - 13.05.2021 / 21:14, *.d1-online.com

Pani Tamara zachowała się jak typowa Julka, pokrzycze może coś ugram. A teraz pytanie? Kto podpisze z nim kontrakt, każdy następny klub będzie chciał dodatkowej klauzuli, Tamara tylko do garów.

odpowiedz
Kalarepa - 13.05.2021 / 21:08, *.play-internet.pl

Ogór. Niech zona ogóra teraz sama seopłaca kosmetyczke, fryzjera i torebki lv

odpowiedz
Szymon - 13.05.2021 / 20:59, *.t-mobile.pl

Qrw... polityka posr.... pudla . Niech ten idit gruzińskiego pastucha se zostawi

odpowiedz
Bartas - 13.05.2021 / 20:56, *.tkchopin.pl

Chyba nieprzemyslana decyzja zarzadu.... znow oddajemy za darmo zawodnika, ktory dawal jakosc .... wiem po kontuzji ale jak wroci do formy to mozna bylo zarobic....

odpowiedz
Robert S - 13.05.2021 / 20:42, *.novanet.is

Niech podziękuję żonie! Wspaniały z niej ,,menager,, ????

odpowiedz
Pusia - 13.05.2021 / 19:44, *.vectranet.pl

Bałkański szrot

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.05.2021 / 19:49, *.orange.pl

@Pusia:
to Ty

odpowiedz
Legia - 13.05.2021 / 20:29, *.stansat.pl

@Pusia: Pusia srusia sam jestęś szrot który prosto piłki nie kopnął.....to jest zaje@ana polityka kudłatego i chórzysty obydwaj wypier.....lać z Legii zabierzcie ze sobą Kucharskiego dyra sportwego od siedmiu boleści....w niedzielę jazda z chórzystą !!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Zlb - 13.05.2021 / 20:49, *.play-internet.pl

@Legia: I z pudlem!!!! Kucharski tez swoje powinien usłyszeć.Pozdrawiam.

odpowiedz
Szymon - 13.05.2021 / 20:57, *.t-mobile.pl

@Pusia: odezwało się trolidło

odpowiedz
dejne3 - 13.05.2021 / 19:37, *.plus.pl

A kto to wie jak ,było rozmawiał z nią, a ta kobieta się nakręciła, napisała zrobiła enter i poszło w p.
.. u do sieci Afera gotową,jak chciała tak ,zrobiła Tamara

odpowiedz
Pawel - 13.05.2021 / 19:26, *.net.pl

Nie wiadomo czy po kontuzji gralby na wysokim poziomie. Szkoda ale kiedys musial odejsc a zona to tylko przyspieszyla

odpowiedz
dino - 13.05.2021 / 19:22, *.vtelecom.pl

Aleź co się stało (żart)

odpowiedz
:) - 13.05.2021 / 18:59, *.plus.pl

Prezio i tak ma to gdzies a nawet to lepiej bo na jednej pensji zaoszczędzi a może i 2 bo wszolkowi też podziękuję zapewne.

odpowiedz
tekken (L) - 13.05.2021 / 18:51, *.chello.pl

Veso tak to już jest z babami hehe

odpowiedz
Tagi - 13.05.2021 / 18:50, *.vectranet.pl

i tak to baba może wszystko w życiu spier ... ć.
Uważałem Veso za mądrzejszego.

odpowiedz
Sowa - 13.05.2021 / 18:24, *.vectranet.pl

Daliśmy radę bez niego damy i teraz lecz prawnicy Legii powinni równiez działać

odpowiedz
Alex Bielany - 13.05.2021 / 18:09, *.centertel.pl

Żaden piłkarzyk, a tym bardziej jakas pompowana lala nie bedą sobie Legią dup.y podcierać. Nie on jeden na świecie może grac na prawiej flance, tyle w tym temacie

odpowiedz
Zlb - 13.05.2021 / 20:57, *.play-internet.pl

@Alex Bielany: Ty się słyszysz,????Naprawde???Widziałeś kiedyś ta kobiete???Troche szacunku chłopcze. Słyszałeś żeby obraziła LEGIE?Duże prawdopodobieństwo że obraziła tylko twojego szefa i cie zabolało!!!Legie to mogła tylko obrazic cisnąć z Nami!!!Zapomniałeś?,?LEGIA TO MY A NIE....

odpowiedz
Alex Bielany - 13.05.2021 / 22:04, *.chello.pl

@Zlb: a tobie płaci tamara czy vesovicia stara?
Mioduski nie jest moim szefem, nie trawie go tak samo jak reszta kibiców, ale nie będzie byle ponton szargał publicznie imienia i wizerunku klubu. Przez takie akcje jak tej typiary ludzie bedą sie nabijać z Legii. Co do jej wyglądu - No cóż typowa lala z sexshopu, dzióbek na fotach i nick trouble maker wiele tłumaczy o jej intelekcie

odpowiedz
Czytać - 13.05.2021 / 22:48, *.chello.pl

@Zlb: a Ty widziałeś tą kobietę i tak się podjarałeś, że na innych napadasz?!
Nie lubię Mioduskiego, ale to jedna z nie licznych jego profesjonslnych i dobrych decyzji. Płacił jej mężowi miliony, aby ona nie musiała się pracą hańbić ( o przepraszam torebeczki i buciki na insta reklamuje ) a ta dupę Legii - tak nie szefowi tylko Legii - obrabia.

odpowiedz
lucho_83 - 13.05.2021 / 17:43, *.chello.pl

Słowo przeciwko słowo. Tylko piłkarza żal, bo w sezonie 19/20 był jednym z Najlepszych!!!!

odpowiedz
Zu(L)us - 13.05.2021 / 17:34, *.centertel.pl

Jak baba rzadzi to efekty są.Teraz tylko wypier......L Życzę powodzenia i .Rozwód można szybko załatwić. Niech teraz ona martwi się o dom

odpowiedz
grzesiek - 13.05.2021 / 18:58, *.centertel.pl

@Zu(L)us: huhuhuhu. Rozwod powiadasz z veso i martwienie sie o dom? Przeciez jak vesovicia kase zarobki podzieli sie na pol to na 10 domow starczy. Chyba ze maja intercyze

odpowiedz
RR - 13.05.2021 / 17:16, *.prosoft24.pl

Po przeczytaniu fragmentu wywiadu z Vesovicem(listopad 2020), mam deja vu. Przecież Tamata, to wypisz wymaluj Łapówka, żona Laguny z "Piłkarskiego pokera".

odpowiedz
Warrior - 13.05.2021 / 19:06, *.plus.pl

@RR: a może żona grundola? Ty mniej gorzałka pij i trenuj ty za granicę jedziesz ciulu jeden ty

odpowiedz
Miodek - 13.05.2021 / 17:01, *.com.pl

Drrrr Drrr halo Wszoła jest taka sprawa.....tytytytyty (rozłączony numer)

odpowiedz
Dm - 13.05.2021 / 18:55, *.plus.pl

@Miodek: Wszolek to już pewnie telefon zmienił dawno albo zablokował numer Mioduskiego i kucharskiego.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 13.05.2021 / 16:41, *.orange.pl

Przypomniałem sobie piosenkę zespołu The Bill - "Dziki zachód" Fragment utworu "Małpy d...y mają gołe, a miny wesołe...." Ale nic, w niedzielę feta....

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.05.2021 / 18:32, *.mm.pl

@Lesny Dziadek: Wypisz wymaluj o Tobie...
na dom starców nie stać to Sobie na forum humor poprawisz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 18:47, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: Niestety nie zgadles, ale probuj dalej. Pocwiczysz intelekt, bedziesz pisal madrzej i dojrzalej.

odpowiedz
AML - 13.05.2021 / 16:35, *.centertel.pl

JESTEM PRZEKONANY, ŻE WKRÓTCE DOWIEMY SIĘ, ŻE SPRZEDAJEMY SLISZA !!!
==========================
PRZESTANIE BYĆ MŁODZIEŻOWCEM - TRAGEDII NIE BĘDZIE BO BĘDĄ INNI. ZAPŁACILIŚMY ZA NIEGO PODOBNO 1.8 MLN EURO TO TRZEBA CO NAJMNIEJ ZAINKASOWAĆ 2 RAZY WIĘCEJ. NA NOWE TRANSFERY POTRZEBNA JEST GOTÓWKA. BEZ SLISZA SIĘ OBEJDZIEMY.

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
AML - 13.05.2021 / 16:26, *.centertel.pl

VESO OUT !!!
WSZOŁEK PRAWDOPODOBNIE OUT !!!
ROSOŁEK WRACA Z ARKI !!!
================================
CHŁOPAK NABRAŁ DOŚWIADCZENIA - ZDOBYWA BRAMKI I WIĄŻE Z NIM SPORE NADZIEJĘ !!!

ROSOŁKA SZUKA PIŁKA W POLU KARNYM - Z KAŻDYM TYGODNIEM BĘDZIE CORAZ LEPSZY !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
M@c - 13.05.2021 / 16:20, *.chello.pl

Pewnie poszło o kasę, bo jak nie wiadomo o co chodzi, to właśnie o to chodzi. Nie dogadali się i tyle.

odpowiedz
AML - 13.05.2021 / 16:29, *.centertel.pl

@M@c : TEŻ TAK SŁYSZAŁEM, ŻE VESO CHCIAŁ WIĘCEJ A LEGIA NIE MOGŁA MU TYLE DAĆ ILE CHCIAŁ !!!
=================================
TEMAT JUŻ ZAMKNIĘTY - TRZEBA SZUKAĆ ZMIENNIKA NA POZYCJE VESO I BYĆ MOŻE WSZOŁKA, KTÓRY JESZCZE NIE PODJĄŁ DECYZJI - MA CZAS DO PIĄTKU !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
:) - 13.05.2021 / 15:46, *.plus.pl

Widać po wpisach że nikt się tobą nie przejął tak jak twoją żoną.

odpowiedz
D91 - 13.05.2021 / 15:29, *.play-internet.pl

Brawo Legia!

odpowiedz
Bibol - 13.05.2021 / 15:23, *.amazonaws.com

Tak jest jak z zony robisz swojego agenta-budzisz sie z reka w nocniku i bez kontaktu ????

odpowiedz
KN - 13.05.2021 / 15:19, *.inetia.pl

W końcu jakiś profesjonalny ruch ze strony Legii. Nara Vesović.

odpowiedz
X - 13.05.2021 / 15:17, *.chello.pl

Cóż, podziękuj żonie Marko.

odpowiedz
ksieciunio - 13.05.2021 / 15:16, *.chello.pl

głupia dupa i pantofel adieu bez żalu !!!!!!!!!!

odpowiedz
nopar - 13.05.2021 / 15:14, *.plus.pl

sądzę, że klub zachował się do końca z klasą.
Nic nawet nie wspomniano o żonie, o jej wpisach.... musimy być ponad takich prymitywów jak Vesoviciovie, bo on jej słów nie zdementował

odpowiedz
Grzybo - 13.05.2021 / 14:25, *.com.au

mąciwoda

odpowiedz
Marcin - 13.05.2021 / 14:16, *.43.172

To teraz telefon do Wszołka że z tą nową kwotą w kontrakcie to...taka głupia sytuacja.

odpowiedz
chrisSiekierki - 13.05.2021 / 14:04, *.play-internet.pl

Po ostatnich rewelacjach szanownej małżonki pana Vesovicia myślę że decyzja klubu prawidłowa. Myślę że każdy szanujący się klub w europie postąpił by tak samo. A ze względów sportowych to mi szkoda bo byłby wzmocnieniem ( o ile by wrócił do dyspozycji z przed kontuzji )

odpowiedz
AML - 13.05.2021 / 13:51, *.centertel.pl

MAM NADZIEJĘ, ŻE SZTAB SZKOLENIOWY LEGII DZIAŁA I SZUKA ALTERNATYWY !!!
=========================
CZAS BIEGNIE I MOŻNA JESZCZE ZNALEŹĆ DOBRYCH PIŁKARZY ZA PODOBNĄ KASĘ. PRZYNAJMNIEJ NIE BĘDĄ ROBIĆ FOCHÓW - EHHH !!!
NO TO DYREKTOR KUCHARSKI BĘDZIE MIAŁ RĘCE PEŁNE ROBOTY - HEHEHEHE !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
opoor - 13.05.2021 / 14:29, *.futuro.pl

@AML: Kucharski to ma pełną tapetę roboty

odpowiedz
Morda - 13.05.2021 / 13:43, *.wanadoo.fr

Rewelacja. Zapłaciliśmy kolejnemu grajkowi za okres rehabilitacyjny po to żeby teraz pograł sobie gdzieś indziej.

odpowiedz
AML - 13.05.2021 / 13:41, *.centertel.pl

ZA CHWILĘ PEWNIE DOWIEMY SIĘ, ŻE PAWEŁ WSZOŁEK ODCHODZI !!!
=============================
I DOBRZE, GDYBY CHCIAŁ ZOSTAĆ TO JUŻ DAWNO PODPISAŁBY KONTRAKT. A TAKIE ZWLEKANIE Z PODPISANIEM KOLEJNEGO KONTRAKTU ŚWIADCZY, ŻE NIE JEST ZDECYDOWANY NA GRĘ W LEGII I MA OFERTY Z INNYCH KLUBÓW, Z KTÓRYCH MOŻE SKORZYSTAĆ ALBO CHCE WYMUSIĆ NA LEGII WYŻSZĄ PENSJĘ.
LEGIA POWINNA PODZIĘKOWAĆ TAKŻE TEMU PANU - INNI PIŁKARZE Z POLSKI TYLKO PRZEBIERAJĄ NOGAMI, JAK SŁYSZĄ O ZAINTERESOWANIU LEGII JEGO OSOBĄ !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Darek - 13.05.2021 / 13:36, *.t-ipconnect.de

Żona napisała nieprawdę i oto są tego skutki.Brawo dla klubu,że nie daje się oczerniać.
Nie wiadomo też czy zaraz nie połamie się znowu.Z tego co wiadomo to piłkarz miał dostać sporo pieniędzy z bonusów a nie za nic.Łatwo jest podpisać kontrakt i brać tylko pieniadze za nic.Jeżeli nie podjął wyzwania by podnieść pieniądze z murawy to żegnamy bez żalu.Dziekujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze.
Jeżeli jest taki dobry to bez problemu znajdzie sobie nowy klub z jeszcze większą pensją niż u nas.

odpowiedz
AML - 13.05.2021 / 13:35, *.centertel.pl

VESO - DZIĘKI ZA WSZYSTKO I POWODZENIA !!!
==================================================
SZANUJMY SIĘ - NAJWAŻNIEJSZE JEST DOBRO KLUBU - LEGII WARSZAWA !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Wolfik - 13.05.2021 / 13:29, *.mm.pl

Jak pisałem wczesniej, sportowo szkoda, bo był jednym z najjasniejszcych punktów drużyny przed kontuzją. Co do całej otoczki jaką stworzyła małzonka zawodnika, to jestem pewny, że decyzja Klubu była natychmiastowa. I uważam, że była słuszna.

Generalnie piłkarzom troche się w dupach poprzewracało. Oczywiście, to wina całego systemu, nie ich bezpośrednio. Pani Tamara nie narzekała, gdy mąż nie gra cały rok, a pieniążki z kontraktu lecą. Klub dopłacił do leczenia, chociaż - jak wynika z ustalań dziennikarzy - wcale nie musiał. Zapewne kwota kontraktu była taka, że Vesoviciovie postanowili rozstać sie z Legią w atmosferze gónoburzy.

Z drugiej strony, takie czekanie, wyznaczanie terminów odpowiedzi to dziecinada. A powinno być prosto. Chłopie nie odpowiedziałeś do wyznaczonego terminu, koniec tamatu (Wszołek). I oczywiście rozmowy powinny być prowadzone pół roku wcześniej, by klub wiedział na czym stoi. A tak sami się proszę o szantaż ze strony zawodników, ich żon, matek czy kochanek.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 13:59, *.centertel.pl

@Wolfik: Niby to wszystko racja, tylko przekaz z klubu jest taki: ,,Zakonczylismy wspolpace, ale nie chodzilo o wpisy zony, tylko o aspekt sportowy,,. To w koncu, tylko zona klamie? Bo ja tu widze 2 strony medalu.

odpowiedz
Wolfik - 13.05.2021 / 14:08, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Powrót po tego typu kontuzji jest niewiadomą. Stąd zapewne nizsza kwota kontraktu, bo prawdopodobieństwo urazu jest większe. To aspekt sportowy.

Druga strona medalu, to odwlekanie do chwili obecnej rozmów na temat przyszłości zawodnika. Gdyby rozmowy obywały się w styczniu pewnie żadnej gównoburzy by nie było bez wzgledu na wyniki rozmów.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 13.05.2021 / 16:32, *.orange.pl

@Wolfik: Właśnie o to chodzi i to podważa wersję klubu, nieważne, czy jest parwdziwa, czy nie. Wg. mnie nie.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.05.2021 / 18:34, *.mm.pl

@Lesny Dziadek: starzy ludzie tak mają - zrzędzą...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 18:49, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: Jezeli tak bardzo Tobie to przeszkadza mozesz zmienic kanal. Tylko nie zabrnij w taki, ze z niego nie wyjdziesz, albo zawioza Cie do paki, niebieskie chlopaki...

odpowiedz
eLpolo - 13.05.2021 / 18:55, *.197.28

@Wolfik: A jak mieli kolego rozmawiać w styczniu jak wówczas nie było jeszcze wiadomo kiedy i czy w ogóle piłkarz wróci na boisko. Z tego co mówi sam piłkarz rehabilitacja wcale nie szła gładko zgodnie z planem.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.05.2021 / 19:41, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: prościej by bylo gdybyś zajął się babką...
dziadek za babkę, babka za rzepkę...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.05.2021 / 20:37, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: Dobrze to wykombinowales, masz przed soba swietlana przyszlosc. Kup kule, karty i zacznij wrozyc na Centralnym.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.05.2021 / 21:05, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: nie będę Ci robił konkutencji starcze

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 09:34, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: Ja juz niestety nie dam rady, ale ty masz tam mozliwosc rozwiniecia swoich super talentow - opowiadania bajek i pisania bredni na zenujacym poziomie, chlopca ze smarkiem na brodzie.

odpowiedz
bep - 13.05.2021 / 13:25, *.chello.pl

Kolejny - wydawałoby się, chłp z jajami, a jak co do czego, to okazuje się, że steruje nim jego WAGina...

odpowiedz
ding - 13.05.2021 / 13:20, *.chello.pl

Niech idzie! Piłkarz z Bałkanów zawsze jest jak pies: przez 364 dni można na nim polegać, ale raz w roku obowiązkowo cię ugryzie lub ze...a się na dywan! Vesović dokonał tego nie wychodząc nawet na boisko.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.05.2021 / 13:18, *.chello.pl

Nieczęsto podobała mi się polityka transferowa Mioduskiego, ale w sprawie Vesovica, staję twardo po jego stronie. Pamiętacie cyrk z Obradovicem i 40 tys. eurasów w plecy? Po tak poważnej kontuzji, istnieją poważne obawy, że przy mocnych obciążeniach, dojdzie do kolejnej. Albo zawodnik zacznie grać na pół gwizdka, by nie ryzykować zdrowiem. Dlatego bardzo sensowne była propozycja, by w pierwszym roku zarabiać mniej. Chciał całe ryzyko przerzucić na Legię. Nie ma zgody na taki myk.

odpowiedz
Wolfik - 13.05.2021 / 13:31, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Zgadzam się z jednym zastrzeżeniem. To samo powinno dotyczyć Wszołka. Czekanie aż jaśnie pan raczy dac odpowiedź mnie śmieszy. Termimin minął, do widzenia. I powodzenia na nowej drodze życia.

odpowiedz
Darek - 13.05.2021 / 13:51, *.t-ipconnect.de

@Wolfik: Wszołek traktuje obecnie Legię jako kartę przetargową do wynegocjowania sobie lepszego kontraktu z innym klubem.Nie powinno być zgody klubu na takie zachowanie.Powinna być reakcja klubu.Masz pan czas do tego i tego dnia a jak nie podpiszesz do tego czasu to do widzenia.
I dyrektor sportowy powinien mieć już gotową opcję za Wszołka.
Nie powinno być takiej sytuacji by klub był na łasce piłkarza ( ogon machał psem).To nie Messi.
Zaraz się okaże,że Wszołek i tak nie podpisze.Szkoda czasu na czekanie aż jaśnie pan Wszołek podpisze bądź nie nowy kontrakt.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.05.2021 / 13:54, *.chello.pl

@Wolfik: Oczywiście, Wszołek powinien być potraktowany tak samo. Za dużo dokazuje, a nie jest wcale takim cudem.

odpowiedz
oLaf - 13.05.2021 / 14:12, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: macie rację, nie mogą jakieś VAGiny sterować klubem, nie podoba się połamańcowi z dużym kontraktem? to wypad z klubu!

odpowiedz
Zlb - 13.05.2021 / 14:29, *.play-internet.pl

@Wolfik: I chyba sam razem z tym panem "jest dobrze"wyjdziesz na murawę.Nie pozdrawiam.

odpowiedz
Wolfik - 13.05.2021 / 23:43, *.mm.pl

@Zlb: No tak, przecież pan Vesović jest jedynym zawodnikiem który może grywać na PO lub wahadle. Gdy go zabrakło gralismy przez rok w 10-kę, z vacatem na tej pozycji. Rozumiem, że wg ciebie powinien dostac podwyżkę a jego elekwentna żona posadę rzecznika Zarządu.

Jak dobrze, że niektórzy nie mają wpływu na decyzje Klubu. Żegnam bez żalu.

odpowiedz
atmosferic - 13.05.2021 / 13:11, *.orange.pl

W Legii sie nie przelewa - on chcial podwyzki a rok nie gral - po co ta cala drama? Tak w pilce jest - nie zawsze jest na wozie, czasem pod wozem.

odpowiedz
grzesiek - 13.05.2021 / 13:04, *.centertel.pl

Pożegnajmy go gromkim WYPIER......!!!!

przydupas Jozaka

odpowiedz
Remino - 13.05.2021 / 12:58, *.orange.pl

No to jej pa! I nie jest mi przykro!

odpowiedz
olew - 13.05.2021 / 12:57, *.vectranet.pl

Życzymy dobrej piłkarskiej przyszłości. Niezły grajek, ale Legii nie wolno obrażać.

odpowiedz
Roma - 13.05.2021 / 12:55, *.plus.pl

Jedną rundę miał znakomitą, poza tym - dobrze przez przeciętnie. Jeśli zostanie Wszołek nic wielkiego się nie stanie. Martwi natomiast, że kolejny zawodnik, którego kontraktowano z myślą o możliwości dalszego zarobku, odchodzi za darmo.

odpowiedz
quad74 - 13.05.2021 / 12:43, *.chello.pl

Innego wyjścia chyba nie było. Tyle że jeśli odejdzie Wszołek, a z takich czy innych powodów (np. mistrzostwa) zabraknie Juranowicza, to na prawej stronie robi się dramatyczny problem (w kontekście eliminacji).

odpowiedz
Weszowicz - 13.05.2021 / 12:42, *.kompex.pl

Był chłop, nie ma chłopa. Jedna dobra runda a w zasadzie pół i już wielkie halo.

odpowiedz
Piotr - 13.05.2021 / 12:42, *.chello.pl

Nie napisali co prawda ile miał w tym czasie asyst, ale 3 gole w 81 meczach nie robi wrażenia... Na pewno Jura jest lepszy, niech tylko Wszołi zostanie i o Marko szybko zapomnimy, tak naprawdę już dawno o nim nie pamiętamy...

odpowiedz
Matt - 13.05.2021 / 12:42, *.t-mobile.pl

I to jest rodzina? :P

odpowiedz
Misericordiam - 13.05.2021 / 12:34, *.249.36

Myślicie, że bardzo zaszkodziła wizerunkowi k(L)ubu? Że może ktoś przez nią nie chcieć podpisać umowy z Legią?

odpowiedz
Tom - 13.05.2021 / 12:19, *.mm.pl

I bardzo dobrze.
Za to co powiedziała o naszym klubie jego pinda to inna decyzja niż odejście uznałbym ze obrazę dla klubu i kibiców.

odpowiedz
Tom - 13.05.2021 / 12:19, *.mm.pl

I bardzo dobrze.
Za to co powiedziała o naszym klubie jego pinda to inna decyzja niż odejście uznałbym ze obrazę dla klubu i kibiców.

odpowiedz
Zlb - 13.05.2021 / 14:40, *.play-internet.pl

@Tom: A co chłopcze powiedziała złego o Naszym klubie???Obraziła Ciebie???Wiedziała że Veso juz nie pogra i wygarnela pseudo prezesinie co o nim myśli!Naprawdę myślisz że w Legii jest pięknie i kolorowo???Niestety,nie jest!!!Nie mamy sosu na transfery, puchary to marzenie i tylko patrzeć jak pudel zabierze swoje zabawki i skaczymy naprawde zle !!!!Obym się mylił. I pamiętaj Nasz klub!!!!

odpowiedz
Andrzej - 13.05.2021 / 12:07, *.com.pl

Prowadząc taką politykę kadrową, Legia nigdy niczego nie osiągnie. Proszę zobaczyć ile kasy wyciągneli trenerzy wraz ze swoimi ekipami, którzy mieli długie kontrakty i byli zwalniani. Jak ktoś nie ma pojęcia piłce nożnej niech zajmie się czymś innym.

odpowiedz
GT - 13.05.2021 / 11:44, *.orange.pl

Powinien utemperować zapędy żony. Zasada w korporacjach : na rozmowie kwalifikacyjnej z nowym pracodawcą, nie możesz źle wypowiadać się o poprzednim. To jest dyskwalifikujące, bo tak samo postąpisz w przyszłości.

odpowiedz
(L) - 13.05.2021 / 11:41, *.66.99

Wszołka też trzeba wywalić za te fochy. Na fochy może sobie pozwolić Boruc, ale nie Wszoła.

odpowiedz
Juri - 13.05.2021 / 11:39, *.centertel.pl

Dzięki za serducho na boisku Marko.
Walki na boisku nigdy Ci nie brakowało.
Pozdrawiam.

odpowiedz
(L) - 13.05.2021 / 11:39, *.66.99

Jeden ma ramadan, drugi focha, trzeci ryzyko odnowienia kontuzji, kilku innych na wylocie. To pewnie stąd te grobowe nastroje w szatni, nawet po zwycięstwie. Jak udało się to poukładać naszemu trenerowi? Jestem pod wrażeniem.
Z tego co Michniewicz mówił na konfie wynika, że Veso był bardzo dobrym piłkarzem, z akcentem na "był", a jego piłkarska przyszłość jest niewiadomą. Czuję ulgę, że się Go pozbyliśmy.

odpowiedz
xyz - 13.05.2021 / 11:34, *.tpnet.pl

Bardzo dobra i jedyna słuszna decyzja. Żaden zawodnik nie może być ponad klubem. Przypuszczam, że jak to odpowiednio rozegrają, to w takiej sytuacji zostanie Wszołek - też dobrze.

odpowiedz
Obcy - 13.05.2021 / 11:23, *.t-mobile.pl

Bez Antolicia daliśmy radę to i bez Vesovicia świat się nie zawali. I tak go nie było w klubie praktycznie przez cały sezon.

odpowiedz
magoo - 13.05.2021 / 11:18, *.tpnet.pl

Każdy rozwód jest z winy dwóch stron, żony i teściowej. Zawsze za tym wszystkim stoi kobieta (stoi i peirdoli...)

odpowiedz
Czesław - 13.05.2021 / 11:13, *.tpnet.pl

No nic, w takiej sytuacji należy podziękować Marko za wkład w sukcesy klubu i życzyć powodzenia w dalszej karierze bez kontuzji. Co do jego żony to szkoda strzępić ryja. Z Samego szacunku do Veso nie można o niej mówić źle, a na nie publicznie.

odpowiedz
Autor - 13.05.2021 / 11:06, *.Gawex.PL

Veso podziękuj swojej utrzymance

odpowiedz
Jerry - 13.05.2021 / 13:41, *.centertel.pl

@Autor: Myślisz, że ona to zrobiła sama z siebie, bez konsultacji z nim...?

odpowiedz
Maniek - 14.05.2021 / 15:25, *.centertel.pl

@Jerry: Dobre pytanie. Tyle, tu i tam komentarzy a chyba nikt nie zadał takiego pytania.

odpowiedz
Pab(L)o - 13.05.2021 / 11:05, *.t-mobile.pl

Szkoda Veso jako piłkarza, ale każdy szanujący się klub by tak postąpił, nie grał rok, był covid więc mógłby zejść trochę z kontraktu... powodzenia Veso, ale decyzję uważam za odpowiednią

odpowiedz
XDDDD - 13.05.2021 / 10:59, *.tpnet.pl

Serio myślicie, że to przez wpis jego żony kontrakt nie został przedłużony? Napisała tak, bo już wcześniej wiedziała, że nie zostanie kontrakt podpisany i wyciągnęła brudy z klubu, nie od dziś wiadomo, że tam burdel jest.

odpowiedz
WIDZ - 13.05.2021 / 11:21, *.chello.pl

@XDDDD: Już wcześniej wiedziała? Serio tak myślisz? W ogóle myślisz? To śledź teraz dalszy ciąg kariery Vesovica. Już się zapewne ustawia kolejka krajowych mistrzów, którzy przytulą rekonwalescenta po rocznym niegraniu za to z pretensjami co do zarobków i z głupiutką, ale gadatliwą małżonką.

odpowiedz
spasiony - 13.05.2021 / 11:54, *.21.3

@XDDDD: przychylam sie do tej wersji wydarzen. Ñie bylo woli/determinacji ze strony Legii by Vesowicza zatrzymac. Juz lepiej bylo powiedziec, ze z koncem kontraktu nara, a nie "negocjowac". Ale jak grajkowi wracajacemu po ciezkiej kontuzji sprzedaje sie kopa w d... to jednak troche slabo wyglada, lepiej zaproponowac jakis ochlap na wszelki wypadek.
I zeby nie bylo, nie placze za Vesowiczem. Przez klub przewinie sie jeszcze niejeden "icz". Ale burdelu w klubie ciag dalszy. Brak komunikacji, bo jak w kazdej korporacji nikt nie chce lba wychylac i wziasc odpowiedzialnosc decyzyjna na siebie.

odpowiedz
Władeczek - 13.05.2021 / 12:32, *.netfala.pl

@XDDDD: Serio tak myślimy faken!

odpowiedz
Miodek knowacz - 13.05.2021 / 10:59, *.chello.pl

Ciekawe w jakiej dyspozycji naprawdę jest Veso. Może Legia specjalnie go zwodziła, ignorowała, odsuwała rozmowy z nim, żeby go sprowokować do odejścia. Marco dał sie podpuścić, a żonka razem z nim, co klubowi na rękę, bo w oczach kibiców wina jest po stronie Vesovicow. To oczywiście nie zdejmuje odpowiedzialności z Veso i Tamary. Nawet podpuszczani mogli używać mózgu. Ale może to sprytnie rozegrane przez klub pozbywanie sie Czarnogórca.

odpowiedz
siwy-38 - 13.05.2021 / 11:05, *.3s.pl

@Miodek knowacz: Po co Legia maiła by go prowokować do odejścia skoro i tak musie kontrakt kończy. Po prostu nie składa propozycji następnego tak jak to zrobiła z Cholewiakiem, Gvilą, czy Cierzniakiem? Nie bądź jak Tamara używaj mózgu.

odpowiedz
(L) - 13.05.2021 / 11:11, *.66.99

@siwy-38: Kibice go kochają, liczyli na przedłużenie kontraktu z nim.

odpowiedz
jax - 13.05.2021 / 12:05, *.vectranet.pl

@(L): ja go nie kocham

odpowiedz
L - 13.05.2021 / 10:58, *.tpnet.pl

Nie no po tym jak emocje opadły to chyba nie ma wątpliwości kto tu zawinił...

odpowiedz
pozdrowieniec - 13.05.2021 / 12:21, *.t-mobile.pl

@L: Tamarze należy się manto na goły tyłek!

odpowiedz
Gienek - 13.05.2021 / 10:52, *.netfala.pl

W takich okolicznościach to była jedyna słuszna decyzja. Powodzenia Marko!

odpowiedz
K - 13.05.2021 / 10:49, *.centertel.pl

Przez tępą dzidę nie mamy zajebistego zawodnika. Lecz z drugiej strony atmosfera w drużynie to 50% sukcesu a po takich ekscesach ciężko by o taką było więc może to i lepiej.

odpowiedz
Ja - 13.05.2021 / 10:47, *.play-internet.pl

Legia gdyby z nim podpisała, to by pokazała, że sama siebie nie szanuje. Zapewne były jakieś niedociągnięcia, ale Tamara może wzięłaby się do roboty, a nie za menaherke.

odpowiedz
Johny - 13.05.2021 / 10:45, *.chello.pl

Bardzo dobrze. Szkoda takiego zawodnika ale tez nie można sobie pozwalać jako klub na takie akcje. Nie szanujesz klubu to out.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 13.05.2021 / 10:42, *.orange.pl

To jedziemy dalej, jest nowy wątek.
"Naprawdę chcecie mówić o Covid-19? Naprawdę? Jesteście pewni?" - pyta na Instagramie.
O co kaman?

odpowiedz
Juno - 13.05.2021 / 11:20, *.chello.pl

@Lesny Dziadek: No właśnie, o co kaman?;-)

odpowiedz
adrianL - 13.05.2021 / 12:18, *.play-internet.pl

@Lesny Dziadek: Nie wiem, ale ja nie chcę o tym gadać.Pewnie Mioduski chodził bez maseczki,a 15 marca w szatni ktoś nie zachował dystansu.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 13.05.2021 / 13:00, *.orange.pl

@adrianL: W sumie racja, kogo to obchodzi. Za kilka dni nikt o sprawie pamiętał nie będzie. Chyba, że na Instagramie napisze żona innego zawodnika:))) Ale jaja to wszystko.

odpowiedz